Feel

Malusiolka

Nowicjusz
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Olsztyn
I nic poza tym nie mają.. stylu ani nic
Ot tak sobie są...po prostu...
nic nie wnoszą do muzyki... dla rozrywki.. nic .
Wyrażam swoje zdanie. Lubie ich i tyle. Może Twoim zdaniem nic nie wnoszą i są ot tak. Dziwne, że przez publiczność zostali nagrodzeni słowikami. Poza tym nawet niech nie mają swojego stylu, bo mają różny i nie jadą na jedno kopyto jak inni. Takie gadanie, to tylko pseudo pod publikę, bo inni na nich gadają, że ich nie lubią to ja też muszę. Czytając te wypowiedzi potwierdza się taki stereotyp oceniania bez żadnych konkretnych argumentów. Można to porównać do debaty, np. "Wyższości czerwonego koloru majtek, nad niebieskim i odwrotnie". Resumując - szkoda gadać.
 

Grankhan

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
Ktora "gwiazda" chcialaby miec fanow w samych dzieciach?
widzisz to? ile masz lato dziecko?
czy ja się śmieję z Jacksona? ja się śmieję z jego rzekomej pedofilii i z głupich plotek. Muzykę Jacksona lubię, a jego samego szanuję, za to, że nie daje się zeżreć prasie i nie traci popularności w tej erze techno.. Tak na przyszłość , zanim zaczniesz się do kogoś dopier**lać, to przeczytaj do czego odnosi się krytykowany przez Ciebie post.


Więcej zrozumieniem i szacunkiem można zdziałać, niżeli krzykiem i pogardą.
To na pokaz, tak?

pozdrawiam..
 

goszka

[.już - cóż.] kobieta niezależna
Dołączył
23 Maj 2007
Posty
1 322
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Police/Tilburg
feel - nie grzeje mnie nie ziębi. ot co.

a dyskusje na temat wyższości czegokolwiek nad czymkolwiek, przenieście sobie na priv. a o Jacksonie temat już istnieje.
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Jeśli ktoś pisze per MAJKEL DŻEKSON stwierdzam, iż nie ma do niego za grosz szacunku.

[quote name='Gran'khan' post='1282557' date='2.04.2008, 12:08'][...] do kogoś dopier**lać, to [...][/quote]

I proszę się wyrażać.
 

Grankhan

Nowicjusz
Dołączył
20 Luty 2008
Posty
136
Punkty reakcji
0
dobra.. n/c.. z tym sposobem pisania, to już jest czepianie się, ale skoro musisz mieć rację...
pzdr.. bye..
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
FEEL - jak ich słyszę to mnie coś skręca... Żeby to wytrzymać muszę mieć albo świent humor albo być bardzo pijana :D


ale ja ogólnie POPu nie trawię ;]
 

iluvromance

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Radomsko
Takie gadanie, to tylko pseudo pod publikę, bo inni na nich gadają, że ich nie lubią to ja też muszę. Czytając te wypowiedzi potwierdza się taki stereotyp oceniania bez żadnych konkretnych argumentów.
Pod publikę? A gdzie tu publika? My tez wyrazamy swoje zdanie - ze nam sie nie podoba. Argumentem jest muzyka i teksty. I nie sądze zeby byly potrzebne do tego jakies dodatkowe. :zamknijoczy:
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
HEJ! JA JESTEM DZIECKIEM I ICH NIE LUBIĘ! xD A co do stereotypu, to nigdy nie idę za głosem innych, tylko sam na zasadzie argumentacji (własnej)...
I nie podobają mi się...
 

artik

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
99
Punkty reakcji
0
Ich kariera przypomina mi trochę początki kariery Ich Troje. Też na początku szumnie nazywali że grają rock czy pop-rock, ale z czasem odchodzili coraz bardziej w stronę popu.
Z tym że Ich Troje miało charyzmatyczną osobę, kogoś kto się wyróżniał, a ich piosenki słuchała niemal cała Polska, a sprzedaż około 4 mln płyt mówi sama za siebie...
Wracając do Feel-dobrze że pojawil sie ktos nowy w polskiej muzyce, oby tylko nie opierali swojej kariery na 2 czy 3 przebojach...
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
A ja uwielbiam głos wokalisty. (;
Lubie ich posłuchać.. I to bardzo często ^^
 

Capellini

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2007
Posty
372
Punkty reakcji
0
"Malusiolka" napisał:
Takie gadanie, to tylko pseudo pod publikę, bo inni na nich gadają, że ich nie lubią to ja też muszę.

