Fan Club Nie śmiałych I Wstydliwych !

Dragon_471

Nowicjusz
Dołączył
19 Listopad 2005
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Wałbrzych
Ja tez chce nalezec do klubu. Jestem nie smialy. A zwłaszcza w stosunku do dziewczyn.
 

Attachments

  • heart_tattoo_1.gif
    heart_tattoo_1.gif
    22,1 KB · Wyświetleń: 11

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
to jeśli bym mogła to z wielką chęcią się zapiszę :rumieniec: ale gdybym mogła prosić o numerek 11 na liście. kiedy zżera mnie moja wstydliwość ? zazwyczja kiedy przechodzę obok ładnego chłopaka lub gdy rozmawiam z jakąś osobą po raz pierwszy w życiu. najgorsze jest to , że w ostatnim czasie zauważyłam, że jak się zestersuje albo się zawstydzę robię się cała czerwona :bag: kiedyś tak nie miałam, może to tak wraz z dorastaniem się dzieje ?
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Dragon to ty nie powinneś się załamywac przez to, że dziewczyna da ci kosza, tylko dlatego, że jesteś nie śmiały!
facet powinien być śmiały!
Jesli nie będziesz to ta dziewczyna ze szkoły nigdy z Tobą nie będzie.
Może taki wiek. Z wiekiem człowiek robi się coraz śmielszy.
Ja dopiero w wieku 18 lat stałam się śmiała.
 

spelnione-marzenia

poszybować chociaż raz ponad śmierć ponad czas ...
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
655
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
ja tez stałam sie teraz bardziej smielsza w czesci przez to ze zaczelam robic zeczy ktorych wczesniej bym nie zrobila nawet to z podejde do kolesia na skzolnej dyskotece i poprosze o numer gadu to juz jest lepiej niz pre lat temu ale nie wiem jak zwaczyc to ze na mojej twarzy widać tą nieśmiałość tak pozaty to skorzystałąm z wazych prpozycji i zapislaam sie na wolontarait uwizcie pomaga
 

open

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Spod Wawy (Grodzisk Maz.)
Hej! Dawno mnie tu nie było... (sorki) No ale... wreszcie jestem. Na wstępie wielkie podziękowania dla Jelonka... za dodanie osób do listy. :* Hm... Co do wolontariatu to ja tez może spróbuję... wsumię fajna rzecz. Co do nieśmiałości i jej przełamywania to popieram zalecenia Piola, ja np. uprawiam le parkour i dzieki temu też zapominam o duzu sprawach... wadach itp. Nieśmiałość moja zmalała , ale jeszcze jest nadal. Hm... Co do rozpoczęcia działalności jestem za, ale tym razem zdaję sie na waszą kreatywność.:p ;) Oto Lista członków (na jedenastke wrzuciłem veleda zaś H4sT3l przerzuciłem na 35.):
1. Martyna;)
2. Nns
3. Miss Lonely
4. Kizia Mizia
5. Martyna 144
6. ZoŚkaa
7. kinga18ink
8. lipa
9. Jelonek
10. Carmen
11. veleda
12. Vito
13. Tomi (Doradca do spraw poza Clubowych - czyli dzięki jego pomocy nasza cywilizacja ludzi nie śmiałych nawiązywać będzie kontakt z ludźmi śmiałymi.)
14. Milusia32
15. Łukasz789
16. Nemtor
17. Martynka:(
18. Kaos
19. Open
20. Ka$ko !!
21. Trini
22. hela1101
23. ropuucha
24. Icewind
25. Aneczka294
26. Domi
27. Papillon
28. Drag
29. Mrzyciel
30. Spelnione-marzenia
31. Piola
32. w_kaka
33. nadia17:)
34. Dragon_pl
35. H4sT3l

Pozdrowionka All!
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Wiesz na mnie możesz liczyć.
A co do działow to trza się troszkę zastanowić.
Ale np. Sposoby radzenia z nieśmiałością.
Sposoby na podryw.
Wogole takie rady dla nieśmiałych.
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Niesmialosc czesto wiaze sie z brakiem asertywnosci. Mozna by stworzyc dzial, w ktorym bedziemy sobie w tym radzic- wyrazanie wlasnego zdania na tematy kontrowersyjne, dyskusje gdzie potrzebna bedzie sila przebicia :D
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
coś za duża ta lista :p
zróbcie coś z nią i starajacie się, żeby malała a nie rosła .
Papiętajcie! Żyje się tylko raz a przez niesmiałość można wiele stracić ;)
 

paulincia989

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
33
ja sie dołączam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

open

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Spod Wawy (Grodzisk Maz.)
Hej wszystkim! Słuchajcie, co do forum, to tamta stronk, to jednak nie wypał raz działa, raz nie... zakladam nowe forum. wkrótce podam adres. Sorx za zmiany
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
www.niesmiali.fora.pl dolaczajcie do naszego forum, zapraszamy i tych smialych, i tych niesmialych! :D
 

Martyna;)

Pani Prezes
Dołączył
16 Sierpień 2005
Posty
3 948
Punkty reakcji
0
ja póxniej- pozwólcie, ze dołącze, jakoś mi sie nei chce specjalnie logowac, tzn. pierwsza na liscie jestem tutaj :D więc zamelduję sie an pewno :D
 
Do góry