Fiat 500 dla gejów, lesbijek i transwestytów

tymbarczki83

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2011
Posty
364
Punkty reakcji
3
THUMB_WIDE_fiat_500_dla_gejw_.jpg


Jeśli ulegać stereotypom, Fiat 500 jest bardzo kobiecym autem. Z pewnością trudno sobie wyobrazić umięśnionego macho, będącego dumnym z posiadania Cinquecento. Są jednak mężczyźni, którzy bardzo upodobali sobie pięćsetkę, wszak trzy lata temu została ona wybrana gejowskim samochodem roku 2008.

Najwyraźniej Włoska marka bardzo ucieszyła się z tego tytułu,ponieważ zdecydowała się wesprzeć tegoroczną, światową paradę gejów i lesbijek w Madrycie. Z tej okazji powstała specjalna edycja 500 odpowiadająca określonym preferencjom seksualnym klientów.
http://www.v10.pl/Fiat,500,w,specjalnej,edycji,dla,gejow,lesbijek,i,transwestytow,72508.html

Jak wam się podobają ? :icon_twisted: :icon_twisted:
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
Że niby te 500 egzemplarzy ma po ulicach jeździć? :pokrecony: I tak jak napisał autor artykułu w ostatnim zdaniu - jako heteryk czuję się zdyskryminowana :p
Co do aut, to pomysł uważam za debilny, choć gdyby auto dla gejów miało inny kolor futerka.... :p
A ta szminka w aucie to już katastrofa...no ale całus mi się podoba :)
Natomiast ten świecący...chyba będzie innych kierowców oślepiał :/
 

nielubięściemy

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
500 to całkiem niezły samochód szczególnie w wersji abarth :):) :):) jeżeli faktycznie fiat odstawia takie przedstawienie z tym futrem i kochającymi inaczej to jak nic świadczy o tym że jego dobra bądz stabilna kondycja finansowa należy raczej do kwesti dyskusyjnych i na siłę szukają nowego rynku zbytu ..... w sumie to nawet za szumnie powiedziane z tym "rynkiem" ... raczej próbują się wypromować w danej grupie dla pozyskania ich sympati i pieniędzy ... ciekawe czy jak podoba mi się też nowe brawo, grande punto i sedici to jestem gejem ... hehehe w sumie w moim przypadku to musiałbym być już kryptogejem :ninja2: :lol2:
jedno jest pewne taki samochód nigdy nie zmarznie podobnie jak jego właściciel i jakby ktoryś z tej miejszości lpg starej generacji założył to mu parownik nie zamarznie hehehe
 
Do góry