Fala uchodźców zalewających Europę

K

kate2

Guest
Przywódca Al-Kaidy, Ajman al-Zawahiri, wezwał młodych muzułmanów w Stanach Zjednoczonych i innych krajach Zachodu do przeprowadzania ataków terrorystycznych. W popublikowanym w internecie nagraniu zaapelował także o większą jedność pomiędzy bojownikami.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/przywodca-al-kaidy-wzywa-muzulmanow-na-zachodzie-do-atakow,576901.html


A tu, proszę....Kontener z pomocą dla "uchodźców" był pełen broni i amunicji... https://www.youtube.com/watch?v=xn-UCR5p0y0



Velta napisał:
fala ksenofobii objawiającej się w Polsce
Niebawem niektórzy przekonają się, że to żadna kesnofobia ani rasizm a umiejętność używania rozumu, oczu i uszu i próba ratowania naszego kraju przed atakami terrorystycznymi które były i są zapowiadane.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 448
Punkty reakcji
107
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Velta napisał:
fala ksenofobii objawiającej się w Polsce
Pokazuje to myślenie. Dla tych osób zbudowane zostanie specjalne osiedle . Dostaną mieszkania i pieniądze na utrzymanie. Największa satyra bo Premier Kopacz powiedziała że te osoby dostaną pracę. Te obce osoby będą miały lepiej niż Polacy. Sporo osób nie ma pracy a jeśli mają to zarobki są bardzo niskie. Nie stać na mieszkanie i wynajem. Bezrobotni nie dostają zasiłków i nie dostają ofert pracy i szkoleń. Dostaną większe wsparcie niż emeryci po wielu latach pracy i nie stać ich na leczenie . Nie stać by dać większe podwyżki bo obecne podwyżki znieważają emerytów. Rząd PO i PSL zajmował się zwiększaniem podatków i likwidacja ulg. Zabrali prawo do rent wielu inwalidą . Wiele osób niepełnosprawnych powinno dostać rentę ale urzędnik twierdzi że nie mają prawo do niej i ignoruje dokumenty od lekarza . Kilka tysięcy dzieci głoduje w naszym kraju. Nagle Kopacz chce przyjmować obcych a wcześniej jej partia podwyższała podatki bo nie ma pieniędzy. Spora emigracja . Wszystkich oburza przyjęcie tych osób.Manifestację przeciwko przyjmowaniu tych osób przyciągają sporo osób. Organizatorzy tych Manifestacji powinni zebrać podpisy by zorganizować referendum tej sprawie . Za to spotka ich nienawiść rządu i jego organów propagandowych a szczególnie Gazety Wyborczej i TVN .Gdyby zorganizowali to referendum to społeczeństwo sprzeciwiło by się temu. Szczególnie gdyby dowiedzieli się że te osoby dostaną mieszkanie i pieniądze .
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
możemy spokojnie zgodzić się na przyjęcie i 100 tys uchodźców. Wziąć od UE kasę i pozwolić aby wszyscy uciekli za Odrę, przecież prędzej czy później wszyscy dostaną się do Niemiec, my nie jesteśmy ich celem

co do manifestacji to mam tylko jedną prośbę do organizatorów aby pilnowali żeby znowu się znalazł sie jakiś przygłup i wleciał z gazem na ślepo do lokalu z kuchnią arabską
ten co wleciał nie patrzył na obrazek Matki Boskiej czy też flagę Legii Warszawa. Po prostu tępo szukał muzułmańskiego terrorysty
 

sir Francis Drake

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2015
Posty
220
Punkty reakcji
5
Herbatniczek napisał:
możemy spokojnie zgodzić się na przyjęcie i 100 tys uchodźców. Wziąć od UE kasę i pozwolić aby wszyscy uciekli za Odrę, przecież prędzej czy później wszyscy dostaną się do Niemiec, my nie jesteśmy ich celem

co do manifestacji to mam tylko jedną prośbę do organizatorów aby pilnowali żeby znowu się znalazł sie jakiś przygłup i wleciał z gazem na ślepo do lokalu z kuchnią arabską
ten co wleciał nie patrzył na obrazek Matki Boskiej czy też flagę Legii Warszawa. Po prostu tępo szukał muzułmańskiego terrorysty
wezmiesz kaske i pozwolisz uciec za odre
a
potem

