falszywy przyjaciel

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
co zrobic jezeli dzieki Twojemu przyjacielowi traci sie dziewczyne mowiac jej wszystkie moje sekrety ktore byly przeznaczone tylko dla niego a potem Ci ja odbiera pojawiając sie jako "dobry samarytanin" ?
wlasnie sie dowiedzialem ze w sierpniu sie do niej przeprowadza ;p a to powinienem byc ja xD (ah jaki ja jestem strasznie materialistyczny ;( ) xxD
co z nim zrobic ? xD zemscic sie ? czy to zostawic ? :p
 

Kona

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Zostaw, niech żyją długo i szczęśliwie. Stało się - kicha, ale trzeba żyć dalej.
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
zlamal niepisnany kodeks facetow ;p nie jest sie z była dziewczyna kumpla/przyjaciela .....
chcialbym to zostawic xD ale mnie niesie jak o tym pomysle
moglbym napisac co MAgda pisala o nim.... ale jakos cos mnie zatrzymyje ... chociaz to zdolalo by zniszczyc ten chory zwiazek
 

3milka

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
3
Miasto
wlkp ;)
Hmm.. widać, że wielkiego wrażenia to na Tobie nie zrobiło :) Ja bym olała obydwoje. Są siebie warci :) więc niech sobie żyją własnym życiem a Ty się baw! I znajdź kogoś kto Ci nie wywinie takiego numeru :)
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
bo minelo juz sporo czasu od tej akcji ;p mialem zalamanie nerwowe xD bralem tabletki uspokające od taty ;p przedawkowalem tramal bo slyszalem ze po tym ma sie na wszystko wy:cenzura:ane
i nie wiem co by bylo gdybym tego nie bral
 

3milka

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
3
Miasto
wlkp ;)
To nieciekawie ;/
Wiesz.. mój facet który mnie oszukał (po 5 latach związku) po kilku miesiącach zrobił sobie dziecko (jakichś 4 od rozstania ze mną).. najlepiej jest o tym nie myśleć i starać się zrobić coś dla siebie. Nic Ci nie da rozmyślanie jak tu im zniszczyć życie albo o tym co teraz u nich itp. Tylko się tym wykończysz, trzeba ruszyć dalej a wierzę, że Ci się uda :)
 

Kona

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Wiesz. Zrobił jak zrobił - o nim to świadczy. Złamał kodeks facetów - do dupska i tak mu się w życiu naleje. :) Ty się śmiej, masz sporo przed sobą. Pięknych pań i dobrych kumpli w tym kraju nie brakuje. :)
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
oj no ale wiesz latwo to napisac ... a mi nie jest latwo zapomniec ;p probuje probuje ...chodze na imprezy ... bawie sie .... ale z kazda poznana dziewczyną na imprezach coraz bardziej tesknie za nią
 

Kona

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
60
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Łódź
Masz rację, takiej akcji okazji przeżyć nie miałem. Daj sobie trochę czasu, będzie za:cenzura:iście. :)
 

3milka

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
3
Miasto
wlkp ;)
A myślisz, że ja tak nie miałam?
Na to nie ma recepty! Poznałam tylu fantastycznych facetów, że głowa boli.
Szanują mnie, zrobiliby dla mnie wszystko a ja po ponad roku myślę jeszcze o tamtym.. i co? To nie jest łatwe i ja o tym dobrze wiem. Ale musisz spróbować bo nic innego Ci nie pozostało. Nie daj im tej satysfakcji, że Tobie jest źle. Pokaż im że lejesz na nich i potrafisz być szczęśliwy bo to nie są ludzie, którymi należy teraz się przejmować. Poza tym nie szukaj niczego na siłę... samo przyjdzie.. ale z nimi dałabym sobie na Twoim miejscu spokój
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
no aleeee juz sporo czasu minelo xD okolo 2 miechy... i ta moja dawne smutki zamienily sie w nienawiść ;p mowie Ci.... czasmi jak cos uslysze na ich temat to az caly czerwony sie robie i drgawki mnie biora ;p
byl taki czas ze chcialem isc z bejsbolem i kumplami isc do niego ;p ale potem sobie uswiadomilem ze nie jestem w stanie tego zrobic ;p
 

