Facet Góra Czy Dziewczyna?a Moze Po Rowno?

Kwiatuszek111

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2006
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z nieba :)))
dlaczego faceci mysla ze im wszystko mozna a nam dziewczyan nic??? nie rob tego nie rob tamtego, no ale oczywiscie jak on cos zrobi nie tak to przeciez jego zdaniem nic nie zrobil i jest ok....... Wypowiedzcie sie dziewczyny co o tym myslicie?? jakie macie spostrzezenie na to??? czy najlepiej jest wziasc sobie faceta pod pantofel(>na tresure<tak zeby o tym nie wiedzial i nie zauwazyl) czy lepiej jak ma swoje zdanie i niech wie ze jemu mozna wiecej niz nam??? jak my cos zrobimy nie po ich mysli to odrazuobuzenie i obraza majestatu :/ pare razy juz pokazalm ze nie wszytko bedzie szlo po jego mysli i niestety musial sie podpozadkowac ale nie zawsze da za przegrana......
 

pawki

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2006
Posty
253
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Gorzów Wlkp
Ty mowisz A a on B to znaczy, ze nie pasujecie do siebie ;] ?
Nie kumam tego tematu do konca :X
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Wydaje mi się,że to jaki masz stosunek do tego typu spraw wypływa z Ciebie samej.Jeśli będziesz myślała,że Twój partner jest w jakikolwiek silniejszy,większy od Ciebie to tak się będziesz zachowywać.Pokaż mu,że tez masz coś do powiedzenia i jest to ważne.Myślę,że dobrze jest,kiedy są w związku osoby o różnych poglądach,bo można o czym porozmawiać.Oboje możecie dojśc do kompromisu.Nie jest powiedziane,że to Ty nusisz z czegoś rezygnować bo w przeciwnym razie Twój partner będzie oburzony.Może jest przyzwyczajony,że zawsze wszystko układa sie po jego myśli.Zmień to a będzie dobrze.

Pozdrawiam
 

Wredota

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2006
Posty
233
Punkty reakcji
0
Miasto
Centrum dowodzenia światem :&gt;
hmm nie do kocna rozumiem ale hmm... zwiazek powinien opierac sie na sztuce kompromisu... jesli osoby sie ciagle kloca i obrazaja to powinny sie rozejsc bo poprostu jak powiedzieliscie nie pasuja do siebie...
 

Lego

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2006
Posty
43
Punkty reakcji
0
Uważam, że chłopacy nie są tak górą, bo po pierwsze: nie mogą robić pewnych rzeczy jakie mogą kobiety(np.rodzić) po drugie, jak by oni biedacy dali by sobie bez nas radę, co? No ale z nami jest tak samo(prawie). Są rzeczy, które tylko oni mogą robić a my nie (np. chodzić po świecie nawet w samych majtkach bez wstydu[no chyba, że jesteście nudystkami:)])a jak my byśmy żyły bez nich?
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Buuu... Co za temat... No nic...
Może po prostu trafiałaś na takich kolesi?
Typowych "ja jestem maczo, niech kobiety mi wybaczą" ?
Twardych i nieustępliwych...
Rozejrzyj sie dookoła i znajdz se kogoś kto spełni Twoje oczekiwania, kto bedzie Ci "posłuszny", bo widze, że o to Ci chodzi...
A co do "tresury" (jak to Ty nazwałaś) to kompletnie się nie zgadzam...
Jak wogóle można wychować sobie faceta?
Czy to domowe zwierzątko, które można nauczyć tego, co się tylko chce?
Złe podejscie...
Moim zdaniem to dobrze jak ma własne zdanie, ale przy tym nie jest chamski, lecz dzentelmen... Który uszanuje również Twoje zdanie...
Poszukaj kogoś w kim nie dostrzeżesz tych wad, jeśli Ci tak przeszkadzają...
Pozdrawiam :)
 

a.n.i.a.

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2006
Posty
1 064
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Nie no, nie można tresować faceta, oni też są ludzmi, każdy może mieć inne zdanie na dany temat. Najważniejse jest dojście do kompromisu, a nie obrażanie sie za byle co. To bez sensu. Nie ma takiego czegoś, jak kto górą ?? chłopak czy dziewczyna. W niektórych sprawach może dominować chłopak, w innych dziewczyna, ale dziewczyny nie tresujmy facetów bo uciekną, kazdy ma swoje życie, poglądy na nie i trzeba to uszanowac, na tym sie związek opiera...
 

Jera

ot co. ;]
Dołączył
10 Styczeń 2006
Posty
750
Punkty reakcji
2
Wiek
37
Ewelinka masz u mnie piwo! :eek:k:
 
Do góry