bedziesz musial kaske z procentami zwrocic
+ kary umowne za niedopilnowanie
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
sir Francis Drake napisał:
wezmiesz kaske i pozwolisz uciec za odre a potem bedziesz musial kaske z procentami zwrocic + kary umowne za niedopilnowanie
Ci ludzie uciekną do Niemiec i absurdem byłoby płacenie przez Polskę kar skoro to nie Polski pomysł aby tych imigrantów zarobkowych przyjmować.
Polsce jest to narzucane - siłą jak to powiedział Pan Martin Schulz. My od początku mówimy, że to nie są uchodźcy tylko imigranci którzy szukają w głupiej i naiwnej Europie bytu dla siebie i wykorzystują do tego celu sytuacje polityczną w Syrii. To ci ludzie zostawili tam w Syrii żony i dzieci a sami uciekają do Niemiec bo wiedzą, że będą mogli bez pracy otrzymać mieszkanie i miesięczne zasiłki, które są wyższe niż średnia pensja w Polsce.

To Niemcy i Pani Merkel chcą imigrantów - niech więc sobie ich przyjmują a jeśli narzucają innym krajom również ich przyjmowanie to sorry - człowiek to nie pies, którego będziemy wiązać na łańcuchu do budy i pilnować, żeby czasem się z tego łańcucha nie urwał.
Absurd do potęgi N.
 
S

serwor

Guest
Herbatniczek napisał:
co do manifestacji to mam tylko jedną prośbę do organizatorów aby pilnowali żeby znowu się znalazł sie jakiś przygłup i wleciał z gazem na ślepo do lokalu z kuchnią arabską
Czlowieku to policja jest od tego, za cos chyba dostaja pieniadze? Ogranizatorzy nie są od tego aby pilnowac każdego co kto robi w wolnym czasie.
Zresztą nawet nie wiadomo kto to był, może prowokator?



danielr9 napisał:
To Niemcy i Pani Merkel chcą imigrantów - niech więc sobie ich przyjmują
Ktos tutaj pytał dlaczego ta fale jest teraz a nie wczesniej.
Bo wczesniej nikt nie oglaszal że przyjmie 800 tys emigrantow, bo wczesniej granice byly zamkniete a przybylych emigrantow trzymano na wyspach morza srodziemniego i nie wpuszczano do UE.
Merkel oglosila że bedzie wpuszczac, politycy z UE zaczeli krzyczec w obronie emigrantow, zabraniali ich zatrzymywania na granicy.
To zorganizowana akcja politykow z UE, ktos im to kazał, byc może USA i Izrael.



danielr9 napisał:
To Niemcy i Pani Merkel chcą imigrantów - niech więc sobie ich przyjmują a jeśli narzucają innym krajom również ich przyjmowanie to sorry - człowiek to nie pies, którego będziemy wiązać na łańcuchu do budy i pilnować, żeby czasem się z tego łańcucha nie urwał.
No własnie dlaczego solidarnosc w UE ma polegac że wszyscy mają robic to co chce Merkel i politycy z Brukseli?
A może odwrotnie?
Niech Niemcy i Bruksela bedzie solidarna z Polską, Czechami, Słowacją , Rumunia, Bułgaria i Węgrami.

Bruksela i Niemcy są solidarni z uchodzcami i przeciw obywatelom Uni.

To w koncu to Unia Europejska czy Unia Emigrancka?
 

