Feel

ave666

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
721
Punkty reakcji
2
Wiek
17
ja w ogóle nie feel tego zespołu :p komercha aż sie nie dobrze robi :p zespół dla niektorych polskich nastolatek :D bleeeeeeeeeeeeee :p
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
zespół który jest już znudzony którego jak słyszę to aż coś mi się robi..
 

Nathalia

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2008
Posty
112
Punkty reakcji
0
Miasto
Podkarpacie
Jednak sprzedali wiele płyt, byłam na ich koncercie, ale to przez to, że w moim mieście nie ma ich zbyt wiele :D
Ogólnie nie najgorzej :D Ale już teraz nuuudny :p
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
powiem na początku podobały mi się jego piosenki ale tak słowa
ale bez przesady ile można wszędzie Feel no bez jaj
 

Enaruntei

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tychy
Jak dla mnie super, głos wokalisty Feela jest tak doskonaly ze brak slow, nigdy podobnego glosu nie slyszalem, dlatego milo mi sie go slucha.
 

Syd

Traditional Grip
Dołączył
12 Sierpień 2006
Posty
1 048
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie super, głos wokalisty Feela jest tak doskonaly ze brak slow, nigdy podobnego glosu nie slyszalem, dlatego milo mi sie go slucha.
Głoś to nie wszystko.
A poza tym ten głos może i jest oryginalny, ale jest kozi i jednolity.
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Poste to jest muzyka robiona dla mas tak zwana komercyjna i jeżeli kogoś taka muzyka zafowala bądź uszczęśliwia nie ma w tym nic złego. Ja jednak szukam w tekście jakiegoś przesłania i muzyka jaką grają absolutnie mi tego nie zapewnie. Także jestem na Nie.
 

Enaruntei

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Tychy
He no racja lepszy jest np Ramstein czy jak sie to tam pisze lub temu podobni, ktorzy ryczą do mikrofonu jakby mieli zatkane gardło xD. I te teksty hmm typu zabiłem moją siostre jestem super, szatan zyje jest cudowny masaakraaaa
 

los16angeles

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2007
Posty
840
Punkty reakcji
2
Miasto
Manhatan
Co Ty komercha jest lepsza... Być takim strownikiem oni Ci dają coś najprostrzego i wiedzą że Ty przyjmiesz to co oni oferują będziesz nucił ich tekst który jest o niczym , a że przy okazji dorobią się na tym kasy pf. szczegól.
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
He no racja lepszy jest np Ramstein czy jak sie to tam pisze lub temu podobni, ktorzy ryczą do mikrofonu jakby mieli zatkane gardło xD. I te teksty hmm typu zabiłem moją siostre jestem super, szatan zyje jest cudowny masaakraaaa
Słucham rammsteina. Widać, ze :cenzura: wiesz o tym na temat czego się wypowiadasz. Jak nic nie wiesz to lepiej nic w ogóle nie pisz bo wychodzisz na debila. Inni wypowiadający się tutaj i krytykujący twojego Feela maja jakieś pojęcie o nim bo tego jest pełno wszędzie, wszędzie to słychać i w ogóle... Komercha nic dodać nic ująć

Radzę ci... zanim zaczniesz krytykowac muzykę, to zainteresuj się sztuką ( już nie mówię tu o rocku bo dla ciebie pewnie to wrzaski i w ogóle szatan :bag: , ale jest wiele innych ambitnych gatunków) bo póki co zjadasz papkę i ci w głowie przewraca
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Dobra... a teraz jestem ciekaw ktory z tych cisnacych po feel'u przesluchal ich plyte? Bo ja przesluchalem i teraz uwazam ze moge na ten temat sie wypowiedziec... Zespol nie jest najleprzy ale sa gorsze, i widac ze muzycy maja jakis warsztat, ale jednak te teksty to az kluja w uszy...
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Dobra... a teraz jestem ciekaw ktory z tych cisnacych po feel'u przesluchal ich plyte? Bo ja przesluchalem i teraz uwazam ze moge na ten temat sie wypowiedziec... Zespol nie jest najleprzy ale sa gorsze, i widac ze muzycy maja jakis warsztat, ale jednak te teksty to az kluja w uszy...

Jakby na to popatrzeć, to każdy zespół w radiu reklamuje się kilkoma utworami i pokazuje, że coś podobnego będzie na płycie (nie jest tak?).
Jeśli po przesłuchaniu trzech piosenek w radiu, telewizji lub internecie jestem zniesmaczony, to nie będę wydawał pieniędzy
na to, co mi się nie będzie podobać.
To, że są gorsze zespoły wie każdy. Pewnie, że wszyscy muzycy mają jakieś miejsce, gdzie ćwiczą i nagrywają.
A ich teksty kują w uszy - też fakt. Post o tym samym, co inne, tylko w nowej formie.
Dziękuję i przepraszam @Funky Monk na zaś.
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
Jakby na to popatrzeć, to każdy zespół w radiu reklamuje się kilkoma utworami i pokazuje, że coś podobnego będzie na płycie (nie jest tak?).
Dla mnie ocenianie zespolu na podstawie 2-3 kawalkow jest troche smieszne... tak jak bys ocenil film ogladajac tylko trailer. Wiec jak juz bawicie sie w krytykow to robcie to bardziej profesjonalnie:)
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Przecież wszystkie ich piosenki są takie same. Ta sama muzyka, to samo zaciąganie wokalisty, niezbyt oryginalne jęki, mające zastąpić tekst... Kiedy słuchałeś tej płyty, to nie poczułeś tego? ^^
 

Funky Monk

Nowicjusz
Dołączył
31 Sierpień 2008
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Krakow
No tak nie sa zbyt oryginalni i ja wcale feela nie bronie. Tylko denerwuje mnie ocenianie zespolu na podstawie 2 kawalkow. Z tego co widze Ty chyba przesluchales plyte, dlatego uwazam ze mozesz w jakis sposob przedstawic swoja opinie na temat ich tworczosci. Btw na ich plycie slychac ze w kilku kawalkach sciagali z jakis wilkich hitow, nie wiem czy nie bylo nawet na ten temat filmiku na necie.
 
Do góry