Fajka Wodna

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
A producenci melas tytoniowych jacy? Bo w końcu to ważne, inaczej smakuje truskawka od nakhla, a inaczej zupełnie od np. starbuzz. W sumie różnica polega na tym samym co w przypadku wódki powiedzmy krajowej i Finlandii czy innej z wyższej półki :)

Ja próbowałem na razie 2 melas bez tytoniowych producenta al sahir:
- jabłko (ohyda, mało dymu, zapach melasy to totalna chemia, zresztą sam smak dymku tez raczej przypomina to "chemizowane" jabłko)
- truskawka (trochę więcej dymu, smak nawet dobry)

I z tytoniowych:
AL TAWAREG - Winogrono. Co prawda trudno w smaku i zapachu wyczuć winogron, ale jest słodkawa i ogólnie całkiem fajna, dużo daje nawet dymu, tylko jest bardzo mocna, po kilku szybkich buszkach kręci się w głowie :)
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Moj kolega sam robi, kupuje specjalny tyton do fajek i melase jakas smakowa, jakos to plucze, suszy i inne zabiegy i podobno wychodzi i taniej i duzo smaczniej :)
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
czyli on pewnie używa Elementsów :) Można i tak robić. Tego typu tytoń nie należy akurat do tych z dolnej półki z tego co czytałem :)

Nie mogę przeboleć tylko jednego, że w USA tytoń do shisy można kupić dokładnie za połowę ceny polskiej... Ach te nasze akcyzy...
 

glania

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Myśle że fajka wodna nie ma az tak złego wpływu jak pety ... przynajmniej ja tego nie czuje :D fajnym patentem jest nalać zamiast wody wódki :D
 

jagoda25

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Myśle że fajka wodna nie ma az tak złego wpływu jak pety ... przynajmniej ja tego nie czuje :D fajnym patentem jest nalać zamiast wody wódki :D
zdziwilabys sie. Fajka wodna nie ma po prostu substancji smolistych ale jakbys tak jak moi znajomi podlaczyla sie do niej na cale dnie to skutki na pewno by to odnioslo :)
 

glania

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2011
Posty
29
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Pale czasem jedną a czasem dwie dziennie ale po prostu nie czuje takiego nieprzyjemnego czegoś jak po petach :D Wiem że jest szkodliwa ale i tak ją lubie :nieaniol:
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
359x504_1_16.jpg


Moj nowy zakup, wysmienita, mozecie zazdroscic :p
 

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City
@Kenobi

Mój kumpel ma taką samą szyszke.
Faktycznie, jest niezła, szczególnie jak się zamontuje komin i dyfuzor.
Smak z niej też niczego sobie, ja akurat mam małą fajkę wodną ponieważ dość często zmieniała miejsce pobytu Dom ---> Działka ---> Działki kumpli ---> Imprezy i spisywała się całkiem nieźle. chociaż kiedyś po pewnej pamiętnej dwudniowej imprezie straciłem 2 dzbany ;d pierwszy stłukł kumpel pociągając za wąż, drugi inny kumpel gdy położył Małgosię na portfel zamiast na stół (Bo takie imię nosi moja szisza, u nas każdy większy przyrząd do palenia ma swoje imię ;d ) i teraz moją fajka wodna jest w złym stanie ;d ale słoik od oliwek zamiast dzbana też się spisuje ;d
62239133792429999970100.jpg
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
RasNup - to był kiedyś Camel Box?:D Bo ja mam właśnie shishe camel box i do niej jest dołączony taki kuferek jak widać na twoim zdjęciu w tle :)

Ja mam taką:
DSCF6821.JPG

Nie narzekałbym na nią, gdyby tylko po 4 paleniach nie zaczął rdzewieć korpus od wewnątrz...
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
Faktycznie, jest niezła, szczególnie jak się zamontuje komin i dyfuzor.

Dyfuzor cos daje, oprocz tego ze nie ma "bulgotania" bo dla mnie osobiscie ten odglos robi klimat i musi byc :p
 

RasNup

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2010
Posty
274
Punkty reakcji
13
Wiek
30
Miasto
Grudziądz City
a dla mnie lepiej z dyfuzorem, jest może to palenie trochę dziwne, ale jednak wole tak, jest ciszej, np. w nocy mozna palic bez problemu w pokoju gdzie spia ludzie ;]
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Moja nowa, świetnie się pali
Aladin-Shisha-Magier_b2.jpg

Aladyn ^^

Mam pytanie - niedługo po zakupie pękł mi cybuch. Nie upuściłem go, po prostu przy nasadzaniu odłupał się kawałek podstawy - przykleiłem ale wg. mnie to trochę nie tak. Mam iść reklamować, czy mniej zachodu byłoby z kupieniem nowego?
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
jak kupiles w sklepie mozesz sie przejsc, moze ci wmienia cybuch na inny, przez neta to trzeba bylo by se kupic nowy ;)

fajna faja, taka jak moja jeno ze moja czarna :)
 

Kenobi

Jedi Master
Dołączył
1 Październik 2010
Posty
3 040
Punkty reakcji
169
Wiek
40
Miasto
zmienna
czyli on pewnie używa Elementsów :) Można i tak robić. Tego typu tytoń nie należy akurat do tych z dolnej półki z tego co czytałem :)

Czy ktos ma linka gdzies na necie do opisu jak to sie dokladnie przygotowuje ?

Wiem ze sie kuppuje oddzielnie tyton (bez smaku) i oddzielnie melase smakowa (taki zel w sloiczku) i sie to jakos laczy, najpierw moczy, suszy i takie tam,

wiek ktos jak to dokladnie sie robi ?

:niepewny:
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Np. takie coś znalazłem (robienie tych Elementsów): http://www.youtube.com/watch?v=qcIazbE9Dz4
 

badylllek1993

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2011
Posty
86
Punkty reakcji
2
E tam ;p lepiej kopic melasę arbuz, owoce i mięta ;) Super mieszanka. A jak chcecie nikotyny to w kiosku są Malboro za 11.30 ;]
 
Do góry