Fiat 126p

ryszardo

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2006
Posty
67
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
zza płotu
Fatalna Imitacja Autokaru transportowego 1 osobowego 2 drzwiowego 6 razy przepłaconego :D:D

Co sądzicie na temat "malucha" i starych wozów, moim zdaniem wszystkie auta powyżej 20 lat powinny juz dawno lezeć na złomie. Starsze samochody są niebezpieczne, a za kólkiemj kiegos młodeho szaleńca to są bronią masowego rażenia :p:p:p Wiem że nie wszystkich stać na nowe wozy, ale są ludzie którzy kupują stary samochód poddają go tuningowi zmieniają czesci itp. i to czasem jak ktoś sie nie zna to moŻE COŚ zepsuć i wypadek gwarantowany. Bop mysli ze jest wszystko spoko fachowo zrobione, mój sąsiad ma malucha po Tuningu matko jedyna nie wiem jak tym można jezdzić, a to jest jeszcze ten wczesniejszy model, jak znajde foto to załącze. Pozdrawiam i czekam na wasze opinie :D
 
L

Lypa

Guest
Dobre :] tylko że nie wszystkie 20 letnie samochody są w opłakanym stanie tylko na złom ;) niektórzy ludzie kochają stare samochody . Ale tuningowanie malucha to sie troszke z celem mija :] nie ma to jak maluch ze wsi ze zmienionym wydechem dodaną lotką i podobno to zarąbisty Tuning ;) pozdrawiam
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
nie ma co, maluch to spoko auto, ale po tuningu to trochu...ekhm....kupa jak dla mnie ;) a co do starych samochodów to czemu nie, niech jeżdżą, byle by były ZADBANE :D

a oto maluchy po tuningu :D :



1.jpg2.jpg
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Fiat 126p?
Nieee...to fatalna imitacja auta turystycznego 1-osobowego 2-drzwiowego 6-przepłaconego.
Ma nieciekawą bryłę i ogólnie jest mały. Jak się jedzie to uderza kolanami w kierownicę :/
 

ryszardo

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2006
Posty
67
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
zza płotu
osobiście ja mam Poloneza Caro 11 letniego... tzn. Moji starsi to mają. z 95 roku stan bdb mój starsyz o niego dba, bezwypadkowy.... :D:D:D:D:D spoko jezdzi, ale trzeba mu filtr zmienic
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
Fiat 126p?
Nieee...to fatalna imitacja auta turystycznego 1-osobowego 2-drzwiowego 6-przepłaconego.
Ma nieciekawą bryłę i ogólnie jest mały. Jak się jedzie to uderza kolanami w kierownicę :/

fakt...jak dla mnie maluch to troche kiepska inwestycja, bo trzeba ciągle w niego wkladac pieniądze a i tak sie caly czas bedzie psul az w końcu poleci na zlom... :p
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Jak dla mnie to nie jest samochód.
To jest pojazd który jedzie :D
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
mozliwe, ale nie ma lepszego samochodu na wiejskie drogi i jazde po polach:D
chociaz ja za bardzo nie przepadam za tym cudem techniki, ale znam wielbicieli tego samochodu:)
co Wy wiecie o maluchu...kiedys szczyt marzen, teraz posmiewisko, ale jedzie i to jest wazne.
 

cichy_997

I love Roman®
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
574
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zielona Góra
cóz...jak nikogo nie stac na inne autko to maluch jest jak znalazł :D a po za tym to nie wiem dlaczego pośmiewisko...przeciez to prawie to samo co cinquecento albo seicento albo inne małe auto :p
 

yeti

Aлкoгoлик...
Dołączył
27 Luty 2006
Posty
544
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Я нe знaю...
noo, ale tak naprawde to maluch jest autem sportowym...ma (prawie) wszystko to co sportowe coupe powinno miec: silnik posadzony z tylu, RWD, miejsce w zasadzie tylko z przodu:D
heh:)
 

jimmy

:) 8575292 :)
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 395
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Śląsk
Maluch to dobre auto - ile osób używało go do przeprowadzek???!!!
A najlepiej sprawdza się zimą, mozna poszaleć?! :)
 

DEMO

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
445
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Poznań
Z maluszkiem to już miałem przykre doświadczenia typu zapychanie na stacji benzynowej(obciach xD).Teraz mam 19 letniego golfa...jest w dobrym stanie a mechanicy twierdzą,że jeśli będzie użytkowany tak jak dotychczas to spokojnie przejedzie jeszcze drugie tyle :) .
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
A my nie mieliśmy malucha bo niedostaliśmy talonu :p
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Nie dostaliśmy bo moi rodzice należeli do wrogów władzy ludowej :D
Dlatego dostali paszport w jedną stronę (bez prawa powrotu) :)
 
Do góry