Ja się z tym zgadzam. Za zespołem Feel nie przepadam, ale nie wypisuję w tym temacie tysiąca postów, tak jak niektóre osoby, które chcą się przypodobać tym, jak bardzo nie lubią tego zespołu. Jak nie lubicie, to po co w ogóle tutaj się wypowiadacie?
 

iluvromance

Nowicjusz
Dołączył
20 Marzec 2008
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Radomsko
Ja się z tym zgadzam. Za zespołem Feel nie przepadam, ale nie wypisuję w tym temacie tysiąca postów, tak jak niektóre osoby, które chcą się przypodobać tym, jak bardzo nie lubią tego zespołu. Jak nie lubicie, to po co w ogóle tutaj się wypowiadacie?
Bo tematem postu nie bylo "wszyscy fani Feel łączcie sie" tylko "za jaki zespol uwazacie grupe Feel". Kazdy ma prawo sie wypowiedziec.
 

TheJim

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2008
Posty
56
Punkty reakcji
0
Czemu ten temat nie jest w dziale rock-metal, w końcu sam wokalista przyznał, że grają rocka, a on sam jest rock'n'rollowcem ;)
Zespołem rzygam. Ktoś chciał argumenty? Beznadziejny, pedalski głos wokalisty, brzdękanie na gitarkach niczym 7 letnie dziecko po 3 kursie gry, imidż zespołu rockowego, którym nie są i nigdy nie będą, płytkie teksty, splagiatowana melodia 'Chodź tu do mnie', która notabene jest największym hitem zespołu.

I nie robię tego pod publikę, bo czy się komuś ta wypowiedź mam w najgłębszym poważaniu :)
 

Temida

bo to zUa kobieta była...
Dołączył
2 Luty 2007
Posty
2 362
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wrocław
ja powiem tak
wolakista ma głos całkiem całkiem
ale nic poza tym
wszystkie piosenki są takie same... i w dodatku koszmarne :D

tylko raz mi się podobała piosenka feel... na studniówce jak sobie tańczyłam :p warto wspomnieć, że atmosfera była świetna i trochę alko się polało :p
 

zielonooka_92

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2008
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Dolny Śląsk
Zespół średnio mi sie podoba... Piosenki maja takie sobie, a zgarniają wszystkie nagrody :/ Jedyną ich piosenka, która mi sie podoba to "Jak anioła głos"... reszta do bani :/
 

Paulina.

Nowicjusz
Dołączył
10 Kwiecień 2008
Posty
66
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Kalisz
nie chce być nietolerancyjna ale ogółem nie przepadam za tym zespołem muzycznym... :/ ..to nie dla mnie i dobrze mi z tym :) ..
 
A

Aqualorn

Guest
No cóz osobiście odradzam wsłuchiwanie się. Typowy komercyjny zespół jakich w naszym kraju i na świecie jest na pęczki. Do muzyki nic nie wnoszą bo jak już mówiłem takich zespołów jest duzo a nawet wśród nich Feel jest przeciętny. Głos wokalisty na poziomie muzyki.
Podoba sie tym (wiem z dyskusji i z obserwaci otoczenia) którym wsystarczy coś łatwego do słuchania o typowej treści o niczym. Dla tych którzy uważają siebie za muzycznie dojżalszych raczej Feel słuchać nie będą. Jeśli chodzi o mnie to moze z 6 lat temu by mi się to podobało ale teraz wyrosłem z takiej muzyki.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
Raz na jakiś czas, przy specyficznym humorze lubię sobie posłuchać Feel'a.
Jedna ich piosenka zawsze przynosi przepiękne wspomnienia, ehh... :p
 
Do góry