danielr9

Wyjadacz
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
6 519
Punkty reakcji
321
Wiek
40
Miasto
KRAKÓW
Kiedyś już pisałem o tym, że socjalizm zniszczy UE i to się powoli staje faktem.
Tak właśnie wygląda efekt rozdawania ludziom zasiłków i potęgowania postaw roszczeniowych. Ludzie uciekający z Syrii nie szukają schronienia przed wojną domową.
To są w 90% młodzi 20-30 letni mężczyźni którzy zamiast walczyć w obronie ojczyzny i na rzecz pokoju własnego kraju - wolą zostawić tam swoje rodziny i szukać dobrobytu w Niemczech.
Ich nie interesuje Polska, Czechy, Słowacja czy Węgry. Oni przecież sami otwarcie o tym mówią, że chcą tylko i wyłącznie do Niemiec a pani Merkel powiedziała, że ich przyjmie to co się im dziwić?
Dlatego uważam, że Niemcy powinni osobiście zapłacić za tą politykę szantażu wobec innych krajów.
To jest setki tysięcy młodych Syryjczyków gdzie co najmniej kilka tysięcy to są przestępcy i terroryści. Na Krecie już udaremniono przemyt broni dla nich - cały kontener karabinów i amunicji do przeprowadzania drobnych zamachów terrorystycznych jak te w Tunezji.
 
S

serwor

Guest
danielr9 napisał:
Kiedyś już pisałem o tym, że socjalizm zniszczy UE i to się powoli staje faktem.
Brednie, socjalizmu nie ma a to co jest należy sie europejczykom i basta.
To cywilizacja białego czlowieka, jak widac bardzo atrakcyjna dla innych , tylko nie dla psa kiełbasa.
UE powstała dla swoich członków a nie dla obcych. Socjal to nie łaska tylko obowiązek państwa, obywatele na to pracują.
Własnie widzisz jak ludzie którzy żyją w warunkach super wolnego rynku walczą aby dostac sie tam gdzie jest socjal.
Ale socjal jest dla tych którzy go tworzą a nie dla trutni.
 
K

kate2

Guest
Profesor Bogusław Wolniewicz : ,, Dywersja Niemiec''. Uwielbiam słuchać Jego wykładów. Na każdy kolejny odcinek z Jego udziałem czekam z niecierpliwością. Charakteryzyje się jasnością i bystrością umysłu, trafnym dobieraniem słów i rzetelną oceną sytuacji.

https://www.youtube.com/watch?v=y8DOEi4fCr8
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
serwor napisał:
Ale socjal jest dla tych którzy go tworzą a nie dla trutni.
Czy Ty czasem czytasz co piszesz?
To nie socjal, to normalność, zarobiłem to i mam.
Socjal natomiast, uważa że skoro zarobiłeś to mamy.
 

Lorellai

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
184
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Katowice
Ja jestem na nie. Chyba, że taki uchodźca będzie zarabiał i płacił podatki jak przeciętny Kowalski oraz nie będzie robił z Polski drugiej Arabii z Szariatem i piz*ami w chustach na łbach.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Tak sobie słucham co o tym piszą, mówią i komentują media Polskie i zachodnie. I wiecie co, jedno mnie zastanawia. Biorą sobie takiego przeważnie młodego araba przed kamerę, mówi w miarę ładnie po angielsku lub niemiecku. Pewnie jeden na 1000 mówi w jakiś języku Europy zachodniej, ale!!!

Nie słyszałem, żeby jakiś uchodźca uciekający przed wojną i śmiercią wspominał lub prosił o azyl w Polsce, Czechach, Rumunii, Węgrach itp. Tylko Niemcy, Anglia, Belgia, Norwegia z Finlandią i ew. Francja.

Nawet nie ma w ich słowach wzmianki o stosunkowo biednej Hiszpanii czy Portugalii. Więc o co chodzi? Już przy samej granicy z Węgrami uchodźcy sami się obnażają ze swoimi potrzebami.
 
K

kate2

Guest
Lestat napisał:
Nie słyszałem, żeby jakiś uchodźca uciekający przed wojną i śmiercią wspominał lub prosił o azyl w Polsce, Czechach, Rumunii, Węgrach itp. Tylko Niemcy, Anglia, Belgia, Norwegia z Finlandią i ew. Francja.
Ponad połowa uchodźców z Syrii sprowadzona w tym roku uciekła z Polski. W tym chrześcijanie sprowadzeni przez Fundację Estera :) Jasne jest więc że Polska nie jest dla imigrantów punktem docelowym. Widocznie kierują się oni innymi pobudkami niż sama ucieczka przed wojną i śmiercią.




Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-imigranci-z-afryki/informacje/news-rzeczpospolita-uchodzcy-z-syrii-nie-chca-do-polski,nId,1886599#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
 

przecajo

ja tetryk
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
3 329
Punkty reakcji
91
Wiek
64
Miasto
wielkamałopolska
Lestat napisał:
Nie słyszałem, żeby jakiś uchodźca uciekający przed wojną i śmiercią wspominał lub prosił o azyl w Polsce, Czechach, Rumunii, Węgrach itp. Tylko Niemcy, Anglia, Belgia, Norwegia z Finlandią i ew. Francja.
Zapomniałeś o Szwecji, tam już niebawem Islam będzie religią dominującą.
 
K

kate2

Guest
,,Znany dotychczas tylko z Turcji konflikt pomiędzy Kurdami a Turkami rozlał się na ulice Europy w zeszły weekend. W Szwecji telewizja nie pisnęła ani słowem o zajściach w Sztokholmie. Zapytany o to przedstawiciel kanału 4 tamtejszej telewizji stwierdził, że to nie jest „medialny temat”

http://ndie.pl/starcia-kurdow-z-turkami-w-niemczech-szwajcarii-i-szwecji/

https://www.youtube.com/watch?v=TZ_-m8Cv9iQ

Rasistowskie zamieszki w Hiszpani ( po 2 min. czarni biją białych)

https://www.youtube.com/watch?t=151&v=a2c2VGojpj4
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bardzo możliwe, że przemyt ludzi ma zadanie osłabienie Europy, a wzmocnienie Stanów. Zasada ,,divide et impera” jest wciąż aktualna i USA udowodniło to już aktywnie napędzając wiele konfliktów na bliskim wschodzie. Ironiczne, że federacja nawołuje do pomocy imigrantom, gdy symbol ich stosunku do (targanego wieloma problemami) Meksyku wygląda tak:

0515-us-mexico-border-fence_full_600.jpg


PS Mówi się, że sama Polska ma przyjąć 12 tysięcy uchodźców. Stany Zjednoczone deklarują gotowość na 9 tysięcy.
Humanitaryzm jedno, polityka drugie. Jakby cynicznie to nie brzmiało, tej drugiej nie można łączyć z emocjami, ponieważ ze swojej natury są krótkowzroczne. Niestety o wiele łatwiej epatować ckliwymi obrazkami z martwym dzieckiem niż na spokojnie siąść i pomyśleć o długofalowych konsekwencjach mieszania się kultur. Pomoc musi być konstrukywna, jak na razie jest hurra-optymistyczna. W ogóle błędem jest strasznie impulsywna dyskusja społeczna. Krytykę całego pomysłu zrównuje się z wygodną etykietką ksenofobii. Problemem jest selekcja prawdziwie potrzebujących, a nie ich odmienność.
Ktoś wyżej słusznie zauważył, że imigrantów interesują głównie Niemcy i tamże uciekają z innych krajów. Tyle że i ten kraj ma swoją “moc przerobową” i problem robi się przez to europejski. Przewiduję wzmocnienie nacjonalistycznych poglądów na kontynencie. Dowodzą już tego ostatnie wyniki wyborów do europarlamentu: Front Narodowy (Francja), Złoty Świt (Grecja), NPD (Niemcy).
 
K

kate2

Guest
Caleb napisał:
Niestety o wiele łatwiej epatować ckliwymi obrazkami z martwym dzieckiem
Ja mogę wrzucić tu obrazki i filmiki małych dzieci odcinjących głowę misiom . Już nie bedzie tak ckliwie .....

Tutaj mocna i wyraźna wypowiedź J. kaczyńskiego na temat przyjmowania imigrantów. Brakowało mi własnie tak klarownego stanowiska ze strony PiS- u. Przekierowałam swoje myślenie i oddam na nich swój głos. Z wypowiedzi Korwina wnioskuję, że On wpuściłby do Polski tysiące muzułmanów, gdyby ci chcieli pracować. Jak zamierza to zweryfikować???? Po drugie ja w ogóle nie chcę w kraju muzułmanów i ich panoszącej się religii.

https://www.youtube.com/watch?v=N1A4V2HBZDk
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
wszystko fajnie tylko dlaczego informacje Kaczyńskiego o Szwecji zdementowała ambasada Szwecji, ktoś kłamie
 
Do góry