farbowanie włosów

natuśka

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2008
Posty
83
Punkty reakcji
7
chciała bym pomalować włosy na rudo.koncówki włosów ale niektórzy mówia że to nie prawda ze szamponetka sie zmywa po kilku myciach.czy sa jakies farby do włosów które sie zmywaja ??
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
wiesz z szamponetkami bywa różnie . jest niemożliwe by twoje włosy nijak nie odczuły tej chemii ;) poza tym końcówki to nie problem zawsze możesz ściąć . :)
 

natuśka

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2008
Posty
83
Punkty reakcji
7
ta juz pomalowalam mama sie nie zgadza powiedziała ze na nastepne wakacje jak skoncze 16 lat to bede mogła całe wlosy pomalować ;/
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
wiesz to nie jest żadna tragedia . może w przyszłym roku zmądrzejesz i już nie będziesz chciała ;) farbowanie nie jest najlepsze dla włosów chyba , że masz naprawdę nieładny kolor naturalny . :)
 

natuśka

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2008
Posty
83
Punkty reakcji
7
ja mam ciemny blad.za rok bede mogła cala głowe pomalowac
 

Lusiek276

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2009
Posty
52
Punkty reakcji
0
Ja tamj się nigdy mamy nie pytałam :p I już od dawna farbuje, ale teraz chcę wrócić do naturalnego. Ciekawe jak długo będę się trzymała tego postanowienia :p
 

shikabane hime

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2010
Posty
478
Punkty reakcji
6
Wiek
31
Miasto
Toruń
mnie tam nigdy do farbowania nie ciągnęło . też mam ciemny blond choć w dwóch odcieniach które się na dodatek zmieniają przez pogodę ;) jeśli na prawdę tak ci zależy to pozostaje ci tylko wybrać dobry kolor
 

radioaktywna

Bywalec
Dołączył
13 Sierpień 2009
Posty
1 123
Punkty reakcji
37
Miasto
opolskie
Mnie również nigdy nie ciągnęło do farbowania. Ta cała chemia strasznie niszczy włosy, a szkoda. :) Tym bardziej, że na pewno każda z nas marzy o zdrowych włosach.
 
K

kika75

Guest
kiedy chcę mieć piękny kolor to idę do mojego już sprawdzonego fryzjera do salonu futuro w wawie gdzie pam fryzjer podcina farbuje i uklada zawsze mam tak włosy zrobione że jak juz w domu umyję to za dużo nie trzeba przy nich stać bo same się układają to znak że fryzjer dobrze obciął włosy.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Sama tez od niedawna farbuje wlosy, ale z obawy ze je zniszcze, zdecydowalam sie na henne, i jestem bardzo zadowolona, wyszedl mi piekny miedziany kolor i na dodatek dlugo sie trzyma
 

Justyna Juha

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2012
Posty
320
Punkty reakcji
0
Szamponetki raz w ogóle nie farbują a raz się nie do końca zmywają to zależy jakie masz włosy i jakiej firmy szmponetkę kupisz. Ale ogólnie powinna zmyć się po tylu myciach co pisze na opakowaniu.
 
Do góry