Fantasy

Status
Zamknięty.

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
:Hello:
:przestraszony:
Poszukuje Wszytkich milosników fantasy! Elfy, krasnoludy, magia... To niesamowite królestwo ludzi z wyobraznia.

Czy znajda sie forumowicze chcetni podyskutowac o swoich doswiadczeniach zwiazanych np.: z rpg?

Wszyscy milosnicy laczcie sie! (znajde kogos?.........)
:macho:
 

Traumatic

el comandante
Dołączył
10 Lipiec 2005
Posty
1 274
Punkty reakcji
0
Miasto
Underground
Ja sie zglaszam :D. Wszelakie stwory typu elfy, niziolki, krasnoludy, skrzaty bardzo mnie interesuja :D Jesli chodzi o gry RPG smialo mozemy dyskutowac... i wymieniac sie doswiadczeniami :D
 

empty

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Dynów / Wrocław
jam ci wielkim fanem fantasy!! ksiazki filmy gry- uwielbiam wszystko w tym klimacie!! teraz z przyjaciolmi gramy w WARHAMMERA.. mamy super mistrza gry, fajna ekipe i swietne miejsca do grania (pola lasy i inne takie) palimy ognisko i przemierzamy jakies odlegle krainy.. ale super jest.. naprawde super!!
 

elmo

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszafka
Aj uwielbiam RPG, książki, gry komputerowe a przede wszystkim gry wyobraźni... moja ulubiona AD&D
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Wiuka, zainteresowałam się tym dzięki mandze&anime, znajomi mnie wciągli :>
 

cakper

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
352
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Cieszyn
ja też sie interesię i mam pytanko ma ktoś podręczniki do gier na podstawie dragonlance??
 

elmo

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszafka
nie ma podręczników na podstawie Dragonlance...
Dragonlance jest to świat, tak jak np ForgottenRealms....
Oba te światy są stoswane z powodzeniem w grach AD&D, albo bardziej popularna, nowsza i dużo gorsza edycja D&D...
 

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Dzieki za zgloszenia!!1 :rotfl:
Empty
WARHAMMER fajna sprawa, ale na wysokim poziomie troche przynudza i trzeba postac zmienic zeby znowu sie rozkrecac (chlip). Ciesze sie ze grywasz :)

Wlasnie kmile jak by sie pobawic przez forum.... moze wpadne na jakis pomysl :niepewny:

czy ktos z Was odwieszal karczme "Pod rozbrykanym balrogiem"? kupa smiechu! :D Polecam

Jeszcze jedno pytanko: Skad jestescie? Moze gdzies w poblizu mnie? :hyhy:
 

elmo

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszafka
Ja warszawa-włochy...
A przez forum to nwet raz próbowali taką grę rozegrać, będe mógł zapodać zasady takiej gry jak znajde to możę jak się skompletuje ekipa to se zagramy przez forum...
 

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
To by bylo ekstra Elmo :)

:hurra: :super: :*

Wiec czekamy na ekipe!

A do tej pory moze zamienimy kilka slówek?
hmm..... Czy ktos z Was ogladal galerie Luisa Roya?
 

elmo

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszafka
W jakie systemy pogrywacie???? Jako gracz czy jako MG???
Ja na razie trzymam się AD&D (tak, dobrze napisane), próbowałem innych systemów się czepiać ale najlepsze jest to!!! Mam zamiar za jakiś czas obczaić dokładniej D&D ale coś mnie odpycha od tej 3 edycji...
A mistrzem gry to byłem w AD&D, choć jeszcze się muszę dużo nauczyć i to co prowadzięłm to były prędzej eksperymenty, ja wole grać po prostu ;)
Kiedyś się zabierałem za poprowadzenie Wiedźmina ale w połowie się załamałem i wywaliłem wszystko związane z tym systemem, co to za :cenzura: było...
 

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Elmo musze Cie zasmucic...... ale raczej zostaniesz mistrzem gry. Rozumiem...... kazdy woli byc graczem. Ale Ty chyba znasz sie na tym najlepiej z nas. Ktos chetny do spróbowania gry?? Warto spróbowac ;P
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Ja zawsze chciałem spróbować, ale nigdy nie miałem okazji :p. Rpg na czatach jakoś mało mnie ruszają, wolałbym sobie pograć w MmoRpg, ale nie mam kasy na abonament do WoWa... Takie staroświeckie RPG z podręcznikiem i mistrzem gry to na pewno fajna zabawa, niestety nie dla wszystkich dostępna :( Pozdro ;)
 

Wiuka

Nowicjusz
Dołączył
2 Lipiec 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiec jak?? Umawiamy sie w kilka osób na konkretna godzine na forumowisku i próbujemy pograc??

Czy moze nawiazemy dyskusje o...... hmm...... A w zasadzie to jakie klimaty wolicie? Pelne aury i basni Wladcy Pierscieni, czy zblizone do realiów sredniowiecza Wiedzmina?? Pozdrawiam :hyhy:
 

BlizZ

Oczekujący Przyszłości
Dołączył
2 Sierpień 2005
Posty
1 731
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Częstochowa
Mnie wszystko jedno, nawet nieźle się orientuje w realiach światów Forgotten Realms, Warhammera trochę słabiej. LOTRa czytałem parę razy, a Wiedźmina przerobiłem w te wakacje, więc mam go jakby "na świeżo" :D od biedy mozna sprobowac na forum, kto wie, moze bedzie fajnie ;)
 

uno

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2005
Posty
31
Punkty reakcji
0
Miasto
WLKP:)
gintrowski, kaczmarski, lapinski - mury w muzeum raju

damn hehe chyba nie to okienko
ale i tak sie podziele moimi odczuciami :)
goroca polecam polskie fantasy szczegolnie seri Sluga Bozy, Mlot na czarownice i miecz aniolow Jacka Piekary poprostu odlot :cool:
 

elmo

Nowicjusz
Dołączył
20 Lipiec 2005
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszafka
Jak zjechaleś na temat książek to też się wypowiem. Ogólnie wszystkie książki Piekary są bardzo dobre, zapomnaiłeś napisac jeszcze o Necrosis i Arivaldzie z Wybrzeża (wyd. Prószyński). Bardzo dobre i ceikawe książki ma Dębski.
Ogólnie jeszzce polecam Siewcę Wiatru- Kossakowskiej, albo (choć już nie polska ale i tak bardzo dobra) Sierżant- Miroslava Żabocha, tutaj akurat wszystko dzieję się w zupełni nowym świecie wukreownym przez autora książki... łączy się tam pole normalnej wojny razem z magami i różnymi innymi typowo fantastycznymi rzeczami...

A co do systemu który można by przez neta poprowadzić to jest bardzo mały wybór, na razie znalazłe tylko wersję Fallout-ową alr nie kążdemu odpowiadaja post-apokaliptyczne klimaty... Po prostu gra przez neta to duże wyzwanie za równo dla mistzra jak i dla grających więc najbardziej sensownym ale niewykonalnym (w gronie osób z tego tematu) zagrać w realu...
 

outsider

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
234
Punkty reakcji
0
Niestety nie znam sie na tych nowych grach komputerowych typu rpg.Swojego czasu lata temu gralem w swietne gry Dungeon Master i Eye of the beholder, wspaniale gry w ktore mozna bylo grac godzinami i mimo ze grafika odbiegala duzo od tych dzisiajeszych to trescia i grywalnoscia wcale i tamte gry mialy cos w sobie,cos czego dzisiejszym grom brakuje.Chetnie bym pogral w gry wyobrazni.
Pozdrawiam Outsider
 
Status
Zamknięty.
Do góry