Fala uchodźców zalewających Europę

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Komisja Europejska naciska na to ? no pewnie, naciska też na to żeby Kaczyński wziął udział w paradzie równości a Szydło założyła bikini

mamy jakąś sraczkę pomysłów
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
mleko rozlała Kopaczkowa, nawet wielkie wiadro tego mleka, a wszyscy za to zapłacimy....
nieudolność i bez-rozumność połączone z wasalnym duopolem, szkoda...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
jak Grecja i Włochy wpuściły te watahy to już była kwestia czasu e towarzystwo się rozlezie po Europie
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
gdyby Kopaczka posiadała jakikolwiek propolski instynkt zachowawczy, to by nas to mogło w jakiejś mierze ominąć
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a w jaki sposób by ich zatrzymała na granicach ?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
sami do nas nie chcą, Niemcy ich nam wmuszają, a Kopacz kwity na import islamu podpisała
pisiory mogą stękać, narzekać, machać rękawami, a i tak będą musieli przyjąć w naszym imieniu tysiące imigrantów
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
myślę, że w jakimś zakresie zdawali sobie sprawę na jaką minę wdepnęli, z drugiej strony, skoro chcą zmieniać Polskę po swojemu, to jak? tylko wtedy gdy ma się władzę...
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
każdy zdobywający władzę przeżywa takie rozczarowanie "nie zdawaliśmy sobie sprawy". A to tylko zasłona dymna żeby nic nie robić tylko obsadzac stołki

ale wróćmy do tematu

dopóki się nie uspokoi na Bliskim Wschodzi to uciekinierzy bedą płynąć i tyle
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
owszem, kluczem jest to czy USA i Rosja + Arabia i Iran i Turcja (stety niestety) się dogadają
hamulcowymi będą Arabowie i Turcy, gdy skończy się "rozpizducha" Arabowie będą mieli problem z radykałami (nawet jak na standardy Arabii Saudyjskiej i sąsiednich, muzułmańskich krajów), a Kurdowie, powiedzą: chcemy państwa...
dlatego Turcy już bombardują pozycje Kurdów w Syrii i wysyłają ochotników oraz uzbrojenie...
 

mrok8

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Jedyne rozwiązanie dla Szydło jest zorganizowanie referendum na temat uchodźców i tłumaczenie później, że naród ich nie chcę, więc nie mogą dotrzymać umowy. Węgry wiele razy nie zgadzały się z UE, Merkelowa straszyła, groziła, a skończyło się na tym, że i tak są bardziej poważani niż Polska.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a jak będą pełzać po Polsce z niemieckimi euro z zasiłków w kieszeniach i szukać wrażeń w Polsce
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
polskimi złotówkami (Euro jakie mamy dostać nie wystarczy nawet na zamieszkanie)
 

mrok8

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2011
Posty
54
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Merkel też chce zmusić polski rząd do wypłacania imigrantom tych samych zasiłków jakie by dostali w Niemczech, czyli coś około 4k zł. To miałoby ich zatrzymać do nieopuszczania Polski.
 
W

wiki9969

Guest
Ta kobieta krzyczała jakby była niezrównoważona psychicznie. Ponadto jak później zeznała, chciała się zemścić na mężu.
Ogromna tragedia, dziecko straciło życie. Ale nie zapomnijmy, że w Polsce też w tym miesiącu doszło do podobnych mordów.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
i o lie wiem to było w Rosji a tam podobno panują nad wszystkim i nie mają problemów jak w krajach UE
 
K

kate2

Guest
Herbatniczek napisał:
i o lie wiem to było w Rosji

kate2 napisał:
Newa z Rosji z muzułamnką w tle
* news (literówka)



wiki9969 napisał:
Ta kobieta krzyczała jakby była niezrównoważona psychicznie. Ponadto jak później zeznała, chciała się zemścić na mężu.
Za bardzo nie widzę powiązania. Jak mord obcego dziecka może być zemstą na zdradzajacym mężu?



wiki9969 napisał:
Ogromna tragedia, dziecko straciło życie. Ale nie zapomnijmy, że w Polsce też w tym miesiącu doszło do podobnych mordów.
Zgadza się....ale się ostatnio zastanawiam czy coś tu nie jest inspiracją dla tego typu barbarzyństwa....
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
nasze oszołomy nie wykrzykiwali Allah Akbar chodząc w tradycyjnych muzułmańskich strojach

Herbatniczku, to tylko taka narracja wizerunkowa, tak jak u nas podnoszony non stop jest zamordyzm Putina, tak u nich jego wszechwładza...
 
Do góry