Feel

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
do Wetamoo: Plagiaty? Czego? W ogóle jeszcze tak żałosne pseudopiosenki istnieją? :)
Drugiej ligi norweskiego popu. Takie piosenki istnieją, ale o ile nikt nie wydaje grubych tysięcy po to, żeby ludzie uwierzyli, że to muzyczne objawienie to nie razi. Piosenki są normalne, gdyby tylko wokalista nie wysilał się na takie efekciarstwo i teksty nie raziły debilizmem ajaj ajajaj to może ajaj zespół mógłby być wydarzeniem na skale jakiegoś powiatu. Niestety pieniądze mogą zrobić gwiazdą nawet Mandarynę czyli dosłownie każdego. Na pocieszenie, można jednak dodać, że takie sztucznie nadmuchane gwiazdki bardzo szybko się nudzą, a o prawdziwych talentach ludzie pamiętają latami, więc pieniądze wszystkiego nie załatwią. Tylko szkoda, że nie da się już z przyjemnością słuchać radia, przynajmniej większości stacji.
 

RzeznikUnitra

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2009
Posty
79
Punkty reakcji
0
Generalnie Kupi*** piosenek w całości nigdy nie słyszałem, bo wystarczyło kilka chwil, żeby stwierdzić, że cały czas śpiewa jakby ktoś go... :bag: Ludzie robią przeróbki na YouTube jego piosenek i w sumie to te przeróbki są lepsze od oryginałów (np. mam bawoła głos), przynajmniej to śmieszy, a piosenki oryginalne zero przekazu, denny tekst pisany chyba po pijaku. Jak dla mnie Feel to nie POP, tylko jakieś zmutowane disco polo. Kiedyś kumple namówili mnie, żebym z nimi poszedł na koncert, zgodziłem się. To co reprezentuje Feel to jest śmiech na sali. Po tekstach typu: "trawa jest zielona" poszedłem...
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Też zauważyłam, że cicho o nich. Pewnie mają dość ciągłego rozgłosu. Fajne mają piosenki, ale ja nigdy nie byłam ich fanką. Byłam na ich koncercie, ale nic specjalnego nie zaprezentowali. Gościnnie wystąpiła Iwona jakaś tam, nazwiska nie pamiętam. Węgorzewska? Chyba tak. Widać było, że wokalista- Piotr Kupicha był zmęczony, dlatego nie miał sporo energii. Myślałam, że będzie lepiej, ale w efekcie publiczność bawiła się lepiej od niego.
 

Rosalie

stara wiedźma
Dołączył
23 Luty 2009
Posty
6 045
Punkty reakcji
425
Miasto
.
Węgrowska :)

Cóż. Nie znoszę Feela. Kupicha tak wymusza niektóre dźwięki, że czasami mam wrażenie,że połknie własny język, albo się udusi.
Mieli swoje 5 minut, minęło, żegnamy. Uff :)
 

Irving

Nowicjusz
Dołączył
28 Grudzień 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
Nie przepadam za tym zespołem, piosenki wszystkie podobne do siebie. Żadna mi się nie podoba. Najgorsza ''Jak anioła głos'' .
 

WoJ+Ek

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2009
Posty
261
Punkty reakcji
6
Wiek
30
ciesze sie ze najlepsze lata tego zespołu mineły i nie słysze ich piosenek na każdym kroku :)
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
Nigdy nie byłem fanem i na pewno nie będę. Piotr Kupicha ma charakterystyczny głos ale ma kiepskie piosenki. Jakieś tam anioły, rodzinki. Nie wiem czemu wzięli go do Bitwy na głosy. Przecież są lepsi artyści w Polsce no ale chyba dlatego że ma sporo fanów a w sumie fanek.
 

Andrea55

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2011
Posty
177
Punkty reakcji
0
A ja bardzo lubię Feel. Mają takie lekkie i przyjemne do słuchania piosenki.
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Nigdy nie byłem fanem i na pewno nie będę. Piotr Kupicha ma charakterystyczny głos ale ma kiepskie piosenki. Jakieś tam anioły, rodzinki. Nie wiem czemu wzięli go do Bitwy na głosy. Przecież są lepsi artyści w Polsce no ale chyba dlatego że ma sporo fanów a w sumie fanek.

Bo tu nie chodzi o wartość artystyczną, ale o kasę :)
 

dzasq

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2011
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Rzeszów
Nie lubię ich, nie słucham. Jakoś ich twórczość do mnie nie przemawia.
 
Do góry