Fast And Furious Tokyo Drift

GUZ!K

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Tak jak w temacie jeśli ktoś z was ogladał juz ten film to prosze o recenzje ale taka od siebie a nie to co w tv mówia!Co było okej a co do niczego?!
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Oj oj :D Szybcy i wściekli obie części to genialne filmy ;) No i czekam zniecierpliwieniem, aż wejdzie w sieć ten film.... Chociaż pewnie już wszedł ^_^ To zaraz szukam ;)
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Fast And Furious Tokyo Drift ogladałem, mam go nawet na kompie :D Film jest po prostu genialny i muza wypasiona. Nie mam żadnych wątpliwości, iż twórcom kolejnej częsci znakomitego filmu mamy wiele do zawdzięczenia. Szczerze polecam, musicie go obejrzeć. :eek:k:
Pozdrawiam :papa:
 

BoSS_ka Paulina

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2006
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
między pierwszą a kwietniem
Dwie poprzednie czesci fajne. Inni reżyserzy, ale obydwie wspaniałe. Muzyka wypasiona. Przystojni aktorzy. Spodziewam sie tego tez po trzeciej czesci.

Tylko... bedzie brakowac mi Paula Walkera - filmowego Briana O'Connera.

Sciagałam go, ale sciagnał sie jakis... film o misiach <_<
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Najlpesza część ze wszystkich jak dlamnie. Nie ma co pisac recenzji to trzeba obejrzeć.
 

salces007

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
113
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z labiryntu Fauna
Fast And Furious Tokyo Drift ogladałem, mam go nawet na kompie :D Film jest po prostu genialny i muza wypasiona. Nie mam żadnych wątpliwości, iż twórcom kolejnej częsci znakomitego filmu mamy wiele do zawdzięczenia. Szczerze polecam, musicie go obejrzeć. :eek:k:
Pozdrawiam :papa:


zgadzam sie genialana prodkucja..jestem fanka motoryzacji i sie bardzo ucieszylam na widok nowych bryk..no moze nie ash tak nowych ale super stuningowanych..boski byl mustang i nissan 350Z..z tym mustangiem to prawie jak w pimp my ride..ale osobiscie polecam :p ogladalam jush go 4 razy i mysle znow powtorzyc :p mam fiola na punkcie autek :p ajestem panna :p
 

Loe

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
22
Punkty reakcji
0
A ja się troche zawiodłem, w ogóle brak jakiegoś porządnego wątku, chłopak w 5 dni zostaje królem driftu, jakoś mi nie podszedł ten film. Co prawda duże plusy za : muza, panny, auta.
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
o jej to mi sie chyba tu dostanie - film mi sie wogóle nie podobał, no moze tak troche, zero realizmu, muza mi sie nie podobała oprócz tej co była pod koncem [muzyczka z NFS U2] główna bohaterka tesh jakaś nie za fajna, ale przypomina troche Brooke Borke :p
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
o jej to mi sie chyba tu dostanie - film mi sie wogóle nie podobał, no moze tak troche, zero realizmu, muza mi sie nie podobała oprócz tej co była pod koncem [muzyczka z NFS U2] główna bohaterka tesh jakaś nie za fajna, ale przypomina troche Brooke Borke :p

Oj to chyba ci się tu dostanie :p Mało kto się z tobą zgodzi. Muza była w tym filmie najlepsza :D A główna bohaterka.... mmmmmmmm :loldev:
;)
 

GUZ!K

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
33
A co do muzy to ja mam pytanie jak sie nazywał utwór który leciał na początku filmu i pod koniec?? prosze o szybką odpowiedz!
 

fafiti

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2006
Posty
216
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Stalowa Wola
Ajjj, filmek wypas :D zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami :D muza po prostu zajefajna :p
GUZ!K, prawdopodobnie to DJ Shadow feat. Mos Def - Six Days the Remix , a nawet na pewno ;) też mi się kawałek podoba. a najbardziej to Teriyaki Boyz, z momentu gdy główny bohater wjeżdża w świat samochodów w Tokyo :p .
 
Do góry