FAJNY CHŁOPACZEK POZNA FAJNA DZIEWCZYNE ;)))

Kr1s

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Betonowo :D
Hej :)
mam na imie Krzysiek i chetnie poznam jakas fajna dziewczyne ;)) moze coz by z tego wyszlo ;))
a i mam 18 latek ;))
chetnie wymienie sie fotkami ;))
zparaszam wszystkei chetne panie do siebie ;))
prosze pytac to podam gg :*:*
pozdrawiam :*:*
busska :*:*:*
 
M

Mia

Guest
tu istnieje instytucja pt 'galeria' tam wklej swoje fotki, tam tez mozesz pooglądac zdjecia potencjalnych kandydatek ;)
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
PanDora co ty taka wystraszona? xD
Kr1s z ciekawości ile chętnych dziewczyn już znalazłeś? xD
 

marguerite

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
47
Punkty reakcji
0
Wiek
28
ojjoj ja tez mam 18 latek, ale dlaczego szukasz dziewczyny przez internet? p.s pokaz swoje foto to zobaczymy co ukrywa sie pod gifem bzykajacych sie robaczkow pozdrrrrrok spalilam asz fotki w profilu, ale ten kogut na glowie? kolesie nie robcie z siebie drobiu... :/ strasznie mi sie to nie podoba a kto za?
 

Kr1s

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
119
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Betonowo :D
ojjoj ja tez mam 18 latek, ale dlaczego szukasz dziewczyny przez internet? p.s pokaz swoje foto to zobaczymy co ukrywa sie pod gifem bzykajacych sie robaczkow pozdrrrrrok spalilam asz fotki w profilu, ale ten kogut na glowie? kolesie nie robcie z siebie drobiu... :/ strasznie mi sie to nie podoba a kto za?

hehe no spalilas :D ale ja nie robie z siebie drobiu..;p o co ci chodzi :p... mam tak istyl i wazne ze mi sie podoba ... nie robie to dla innyc htylko dla siebie... a tak pozatym to zdanie innych mnie nie obchodzi i nie ma na mnie wplywu :p
i nie szukam dziewczyny przez internet
 
Do góry