FCE na wakacje...

PenrynHD

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2009
Posty
72
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Witam,
z racji tego, że jestem tegorocznym maturzystą, matury się już kończą, a chce zainwestwoać w swój angielski.
Postanowiłem zrobić sobie kurs przygotowawczy do FCE i potem zdać sam egzamin. Z angola stoję nieźle.
Czy ktoś wie, czy będą organizowane jakieś kursy przygotowawcze do FCE w okresie MAJ-WRZESIEŃ? Muszą kończyć się w październiku, bo studia.
Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.
 
B

benjamima

Guest
zobacz na ofertę jakiejś szkoły językowej, te lepsze oferują takie kursy. Na przykład AXON, międzynarodowa sieć szkół, która otwiera kolejne placówki w naszym kraju. Mają małe grupy i doświadczenie w branży, więc na pewno by Ci pomogli :)
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Nie marnuj kasy na FCE, on NIC Ci nie daje.
 
B

benjamima

Guest
Nie do końca się z Tobą zgadzam Diviner. Sam papier to już przeżytek u nas ( chociaż może zwalniać np. z angielskiego na studiach ), i można go zdobyć nie umiejąc posługiwać się angielskim. Jednak jeśli ktoś ma chęć do nauki, to na kursie do FCE się czegoś nauczy. Nie można wszystkich wrzucać do jednego wora.
 
C

compton_style

Guest
Słyszałem o szkole Axon, ich oferta wydaje się bardzo ciekawa. Małe grupy u nich to od 4 do 8 osób, od 4 do 2 i jest możliwość indywidualnego kursu. Oprócz tego mają własne podręczniki i nastawiają na konwersację. Zastanawiam się nad kursem u nich, ktoś korzystał?
 
Do góry