Fantastyka jaka książka?

oglaczek

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2006
Posty
58
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich :)!
Chciałam kupić chłopakowi książke tylko że ja nie wiem jaką! Bardzo lubie fantastyke i myśle że napewno książka z tym związana! Tylko jaka dokładnie? Ja nie wiem bo nie lubie takiego rodzaju książek i niezbyt się znam ;/! Wiem jakie przeczytał ;)! To co myślicie co by było najlepsze??
Pozdrawiam Serdecznie :)
 

R.F.

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2006
Posty
162
Punkty reakcji
0
może któraś z książek Andrzeja Sapkowskiego?
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Terry Pratchett "MORT"? Książka mi się podobała i znam wiele osób, którym też się podobała. Jest w niej wiele humoru i jest sympatyczna :)
 

Maniek_ko

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
116
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
podlaskie
Ja polecam ,,Jednym zaklęciem" L. Watt-Evansa. Wedlug mnie jak i innych jedna z najlepszych ksiazek fantasy.
 

oglaczek

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2006
Posty
58
Punkty reakcji
0
Sapkowskiego przerzytał ksiązki :) , Eragona tylko pierwsza czesc ale na kompie wiec sie zastanawiam czy kupic druga czesc jako ksiazka?? co myslicie?
Terry Pratchett "MORT"----a ta to o czym mniej wiecej jest?
a ta ,,Jednym zaklęciem" L. Watt-Evansa ??
boje sie ze cos kupie a mu sie jeszcze nie spodoba albo ją czytał ;)
hmm...
doradcie mi coś ;)
pozdrawiam serdecznie :*
 

Maniek_ko

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2006
Posty
116
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
podlaskie
,,Jednym zaklęciem": ,,Jaką karierę może zrobić czarodziej, który zna tylko jedno proste zaklęcie? Chociaż niewielkie są jego szanse by pokonać smoka, poślubić księżniczkę i zostać jednym z największych czarodziejów Świata, Los jest bardzo nieprzewidywalny... A magia jeszcze bardziej, a zaklęcia niskiego rzędu w niektórych sytuacjach okazują się zadziwiająco potężne..."
Ksiazka naprawde super.
Mozesz poczytac sobie komentarze tej ksiazki: http://anotherbook.net.pl/fantasy/ksiazki/..._zakleciem.html
Polecam
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Terry Pratchett "MORT"----a ta to o czym mniej wiecej jest?
a ta ,,Jednym zaklęciem" L. Watt-Evansa ??

Opis książki MORT znajdziesz >> TU << :)

boje sie ze cos kupie a mu sie jeszcze nie spodoba albo ją czytał ;)

Nie zastanawiaj się tyle, tylko kup coś, co uznasz za właściwe. Liczy się gest i pamięć, a nie to jak b ardzo będzie zachwycony, bo na to nie masz wpływu. Możesz się tylko postarać.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Książki Anny Rice z Kronik wampirów.
na początek polecam Wywiad z Wampirem
 

Lisa

grzeczny aniołek ;)
Dołączył
11 Styczeń 2007
Posty
1 213
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
otchłani smutku :(
Na mnie największe wrażenie wywarła książka pt. Władca Pierścieni, ale to chyba nie żadna nowość?
 

Carrie

zagubiona w korytarzach czasoprzestrzeni
Dołączył
8 Styczeń 2007
Posty
1 293
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Można ewentualnie jeszcze kupić pierwszy tom serii Mroczna Wieża Stephena Kinga pt: "Roland". Ale wtedy resztę (czyli 6 pozostałych tomów) musiałby skombinować sam... Tyle, że warto bo jest cool.
 

kolczyk_w_nosie

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
52
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
z okolicy wielkopolskiej stolicy
Widziałam, że ktoś już pistał Pratchett? I bardzo dobrze, a nawet jeśli już czytał to miło się wraca do takich książek :] Też lubię fantastykę.
Mort był dobry. Popłakałam się na końcu ;( Nie wiem dlaczego... To jednak szczegół. A jeśli MORT nie wypali to kup mu CIEKAWE CZASY. Wyszła niedawno i też jest b. śmieszna :] Srebna Orda z Cohen'em wymiata :] Tyle.
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Sapkowskiego przerzytał ksiązki :) , Eragona tylko pierwsza czesc ale na kompie wiec sie zastanawiam czy kupic druga czesc jako ksiazka?? co myslicie?
Terry Pratchett "MORT"----a ta to o czym mniej wiecej jest?
a ta ,,Jednym zaklęciem" L. Watt-Evansa ??
boje sie ze cos kupie a mu sie jeszcze nie spodoba albo ją czytał ;)
hmm...
doradcie mi coś ;)
pozdrawiam serdecznie :*
Ja jestem za drugą częścią Eragona :p
 

YoMan

Narcyz :)
Dołączył
24 Styczeń 2007
Posty
4 475
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Włoszczowa
Najlepiej kup "Achaje" Ziemiańskiego bo Jak jest fajenem fantastyki to Wiedzmin 100% zostal juz przeczytany, jak nie kupiony ;)
 
Do góry