Faceci - Probowaliscie Kiedys Sperme?

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
temat "dziwny" wypowiedzi jeszcze dziwniejsze.
Faceci piszecie różne rzeczy a zobaczcie co te dziewczyny dla nas robią...
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
o i do tego jakie milutkie jak się im komplement powie :p ale wracając do tematu, chociaz nie do końca:
To ta sperma jest aż taka zła?? teraz mi chodzi o dziewczyny...
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
Nigdy nie próbowałem i próbować nie chcę, jakoś mnie to odrzuca. Choć sperma to niby nic strasznego, trochę białka, trochę cukrów prostych, żelazo i cynk.
 

badyl

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2006
Posty
619
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kresy wschodnie
A smak spermy zalerzy od tego co facet je :) Np. kwaśna się robi od czerwonego mięsa, słodka od ananasa. Więc dziewczyny jeżeli chcecie żeby nasienie było w miarę słodkie to namawiajcie swoich wybranków żeby mniej jedli mięsa a więcej pili soku z ananasa no i go jedeli, np z puszki :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
o i do tego jakie milutkie jak się im komplement powie :p ale wracając do tematu, chociaz nie do końca:
To ta sperma jest aż taka zła?? teraz mi chodzi o dziewczyny...
ja jestem milutka, tylko jak sie zdenerwuje to radze uciekac :]

kto ma ananasa szybko na zbyciu? :D
 

Marcin87

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
38
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Poznań
cóż facet którzy są tutaj przeciw wyobrażają sobie coś w stylu - wyciśnij z siebie do szklanki [po masturbuj się] i wypij. ehem nie oto chodzi, jeki jest najlepszy sposób. Bardzo proste. Jeżeli twoja partnerka/partner nic nie ma do połykania twojego nasienia przy Fellatio to po prostu niech cię po przyjemności namiętnie pocałuje. Po orgazmie facet jest szczęśliwi więc i tak z przyjemnością przyjmie namiętne buzi od swojej partnerki. Przynajmniej ja miałem taką przyjemność. Więc jeżeli ktoś nie wymiotuje gdy je orzechy włoskie to nie powinien się bać.
 

zulwik

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2006
Posty
69
Punkty reakcji
0
no po:cenzura:ało go :D co ty tran jakis jestes???? mozg kobiety a ehem...ciało faceta ????? STOP dzieciom neostrady !! to forumowisko jest a nie forum gazety BRAVO :p pozdrawiam
 
Do góry