Fetysze I Upodobania ;]

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
nie wstydźcie się, powiedzcie co na Was najbardziej działa, chocby nie wiem jak było dziwne! :p

ja uwielbiam np. mokre włosy (najlepiej dłuuuuuugie:D), włoski pod pępkiem, oczy i dłonie, widok podnieconych oczu, najbardziej już w trakcie :) (takie jakby przyćpane:p), męskie biodra i pośladki, tygodniowy zarost... aaaaj:D nie wiem czy to takie seksualne, ale uwielbiam też jak On daje mi buzi w czoło :p i w szyyyyję :)))))) nie wiem natomiast zupełnie, dlaczego lubię wąchać męskie skarpetki :mruga: nie wszystkim się to podoba :D :p

tyle na razie o mnie, powiedzcie Wy teraz co sprawia że na samą myśl aż chce sie zrobić "mmmmmmmmhhhhhhhhhhrrrrrrrrrrrrrr!" :D
 

MonsterOfCock

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2006
Posty
345
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Moje skarpetki jakbyś powąchała to by ci nos odpadł, myślisz ,że skąd Michael Jackson ma problemy z nosem ? ;) Też ma taki fetysz jak ty i trafił na moje skarpetki xD
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
wąchać skarpetki? hmmm ja jeszcze nie wąchałem nigdy skarpetek płci żeńskiej...chociaż...może keidyś na jakiejś wycieczce był konkurs na najbardziej śmidzące skarpety... ale raczej to mnie nie jarało :p hmm... narazie nie wiem co mam w sobie z fetysza :D Ale jak coś w sobie odkryje to dam znać ;)
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Na mnie najbardziej działa zapach faceta... jak czuję, że ładnie pachnie to od razu najchętniej bym sie na niego rzuciła.

ale już zapachu skarpetek nie lubuię...:p i co do autorki posta, to ja nie wiem jak można lubić zarost... Przecież to tak kuje...:p jak mój facet miał zawsze taki mały zarost, to potem czułam się "pokuta" przez kilka dni...

aha... pupcja też na mnie działa... mmmm...
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Żebym na zboczuche nie wyszła ale mi sie miło zrobiło jak czytałam co napisałaś Jera :p

Mnie strasznie nakręcają też oczka mojego chłopka jak sie kochamy lubie patrzeć na jego usta . I cały wyraz twarzy. Boooskie :]
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Na mnie najbardziej działa zapach faceta... jak czuję, że ładnie pachnie to od razu najchętniej bym sie na niego rzuciła.
O tak :) Ale musi byc taki mmmm prawdziwy...
 

Malacath

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
140
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Hmmm-na mnie co działa :D :D Na pewno lubie jak facet ma jakiś zarost oraz krótko obstrzyżeni czy nawet łysi[ale nie stare dziadki :p -ja mam 19 lat a chodzę przeważnie na łyso ścięty] :p :p Gładko ogoleni[lub ci co jeszcze go nie mają lub mają w szczątkowej formie a się zdarzają tacy faceci nawet mimo 20-iluś lat!!]raczej odpadają[niektorzy wyglądają jak wyrośnięte dzieci-jeszcze bez minimalnego zarostu i po rysach twarzy można powiedzieć, że to dzieci[gorzej jak dziecinne zachowanie jeszcze mają :/ ] a ja nie jestem pedofilem] ale najlepsi są tacy z kilku dniowym ale nie do przesady :) :) Poza tym najlepsza jest bliskość-mi się nawet podoba jak np. siedze z Nim troche wtuleni i nas nic nie obchodzi-tak Nas nic nie obchodziło, że ostatnio On przez taką chwilę zapomnienia spalił czajnik, który włączył by mi zrobić kawę[czajnik gwizdał i gwizdał, woda się wylewała a my nadal wtuleni...] :D :D Ale poza tym liczy się dla mnie zapach, jak on dba o siebie[nawet najprzystojnieszy ale brudny nie podjara mnie-no chyba, że lekko spocony, umorusany smarem facet z warsztatu :sexy: :sexy: :p :p ]Co do skarpetek, to jest taka grupa gejów, co ich fetyszem są soksy[socks=skarpetki z ang.]-ale trzeba jedno zaznaczyć-tylko i wyłącznie białe skarpetki-inne nie.Kiedyś mówiono, że facet powinien nosić białe skarpetki tylko na dwie okazje-jak gra w tenisa i jeszcze jedna...[jak sobie przypomne to dam znać :D :D :] ]Właściwie wśród gejów[tak ogólnie] to nie da się określić jednoznacznie co jara-jest wiele grup zainteresowań-niektórzy lubią skórzane ubranka, inni już wspomniane skarpety, inni owłosienie, na niektórych działa głos, czy nawet oczy...Są też skrajne wyjątki jak wiązanie ciała, poniżanie czy nawet zadawanie kontrolowanego bólu! :/ :/
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
nasz Malacath sie coś ostatnio mocno rozpisuje :lol:

właśnie, zapomniałam o normalnym zapachu :p znaczy wąchanie skarpetek nie tyle mnie jara co mam z tego świetną zabawe i nawet dobry wstep :lol: ale każdy chłopak ma swój indywidyalny zapach, tzn. zapach jego ciała i zapach wyniesiony z domu połączone jeszcze czasem z perfumami :) zapach jest rzeczą, którą chyba najlepiej zapamiętuję ;) po latach jak mi gdzieś czymś podobnym zawieje to wszystko mi się w sekundę przypomina ;)
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Nom... jak po paru latak poczuje się zapach dawnej miłości to od razu wspomnienia wracają...

ale te skarpetki to mnierozbroiły:D nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby wąchać faceta skarpetki, nie to, żebym się brzydziła, ale ja nawet swoich nie wącham:D
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nic tak na mnie nie dziala jak zapach faceta, gdy wtulam sie w jego szyje

o i bardzo na mnie działa gładkość :D
 

Karolina_

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2006
Posty
3 201
Punkty reakcji
1
Miasto
o tym wiesz?
Noo już myślałam, że ja się nie znam i nie lubię zarośniętych facetów tu i ówdzie:D

bo nie wiem, ja może inna jestem:D ale nawet do oralu to tak nie fajne czuć zarost... bo nie wiem jak innym, ale mnie to nie zwiększa przyjemności...:D także, gładkość i jeszcze raz gładkość...:D
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
e tam, natura jest najpiękniejsza! :lol:
 

KOZA-88

www.scinawka.xt.pl
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
647
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
..:: Dolnyśląsk ::..
... mokre rozpuszczone włosy, zapach ciała, szybki oddech, zmęczone oczy, ten wzrok, dłonie. to podoba mi się bardzo w mojej kobiecie :D zresztą wszystko
 

amerykaninek

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2006
Posty
169
Punkty reakcji
0
nie no skarpetki to mnie rozbroiły
Ja tam zwracam uwage na włosy, bardzo lubie brunetki z naturalnymi kręciołkami lub czarne(ale nie farbowane) ale tylko wtedy gdy są kręcone, po prostu odlot. Poza włosami to lubie tesh gdy kobitki są fajnie opalone, lecz broń Boże po solarce
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
uwielbiam pitraszacych facetow :D
facetow na pol rozebranych... poprostu bosssko... meskie barki i ramiona... zapach faceta to jest coś.... wrecz kocham kiedy lezy na mnie i przytula sie do piersi.... czuje sie wtedy taka miegutka :D ale ciiii :p
 

Niebieski0023

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2006
Posty
278
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
jak każdy facet...z Marsa
Na mnie działa wzrok mojej ukochanej dziewczyny:) Gdy patrzy na mnie z pożądaniem, ma przymglone oczy a one wyglądają tak, jakby krzyczały:"jeszcze!". Wtedy już jest słodko. Gdy seksownie zagryza wargi i porusza nimi. Gdy wędruje opuszkami paluszków po moim ciele... Gdy wkłada swój język do mego ucha i sapie namiętnie. Gdy krzyczy z pożądania. Gdy już zaczyna drapać. Kiedy jej ciało drży, gdy ja brutalnie całuję jej piersi. To TYLKO tyle :p
 

Slavecky

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2007
Posty
6
Punkty reakcji
0
Ja uwielbiam pończochy, podwiązki, wysokie kozaki na szpilce - najlepiej za kolanko, koronkowy gorsecik ;-)
S.
 
Do góry