fajny gadżecik na Mikołaja?

Y

Yee

Guest
Hejo ho!

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami a ja szukam od jakiegoś czasu prezentu dla kumpeli, która lubi robić zdjecia.
Nie chcę jej kupować drogich i dużych ramek cyfrowych więc pomyślałam o takim breloczku.

Fajny? :D
 

polinea

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
474
Punkty reakcji
2
Wiek
37
bardzo fajny prezent..przynajmniej oryginalny, moja przyjaciółka również ma fioła na punkcie fotografii, dlatego ja mam zamiar jej sprawić specyficzny statyw: http://www.wasserman.pl/index.php?products=product&prod_id=620 myślę, że przyda się komuś, kto lubi robić zdjęcia w plenerze
 

rolandspiewajacy

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2009
Posty
23
Punkty reakcji
0
Może nie związany z fotografią, ale wydaje mi się rewelacyjny :). Pen drive w kształcie świnki produkowany przez tracera:
Dysk-przenosny-USB-2-0-Tracer-Pig-4GB-Female_Tracer,images_big,25,MEGA_TRANOI16427.jpg

Na pewno każda dziewczyna cieszyłaby się z czegoś takiego, a mają jeszcze króliki, myszy, itp. itd. Jest w czym wybierac :eek:k:
 
Y

Yee

Guest
Jeeeeeeeeeeeeeejku, podałeś przykład pendrive'a, którego mam :D
Ta świnka jest niesamowita, ale trzeba uważać na główkę, bo lubi się gubić :D

Czepialski statyw też fajny :D

Podawajcie więcej przykładów :D

Może jakieś inne zabawne breloczki jak ten podany przeze mnie z lucasgsm.pl? :D :D :D
Podoba mi się bardzo pomysł z breloczkiem na Mikołaja :D
 
A

ann han

Guest
Przychylam się do zdania rolanda:) jestem jak najbardziej za tym prezentem:) tracer jest bardzo dobrą firmą a poza tym jak sama widziałaś ten sprzęt jest dość zabawny i do tego praktyczny:) Więc moje zdanie jest takie żeby jej kupić pena o wyglądzie świnki:) REWELACJA!!!!
 

gaga22

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2009
Posty
45
Punkty reakcji
1
Fantastyczna ta świnka :) też chcę taką!!! Mówisz, że są też inne zwierzątka? ;)
 
W

Wonka

Guest
Dobrym pomysłem mogą też byc jakieś książki o fotografii, albo programy komputerowe do obróbki zdjęć. Jest dużo takich rzeczy poza samymi ramkami na zdjęcia, które kupić można. Jeśli chcesz kupić jakiś program fajny to polecam stronę 3kropki.pl gdzie jest tego dosyć dużo więc do wyboru, do koloru :)
 
A

angie12

Guest
Widziałam taką świnkę na stronie tracera i jest naprawdę bajeczna na prezent. Maja też nowy model z żółwiem zielonym i pomarańczowym. Całkiem fajny gadżet na prezent i całkiem niezłej jakości. Można będzie za niedługo zebrać sobie całe zoo:)
 
K

kermitka

Guest
Tracer ma już bogatszą ofertę pendrivów. Teraz nadeszła pora Pendriva Flexi- wygląda jak osmiorniczka, może służyć za przyrząd antystresowy( wygina się na wszystkie strony. Ja chciałabym dostać coś takiego:)
 

Daria Maria

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2010
Posty
107
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Podbijam temat, bo Mikołaj w tym roku już niedługo. Dla mojego syna zamówię zestaw teleskop i mikroskop Opticon, znalazłam całkiem niedrogi i fajny. Tylko pytanie co dla męża? Proszę o podpowiedź w tek kwestii. :niepewny:
 

polarnik

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
138
Punkty reakcji
1
A może taka fajna mini kamerka http://www.sklep.hadron.pl/product-pl-3317-Kam-Albrecht-Kamera-mini-DV100.html całkiem sympatyczny gadżet w dobrej cenie. Myślę, że może się przydać w wielu sytuacjach - zarówno tych fajnych typu ciekawy wyjazd, jak i mniej przyjemnych (stłuczka). Taki sprzęt może poważnie ułatwić życie.
 

backspace

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2010
Posty
683
Punkty reakcji
1
Zależy czym mąż się interesuje? Coś do samochodu na pewno by go ucieszyło, albo jakiś gadżet do komputera jeśli korzysta. Najlepsze są praktyczne prezenty, takie z których się korzysta. Może taka obudowa do dysku twardego, żeby mógł przenosić dane. Albo pendrive?
 

marcin-ka

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
ależy też ile kto może przeznaczyć na prezenty, ale miałem ten sam problem i w końcu się zdecydowałem na kamerę dla brata, znalazłem taka nie drogą, a ma wszystkie niezbędne funkcje, myślałem też nad konsolą przenośną, albo zegarkiem z kamerą, kurcze wiele jest rzeczy teraz fajnych, ale ostatecznie wybór padł na http://vordon.pl/towar.php?57/kamera_cyfrowa_vordon_hd, pozdr
 

Gressil

®
Administrator
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
6 075
Punkty reakcji
561
Fajny gadżet ? Według mnie NeoCube. Sam chciałbym taki prezent dostać od Mikołaja :)
 

Jolcia05

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2010
Posty
223
Punkty reakcji
2
A co myślicie o tym jakbym podarowała swojej koleżance kartę pamięci na mikołaja ? Ona cały czas narzeka że nie może robić wiece zdjęć bo jej się karta kończy, a ja znalazłam tu takie w bardzo przystępnych cenach http://www.magicznaplaneta.pl/dzial/foto/kategoria/?id=93#1 Co sądzicie o takim prezencie?
 

BizuteriaZegarki

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
1
Z pewnością fajnym prezentem dla faceta będzie zegarek-na tym się akurat znam,wiec jeśli coś to mogę doradzic:) A co do koleżanki,to najlepiej byłoby kupic jej nowy aparat,ale to dosyc droga sprawa...
 

Banderas

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
no w sumie można pomyśleć o zegarku dla mężczyzny, ale to też jest droga sprawa, ale ja ostatnio znalazłem zegarek szpiegowski marki Vordon, nie wiedziałem , że w ogóle takie rzeczy istnieją, myślałem , że tylko bond ma taki, a tu proszę nie, super gadżet i fajny pomysł na prezent
 

BizuteriaZegarki

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2010
Posty
42
Punkty reakcji
1
Zegarek to wbrew pozorom wcale nie taki drogi prezent,wszystko zależy od modelu oraz firmy jaką wybierzemy. Jeżeli chcesz to mogę doradzic pod tym względem,ponieważ trochę się na tym znam:)
 
Do góry