Fajne ciuszki na szczupłego faceta

robert723

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Mam 17 lat (ok. 175 cm). Zamierzam zacząć ubierac sie troche stylowo, bo strój typu bluza z kapturem i jeansy troche mi sie zaczyna nudzic.

Jedyny problem, ze jestem dosc szczupły (waski w barach), dla niektrych to zaleta, ale czy mógłbym kupic np. taka koszule?
http://www.allegro.pl/item506605644_nowosc..._m_8344_01.html

widziałem w big starze badzo podobna za 119 zł i nie wiem: brac czy nie brac.

Jakie ciuszki mi Wy polecacie? Zależy mi na strojach: stylowym, troche eleganckim (z naciskiem na troche :lol: ) oraz sportowym. Piszcie swoje typy. No i co z tą koszulą? BB)
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
jak jesteś chudy to polecam koszule "slim" z H&M. spodnie i reszte też tam możesz dobrać ;)
 

Anarch

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2008
Posty
88
Punkty reakcji
0
119zl za koszule do ktorej podales link nigdy w zyciu bym nie dal... Jesli juz masz 120zl na koszule to proponuje wybrac sie do Mexx'a tam powinienes znalezc jakas ktora bedzie ci pasowala. IMHO: Big Star < Mexx i to duza przewaga pod wzgledem marka/jakosc wykonania.
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117
Koszula którą dałeś jest ohydna... za 119zł to bym kupił dwie porządne :):p Uwierz za 60 zł też można dostać świetną koszulę;)
 

robert723

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
1. A to moze wy dajcie link do takiej ktora nie jest ohydna. No i kosztuje te 60, 70 zł ;)

2. Moze odpowiecie mi na dalsza czesc pytania w pierwszym posicie BB)
 

Mag3

Nowicjusz
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
238
Punkty reakcji
0
Wiek
117

robert723

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2008
Posty
50
Punkty reakcji
0
Ta z Hausa to ZWYKŁA koszula. Ze SCOTCH&SODA są drogie ciuchy.... No rzeczywiscie musze poszukac troche po sklepach.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Ta mi się strasznie podoba. Gdzie ją kupić :D
http://photos.nasza-klasa.pl/2530195/6/main/e0fa4cfdbe.jpeg

Na zdjęciu Marcin Komorowski.

Wogule chodziło mi mniej więcej o taki krój, gdzie szukac tej koszuli?
Mam podobną z Diversa tylko, że w takie jakby trawiasto-czarne te prążki (taka bardzo ciemna zieleń no nie wiem jak ją określić), był też taki mniej więcej kolor, ale ja ją kupowałem hm... gdzieś w maju (?) więc raczej już jej nie znajdziesz ;)
 

electroboy

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
32
Punkty reakcji
0
jak jestes chudy to ubieraj szerokie ciuchy

tak żeby wygłądał jak marchewka w worku xD

Ja też jestem szczupły i nie specjalnie szeroki xD
A co byś powiedział na spodnie rurki np?? w sumie tylko szczupła osoba może sobie na nie pozwolic ;) do tego jakis fajny t shirt z kolorowym nadrukiem (np z bershki czy pull & bear) a do tego jakies bardziej stylowe bnuty np typowe tenisówki ale takie lakierowane ;) naprawdę fajnie to wygląda a taki lekko elegancki vintage jest teraz w modzie ;)
 
Do góry