Facet mnie sprawdza

kwiotula

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Problem jest taki:

Od miesiąca spotykam się z chłopakiem ( R ). Niedawno zaczął pisać do mnie ktoś na gg ( M ). Domyślam się że to właśnie R do mnie pisze, ale nie wiem jak teraz mam tą sprawę potoczyć dalej. M pisze mi, że mu się podobam etc. ( i to właśnie chce sprawdzić R, jak się zachowam w takiej sytuacji). Mi podoba mi się R, dlatego nie mam sobie nic do zarzucenia. Wczoraj notabene R miało nie być w domu ( wątpię w to ) tak więc pisał do mnie na gg M. I wpadł. Bo powiedział mi że nie będzie ze mną pisał, bo dowiedział się od kumpla, że R będzie zły. To nie możliwe że się dowiedział bo ja NIKOMU o R nie mówiłam. Tak więc jestem pewna na 90 % procent że to właśnie chłopak z którym się spotykam podaje się za kogoś innego i .. i sama nie wiem o co mu chodzi.

Ufać mu ?

Pisać z tym M ?

A jak zachowywać się w stosunku do R ?
 

nielegalna17

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2008
Posty
220
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
ognisko domowe:)
zapytaj go w prost czy Ci ufa,a potem powiedz mu o tym:)
inaczej nie będziesz miała pewności :)
a jeśli okaże się,że on Cię sprawdza to wyślij do niego koleżankę niech ona go sprawdzi :) dowiesz się czy jest Ciebie wart ;p
Miłośc powinna opierac się na szczerości,zaufaniu i zrozumieniu :) najlepiej jak porozmawiasz z nim szczerze :)

trzeba też dodac,że wiele zależy od wieku faceta;p z takim co ma 20 lat będzie się rozawiac inaczej niż z 15latkiem :)
 

abricot

Hate hippies.
Dołączył
5 Lipiec 2009
Posty
789
Punkty reakcji
23
Wiek
35
Miasto
m3
Heh, szczeniackie posunięcie. Zacznij pisać do R jako K i powiedz, że M Ci powiedział, że tylko on Ci się podoba. :D
Przede wszystkim nie daj się wplątać w takie tandetne gierki. Zapytaj tego R wprost, czy to on pisał i co chciał tym osiągnąć. Pokaż, że jesteś ponad to i czekaj na jego reakcję.
 

Namine

Bywalec
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
425
Punkty reakcji
41
Miasto
Prosto z komputera
Sprawdza Cię ,nie ufa ci do końca. Zrób jak iLyN pisze zablokuj go i po kłopocie. Tak najłatwiej.

Tak w ogóle możesz też spytać się tego dlaczego tak robi... Być może będzie zaprzeczał ,ale... Jest taki program do GG pokazuje IP osoby z którą rozmawiasz a przecież dwie osoby nie mogą mieć jednocześnie tego samego IP ^^ i masz na to wtedy pewny dowód.
 

cineksadki

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2009
Posty
36
Punkty reakcji
1
Skoro jesteś prawie pewna zapytaj go wprost. Zablokowanie "M" nic nie da, jeżeli Ci nie ufa pewnie pojawi się następny "X" .
 

queen-bee

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
81
Punkty reakcji
2
Z tym, że pewnie ona chce mieć tajemniczego adoratora i stąd ten problem :D
Hmm, powiedz temu M że nie chcesz by do ciebie pisał bo masz chłopaka i problem z głowy.
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Debilne, strasznie debilne zagranie z jego strony. Dobra rada - bloknij. Chłopak będzie miał pewność, a skoro tobie się podoba to (ewentualnie istniejący) M nie ma dla ciebie znaczenia. pozdro
 

USSJ

so fucking bad :]
Dołączył
11 Czerwiec 2009
Posty
3 208
Punkty reakcji
169
Wiek
32
Miasto
pdkrpc
Popieram.

Co do tematu, to dość częste, że facet sprawdza jakąś dziewczynę :p
Chociaż dla mnie tamta opcja z gg jest ekskluzywnie głupia.

Ekskluzywnie głupie to jest wogóle to całe sprawdzanie. Po co więc z kimś być, skoro nie ma się do niego ZA GROSZ zaufania?
 

Migootka

Rodowita Łodzianka
Dołączył
17 Listopad 2008
Posty
1 090
Punkty reakcji
4
Wiek
106
Miasto
Łódź
A ja myślałam, że podawanie się za kogoś innego, to domena kobiet. :D Przecież to MY lubimy tak snuć różne domysły, intrygi, domniemania, a tu zdziwko, facecik, który nie pewien swego, robi głupie podchody. DZIECINADA. Wyłącz gg, wywal kompa, a z R. porozmawiaj w cztery oczy... :D
 

iLyN

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
124
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Bydgoszcz
Z tym, że pewnie ona chce mieć tajemniczego adoratora i stąd ten problem :D
Hmm, powiedz temu M że nie chcesz by do ciebie pisał bo masz chłopaka i problem z głowy.

No ale to już jest problem z nią. To pewnego rodzaju ryzyko flirtowanie z tym ziomkiem, nie zastanawiałbym się nad tym nawet ;]
 

queen-bee

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
81
Punkty reakcji
2
No jej to ewidentnie sprawia przyjemność i nie chce się pozbywać wirtualnego wielbiciela (a nóż okaże się prawdziwy i będzie lepszy niż ten obecny? Wszak zostaje 10% na to, że M. jest jednak rzeczywisty).
 

kwiotula

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2009
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
16
Nie zależy mi na tajemniczych adoratorach. A sprawa z R potoczyła się tak że oczywiście do niczego się nie przyznał, ale i tak inne okoliczności zmusiły mnie do zerwania z nim kontaktu. A jego podszywka na gg tylko "dopełniła" moją niechęć do tego człowieka.

Nawiasem mówiąc układ myślowy facetów jest bardzo prosty. Albo mają panienkę i jest super etc. ale koniec znajomości. Zero walczenia o kobietę..
 

queen-bee

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
81
Punkty reakcji
2
Kumana baza. Teraz już wiem co miałaś na mysli.
Apropo walczenia to są tacy którzy walczą o kobiety, ale wydaje mi się że głownie wynika to wtedy z desperacji.
Mottem większości stało się: "nie ta, to inna".
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Tu przecież pojawia się intryga. Ona nie wie czy R jest M. M pisze że ona mu się podoba ale ona nie zna M ale myśli że M to R.
I M wpadł bo wiedział o R. O ona jest para z R ale nikomu nie mówiła to tym. No ludzie.

Ten temat jest tak idiotyczny, że nawet nie potrafię wymyślić żadnej ambitnej riposty...
 
Do góry