Feel - czuć czy macać? Znamy odpowiedź!

Glinka x)

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Lubelskie
Feel nie trzeba nikomu przedstawiać - zespół-kontrowersja (krytycy ich jakoś nie lubią...) podbił serca wszystkich Polaków. Serca te jednak są podzielone - fani kłócą się co tak naprawdę oznacza nazwa zespołu. No właśnie - Feel znaczy macać? A może czuć? Zmartwieni wojnami frakcyjnymi fanów postanowiliśmy się przyjrzeć tej niezwykle trudnej sprawie.
Więcej dowiecie się tutaj:
http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,83570,54..._znaczenie.html
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Feel nie trzeba nikomu przedstawiać - zespół-kontrowersja (krytycy ich jakoś nie lubią...) podbił serca wszystkich Polaków. Serca te jednak są podzielone - fani kłócą się co tak naprawdę oznacza nazwa zespołu. No właśnie - Feel znaczy macać? A może czuć? Zmartwieni wojnami frakcyjnymi fanów postanowiliśmy się przyjrzeć tej niezwykle trudnej sprawie.
Więcej dowiecie się tutaj:
http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,83570,54..._znaczenie.html

Hmm po co otwierać na siłę tyle tematów nie pisząc nic od siebie?
Jeśli chodzi Ci o zdobycie MOD-a to raczej marnie to widzę :p
A wkleić teksty z portalu plotkarskiego i link prowadzący do stronki z której został skopiowany tekst potrafi każdy.
Do tego prawie nikt się w tych tematach nie wypowiada. Co robi z działu plotek mały śmeitniczek.
Przynajmniej moim skromnym zdaniem.
 

diddlinka_12

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Legnica
Feel nie trzeba nikomu przedstawiać - zespół-kontrowersja (krytycy ich jakoś nie lubią...) podbił serca wszystkich Polaków. Serca te jednak są podzielone - fani kłócą się co tak naprawdę oznacza nazwa zespołu. No właśnie - Feel znaczy macać? A może czuć? Zmartwieni wojnami frakcyjnymi fanów postanowiliśmy się przyjrzeć tej niezwykle trudnej sprawie.
Więcej dowiecie się tutaj:
http://www.infomuzyka.pl/Muzyka/1,83570,54..._znaczenie.html

Wydaje mi się , że raczej czuć ;P
 
P

Pałka

Guest
Jeny, jakie problemy.
Wystarczy posluchac o czym spiewaja, od razu wiadomo jak tlumaczyc sobie ta nazwe <_<
 

Szawlasty

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Danzing
Masz racje podbił nie wszystkich.Jak dla mnie to Fell ma pisoenki któe TYlko ładnie brzmia a nie mają zadnego sensownego tekstu.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Może wystarczy zapytać twórcy zespołu?
A, no tak, przecież oni sami nie wiedzą.
 

upa

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2008
Posty
602
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
z piekła.
podbił serca wszystkich Polaków
hahaha :lol: A wszyscy Irakijczycy to terroryści <_<
Nie uogólniaj. :bag:

Czuć.

A tak poza tym: Piotrek Kupicha wygraaa!
i: "ostatni raz widziano ją na poczcie, gdy wysyłała list do leadera grupy Feel".
 

Kamilex66

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
79
Punkty reakcji
0
Piotr Kupicha często daje do rozumienia że jego zespoł to "uczucie", a poza tym zobczcie tematyke piosenek!!! Stanowczo czuć :)
 

Doroti

Zwykła Wariatka
Dołączył
12 Lipiec 2006
Posty
3 079
Punkty reakcji
18
Wiek
31
Miasto
czy to ważne ?
Nie lubie tego zespołu ;p komercha i tyle.... w przyszłości wybieram się na lingwistyke i uważam, że samam nazwa zespołu jest idiotyczna. Kupilibyście płyte zespołu o nazwie "Czuć" bo ja nie ;p 'Feelings" albo "Strange Feelings " to według mnie brzmi bardziej sensownie. A macać ??? no nie... ;/ napewno nie.
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
normalnie ludzie nie którzy na punkcie tego zespołu mają naje***
nie mogę jak słyszę Feel to mi się rzygać chce..
heh do znudzenia...
 

Faelivrin Etinivi

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2008
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
114
Miasto
Dolina Rozpusty
Ye, tam od razu macać. Dotykać, jak już. Dotykać slowami i muzyką w tym wypadku. Ewentualnie, to 'czuć'.

Zbyt płytki zespół by tak bardzo rozkminiać ich nazwę : p.
 
Do góry