Fałszywe zeznania.

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Jakiego kicia???O czym w ogóle mowa,podejrzewam że to twoj pierwszy kontakt z wymiarem sprawidliwości,więc nie ma mowy o żadnej odsiadce.
Trzeba rozróżnić 2 rzeczy:zeznawanie w sądzie pod przysięgą i przesłuchanie na komisariacie.
A jeśli tak boisz się rodziców to ile ty masz lat?Może w ogóle nie możesz ponosić odpowiedzialnosci karnej?
Co zeznałaś,a co twoi koledzy?
Nie rozumiem zwrotu "wkopali mnie",że niby powiedzieli że zioło mają od ciebie?
Lepiej napisz jakim cudem psy złapały cie z trawą.
 

Samurajka

Nowicjusz
Dołączył
5 Lipiec 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Matrix
Jakiego kicia???O czym w ogóle mowa,podejrzewam że to twoj pierwszy kontakt z wymiarem sprawidliwości,więc nie ma mowy o żadnej odsiadce.
Trzeba rozróżnić 2 rzeczy:zeznawanie w sądzie pod przysięgą i przesłuchanie na komisariacie.
A jeśli tak boisz się rodziców to ile ty masz lat?Może w ogóle nie możesz ponosić odpowiedzialnosci karnej?
Co zeznałaś,a co twoi koledzy?
Nie rozumiem zwrotu "wkopali mnie",że niby powiedzieli że zioło mają od ciebie?
Lepiej napisz jakim cudem psy złapały cie z trawą.

18 lat mam.
No więc: wezwanie przywiózł mi szanowny pan dzielnicowy - na szczęście ojca nie było w domu - i kategorycznie odmawiał udzielenia mi jakichkolwiek informacji w jakiej sprawie to wezwanie. Spotkałam się ze znajomymi - okazało się, że jeden dalszy znajomy również dostał wezwanie - chodziło o przypalanie zioła. Powiedział, że wszystkiego się wyparł. Następnego dnia okazało się, że jeszcze 3 kolegów dostało wezwania. Ustaliliśmy wszyscy, że wszystkim oskarżeniom zaprzeczamy. Na komisariacie okazało się, że panowie funkcjonariusze doskonale znają daty i miejsca naszych "zielonych spotkań".WIedzieli nawet kto przyniósł i kto skręcił. Ja byłam przestraszona jak nigdy, nie myślałam zbyt trzeźwo i ślepo wszystkiemu zaprzeczałam. Następnego dnia poszła cała reszta kumpli i wszyscy potwierdzili, że paliliśmy. Pytali ich, kto przynosił zioło. Nie wiedzieli na kogo zrzucić, więc zrzucili na mnie.
Najśmieszniejsze jest to, że powiedzieli mi to prosto w twarz, bez żadnych oporów.
Nie musicie mnie uświadamiać - wiem, że byłam głupia.
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
po 1 pogratulowac kolegów
po 2 NIC ci nie mogą zrobić,nawet zarzucić posiadania trawy nie moga bo nie znaleźli jej przy tobie,straszą was jedynie żebyście sprzedali dilera
po 3 i tak nic ci nie zrobią więc głowa do góry
 

Lobo2007

Wyjadacz
Dołączył
25 Wrzesień 2007
Posty
10 249
Punkty reakcji
381
Wiek
44
Po za tym jeżeli Tobie grozi odpowiedzialnośc w związku z tym śledztwem, to możesz łgac ile wlezie. Broniący się ma prawo zmieniac zeznania.
 

gaataa85

Nowicjusz
Dołączył
29 Październik 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Dokładnie! Pogratulować kolegów! Sprzedawczyki.. ciekawe co jeszcze nagadali...
Miałaś już kiedyś konflikt z prawem? Pewnie nie, bo coś nieco byś wiedziała na te tematy... Tak więc raczej nic ci nie grozi, no bo w sumie nic przy tobie nie znaleźli.. dla mnie to błaha sprawa. Wiele krzyku o nic zapewne, chyba,ze nie mówisz wszystkiego. Jakby chcieli Was zamknąć to by zrobili to od razu, bo pewnie musieli jakos obserwować was skoro wiedzieli wszystko dokladnie. No chyba,że ktoś ze znajomych nieźle sprzedaje.
 

Ciaruszka

Nowicjusz
Dołączył
24 Luty 2007
Posty
343
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wlkp.
Ehh... jaka głupia sprawa. To super kolegów miałaś... Następnym razem dbaj o siebie, a nie o kogoś, bo widzisz, za Twoją dobroć jeszcze Cię wkopali ;|
 

anioleczek0019

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2013
Posty
9
Punkty reakcji
0
Ciaruszka napisał:
Ehh... jaka głupia sprawa. To super kolegów miałaś... Następnym razem dbaj o siebie, a nie o kogoś, bo widzisz, za Twoją dobroć jeszcze Cię wkopali ;|
Za fałszywe zeznania w najgorszym wypadku grozi więzienie, ale Sąd może załagodzić karę - poczytaj tutaj
 

kokardunia

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2012
Posty
42
Punkty reakcji
0
Chyba lepiej od razu pujść i sprostowac zeznania. Za krzywoprzysiezstwo jest jakas kara.
 

Duda

Nowicjusz
Dołączył
4 Lipiec 2005
Posty
653
Punkty reakcji
3
^ Widzieliście datę? Nawet jak ją wsadzili, to już pewnie wyszła :023: A tych pożal się Boże kolegów, dojebałbym po kolei.
 
Do góry