Film Na Temat Narkotyków

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
Jakie ogląaliście filmy o tematyce narkotyków???

Ja jak narazie oglądałam ,,Pamiętnik narkomanki'' - choć książka byla znacznie lepsza, ,,Requiem for a dream'' , ,,Że życie ma sens'' jeszcze chyba coś, ale nie potrafię sobie przypomnieć. Polecicie mi coś ? Fajnie by bylo gdyby były to polskie filmy :D a może jakieś na podstwaie książki ? Bardzo fascynuje mnie własnie temat NARKOTYKI, więc jeśli możecie to prosze o propozycję naprawde dobrych filmów.

PS: Mam nadzieję, że post może zostać w tym temacie? w Końcu dotyczy również anrkotykow i tu pewnie szybciej uzyskam odpowiedż.

Pozdro!
 

Light

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
23
Punkty reakcji
0
Życie ma sens... polska mini produkcja amatorska... główna rola - oczywiście amfetamina :) z tego co wiem chyba są dwie części już... cytat z filmu: "co czułeś jak wciągałeś?(gość w toalecie pyta znajomego) że życie ma sens! (tak to typ nie samowicie powiedział że mnie to normalnie rozje... :)) osobiście jestem przeciw Dragom... hmmm "I Don't like the drugs, but the drugs like me :)" M.Manson
____________________________________________________________________________________
NaFuRaNy,naSzUrAnY,NaGzYmSiOnY,RoZ:cenzura:..Y - LIVIN HIGH - tylko trawa:) REST PEACE|2PAC4EVER

Jak cie tak interesują dragi to lepiej sie zajmij okultyzmem :) a jak masz troche czasu to poszukaj raportu WHO na temat narkotyków... oczywiście jest utajniony ale jakiś brytyjski hacker odnalazł ten dokument i jest opublikowany na różnych amerykańskich forach.. jest pełno zfałszowanych kopi... jak ja czytałem tą odpowienią wersje to pamiętam że były to skany w świetle UV bo były na dokumencie znaki wodne WHO of ONZ
tytuł raportu to "World Health Organization Raport of Drugs" czy jakoś tak ;) już nie pamiętam dokładnie.
 

badboy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
322
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Życie ma sens ?? i amfetamina to rola główna ??? skąd ściągne ten film ???

d'light : ocb z tym ??: NaFuRaNy,naSzUrAnY,NaGzYmSiOnY,RoZ:cenzura:..Y - LIVIN HIGH - tylko trawa:) REST PEACE|2PAC4EVER
 

RAMZE$

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
704
Punkty reakcji
0
Miasto
Fotel przed klamotem
HOW HIGH
JOINT VENTURE
to sa komedie
pierwszy to o kolesiu który z gandy robi leki
drugi to brytyjska komedia o pewnej pani ktora choduje kwiaty a jej ogrodnik za plebanią ziele, potem cudy budy i dochodzi ze babka jest dilerką a potem pisze o tym ksiazke i zarabia kupe kasy

ogolnie produkcje godne zobaczenia
 

badboy

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2005
Posty
322
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraków
Życie ma sens... polska mini produkcja amatorska... główna rola - oczywiście amfetamina :) z tego co wiem chyba są dwie części już... cytat z filmu: "co czułeś jak wciągałeś?(gość w toalecie pyta znajomego) że życie ma sens! (tak to typ nie samowicie powiedział że mnie to normalnie rozje... :))



Te słowa co czułeś jak wciągałeś to nie jest w toalecie :D ,tylko w mieszkaniu u kogoś chyba i jest pokazane Jak wincent wciąga władka z lustra banknocikiem tudzież słomeczką <lol> jak to nagrywają kamerą :D,ten moment jak mówi że życie ma sens jest pokazany również na zakończenie filmu :D
Właśnie go oglądnołem i mam ochote przyszpachlować <lol>,serio jest druga część tego filmu ?:>
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Nie oglądałam żadnego,ale chętnie bym jakiś obejrzała. Np. o dzieciach z Dworca ZOO. ;) a pamiętnik narkomanki? Czytałam tylko książkę i nie mam skali porównawczej z filmem,ale książka i tak pewnie jest dużo lepsza.
 

Lenka_04

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2006
Posty
50
Punkty reakcji
0
Miasto
z daleka:P
Mnie tez interesuja takie filmy ale jak do tej pory ogladałam tylko film "dzieci z dworca zoo"osobiscie nie polecam tego filmu ksiazka jest w 100% lepsza,ale oczywiscie kazdy ma swoja opinie:)pozdrawiam:p
 

white13

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2006
Posty
19
Punkty reakcji
0
polecam film ,,Skazany na bluesa" jest on o wokaliscie z zespolu Dżem ktory bierze heroine i pozneij od niej umiera fajny film warto obejrzec. ogladam tez kiedys film ,,Cpuny" chcialam sobie go pozniej sciagnac ale nie wyszukuje takiej nazwy.
 

ponury_murzyn

Przyjaźnie nastawiony do świata 22-latek ;)
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
4 235
Punkty reakcji
53
Wiek
34
Miasto
Wrocław
bohaterowie "zycie ma sens" mieszkają 30 km ode mnie ... musze to obejrzeć bo ponoć bardzo pouczający film dla tych którzy się łamią miedzy "zaj*ac w kanał czy nie?" (ja jestem na nie, ale i tak obejrzałbym)
 

Doki

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2006
Posty
232
Punkty reakcji
0
Nie oglądałem żadnego i dzięx za tytuly postaram się obejrzeć. :)
 

sieja

Wesoła pesymistka
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
664
Punkty reakcji
1
Miasto
Tam gdzie się błękit splata z betonem
,,How high'' i ,,Joint Ventura'' ogladałam już:) Ten pierwszy mi się podobal, bo był naprawdę śmieszny, a drugi.. jak dla mnie taki sobie.
,,Skazany na bluesa'' też oglądałam kilka dni temu, ten chyba najbardziej mi się podobał z tych wszystkich które oglądałam. a ,,Dzieci z dworca ZOO''// Hmm.. no książka oczywiście zdecydowanie lepsza.
 

VoiceOfSilence

Nowicjusz
Dołączył
25 Sierpień 2006
Posty
220
Punkty reakcji
0
Miasto
...Silent Forest...
"Requiem dla snu" wspomniany w temacie mi sie bardzo spodobał... i cholernie dał do myślenia... Przeryczałam jego połowe ale warto było...
Nigdy nie brałam i nie mam zamiaru brać...
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja chyba tylko "Requiem dla snu" nie podobal mi sie zbytnio, ale daje do myslenia.
 

Mery_Blue

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2006
Posty
2 363
Punkty reakcji
0
"Requiem dla snu", "Skazany na bluesa" - te widziałam. ten pierwszy - ma w sobie dla mnie coś, że nie mogę zapomnieć o tym filmie - a oglądałam ładnych kilka lat temu- a przedewszystkim, świetnie dobrana muza!!
 

zieliusz

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
723
Punkty reakcji
3
Wiek
39
Miasto
sląsk up!
a taki stary film /komedia ,,żółtodzioby'' jeszcze na wideo oglądałem
a i na blokersach chłopaki kręcom baty
 
Do góry