3milka

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
3
Miasto
wlkp ;)
Najlepszy sposób na zapomnienie to nienawiść :)
Bardzo dobrze, tak trzymaj bo masz do tego pełne prawo za to co Ci zrobili!
Nie przechodź tylko do czynów :p Bo jeszcze sobie życie spaprasz przez tą dwójkę... Nie warto ;)
Jak to mówią g*** się nie tyka :)
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
nie wiem czemu ale milo mi sie zrobilo jak to czytam :D dziekuje Ci bardzo ;d ;* w pewiej sposob slodka jestes xD


to co zrobic ? ;p bo poznawanie innych nic nie daje ;p
jeszcze mnie to denerwuje ze mialem byc jej pierwszym bo byla dziewica ;p a mam bardzo wielki sentyment do dziewic
nawet juz powiedziala mi kiedy cchce ze mna uprawiac sex ;p a jak pomysle ze teraz Furgi sie z nia ***** to krew mnie zalewa xD
aaaaAaaa pomocy !!!
 

3milka

Nowicjusz
Dołączył
6 Lipiec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
3
Miasto
wlkp ;)
Hehe oj ale komplement się posypał ;p

Niestety nie możesz zrobić nic. Na Twoim miejscu nie latałabym teraz za dziewczynami a zadbała bardziej o siebie i swoje życie. Zrób coś nowego, szalonego. Po prostu coś dla siebie...Wyjedź gdzieś albo zacznij coś czego do tej pory nie chciałeś bądź bałeś się zrobić. Mi pomogło :) A dziewczyna sama się znajdzie, kto wie, może też dziewica? :) Skoro tak w nich gustujesz hehe :) A co do tego, że mówiła Ci kiedy chce uprawiać seks - kłamała :) To jest chwila i tego się nie da zaplanować, że za tyle i tyle dni chcę i już... ;)
Grunt to się nie poddawać :)

'Zawsze trzeba wiedzieć, kiedy kończy się jakiś etap w życiu.
Jeśli uparcie chcemy w nim trwać dłużej niż to konieczne,
tracimy radość i sens tego, co przed nami.'

Życzę powodzenia i wytrwałości :)
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
no dobrze ;p ale wiesz moze jestem egoista ale ja nie szukalem milosci tlyko dla uczucia :p ale tez dla zaspokojenia potrzeb fizycznych ;p
Po prostu coś dla siebie...Wyjedź gdzieś albo zacznij coś czego do tej pory nie chciałeś bądź bałeś się zrobić
oj robie tak xD czasami zapominalem ale jak juz wrocilem do domu albo jak juz bylo po wszystkim, wszystko wracalo ;p hehe xD
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
przeczytałem tylko temat, ale wkop mu zemścij sie, jak jest taką cioteczką i tak sie zachował to powininen na przyszłosć wiedzieć ze tak nie wolno i wpier** mu sie nalezy.
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
tylko jest jeden problem xD to jest sterydziaż xD biała czapka z najki itp itd xD wiesz o co kaman ? xD hehe ;D potrafie sie bic ;p tylko ze on ma takie akcje ze moglby mnie zabic xD jak jeszcze sie z nim kumplowalem to mial takie nerwy ze prawie zabil kolesia ... musialem go odciagac od niego
 

dajanohh

Nowicjusz
Dołączył
8 Lipiec 2009
Posty
31
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Toruń.
zemścić się? po co?
życz im powodzenia. poczują się trochę głupio. a Ty będziesz żył wiedząc że jesteś miły. : )
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
oj xD hehe :D trudnno powiedziec ;p pewnie dziewczyny/kobiety nie mają takich akcji jak my ;p
 
Do góry