Faceci A Makijaż

lena191

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2006
Posty
86
Punkty reakcji
0
To zalęzy od grubości! Bo ja np. nie stosuje pudru-----ale tak jak wyżej koleżanka napisała ze lubi na czarno!! Ja mam brązowe oczy i pasują mi bardziej odcienie szarości! Tłusz,czarna kredka i od świętnie czasami czarny szary lub biały cień i jasna pomadka lub błyszczyk!Bardzo lubie te kolory!i tak jak koleżanka napisała uważam ze to nie jest mocny makijaż!!
 

ziomek :]

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Jamajki :]
Mój makijaż zaczyna i kończy sie na korektorze i pomatce ochronnej :p Jestem totalna ciapa z make-up'u, ale nie mozna byc dobrym ze wszystkiego. Może i ja kiedyś się naucze tej umiejętności, i będę ją stosować, jak na razie za wcześnie dla mnie.
Chociaż to straszne, że nie umiem wykonać makijażu, mam w tym roku studniówkę i nie wiem jak to będzie, bo chyba coś tam bedzie trzeba nałożyć, ale mam czas, może jakaś koleżanka mi pomocą zarzuci :]
 

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
zielona skarpetka- poćwicz trochę robienie makijażu a na pewno Ci sie uda!!! wypróbuj na swoich powiekach kilka cieni do oczu a później wybierz ten który najlepiej do Ciebie pasuje.
 

ziomek :]

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2006
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Jamajki :]
Karinka27- Dzięki za rade :* skorzystam, pobawię sie w domu :p Poszukam jakiś fajny odcień, może i ja w końcu będę umiała się malować ;)
 

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
nie ma sprawy! każdy musi od czegoś zacząć, ja też eksperymentowałam dopóki nie znalazłam własnego stylu, własnych kolorów. dużo dziewczyn maluje kredką górna powiekę a ja maluję tylko dolna bo muszę przyznać ze nie potrafię narysować na górnej powiece kreseczki :/ no ale nikt nie jest idealny!
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Chlopy a wyobrazcie sobie jakby tak kazda panna bez makijazu chodzila. Wtedy to byscie mieli naturlanosc w 100% :D
 

kemotek

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2006
Posty
587
Punkty reakcji
1
Chlopy a wyobrazcie sobie jakby tak kazda panna bez makijazu chodzila. Wtedy to byscie mieli naturlanosc w 100%

Jesli chodzi o kwestie makijazu, to zastanawiam sie nad sama idea wyborow miss. Skoro wybiera sie najpiekniejsza kobiete, to jej uroda powinna byc NATURALNA a zamiast tego kazda jest malowana dobre kilka godzin. Sztucznosc sio!
Nie potrafie tego zrozumiec. Przeciez z kobiety o przecietnej urodzie mozna zrobic pieknosc, tylko... po co?

Zreszta nie bede sie wtracal. Skoro ktoras dziewoja nie moze zyc bez makijazu to faktycznie ma jakies kompleksy.

Zeby nie bylo - toleruje makijaz, ale nie kilogramami.
Jesli dziewczyna chce zatuszowac drobne niedoskonalosci na twarzy - prosze bardzo. Ale bez przesady.
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Hm ja zrobiłam kiedyś taki eksperyment :D
Normalnie sie nie maluje. Nic z sobą nie robie. Chociaż czasami, po nie przespanych nocach, użyje pudru. I kiedyś wpadłam do szkoły z ciemnymi oczami (kredka, tusz). Od razu chłopacy to zauważyli. Dziwne :> Ale co najlepsze stwierdzili, że lepiej wyglądam bez makijażu.
Nie wiem czy to dlatego, że make up mi nie pasuje, czy poprostu oni naprawde tego nie lubią :p
 

atsami

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
107
Punkty reakcji
0
Kazdy ma inny gust. Jedni lubia jak dziewczyna jest naturalna albo tylko delikatnie podkresla swoje piekno inni natomiast uwielbiaja dziewczyny z ostrym makijazem.

Ja maluje sie delikatnie tylko podkreslam troche mocniej oczy czarna kredka brazowym cieniem i czarnym tuszem.Moim atutaem sa duze ciemno-brazowe oczy i dluuugie rzesy.
 

Karinka27

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
215
Punkty reakcji
0
dziewczyny które nakładają tapetę łopatą to przesada ale oczywiście delikatny makijaż bez jakichś zbędnych podkładów, kilogramow tuszu na rzęsach itd. jest jak najberdziej ok!!
 

xenia_ana

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2006
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
7-me niebo
dziewczyna a makijaż
ja maluje się a nie poprawiam urode a to różnica
podkreślam to co mam ładne :p i chce zeby było zauważone
czasami zdarza się że nakładam tylko podkład jakoś przyzwyczaiłam się że bez niego ani rusz może za wyjątkiem wyjścia na basen :]
też nie wierze w to że chłopaki wolą naturalne dziewczyny, oni nie zdają sobie sprawy z tego że dziewczyna jednak ma "coś" na sobie, oni tego nie zauważają i niech taki dla niech zosatnie natural . Im mniej wiedzą tym lepiej
 

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
ja sie kiedys codziennie malowalam jak gdzies wychodzilam a teraz mi sie nie chce.... wali mnie to, ze cos mi tam wyskoczylo, ze mam wory pod oczami... poprostu czesto, gesto mi sie nie chce... mnie to zastanawia jak mozna 10 razy dziennie sie pudrowac i nakladac caly czas nowe warstwy... albo tez tuszem malowac juz pomalowane rzesy... :D
Moj chlop mowi ze najpiekniej wygladam rano jak wstane (chyba jeszcze oczu nie otworzy).. :D ale tez cos tam brzęczy czasem ze mogla bym sie pomalowac czy cos...
takie trucie o naturalnosci = bez makijazu.Prawda taka, ze jak dziewczyna sie pomaluje delikatnie i dobrze to pewnie bardziej sie podoba facetom... juz zaczynam bełkotać... heh... :D
 

fantastic_17KC

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
139
Punkty reakcji
0
Ja to zwykle się nie maluję nic a nic...Raz na 2 tygodnie mi odwali to nałożę krem koloryzujący (nie podkład!!!) i rzęsy tylko tylko tuszem machnę, a na usta bezbarwna pomadka ochronna... i tyle...nie lubię się malować i raczej nie przejmuję się pryszczem na nosie bo to znaczy,że akceptuję siebie taką jaka jestem...no może nie całkiem :bag: heh...każdy kto mnie zna to mówi,że mam ładne duże oczy z ciemną oprawą i,że powinnam je co dzień malować żeby podkrecić efekt ale mi się i tak nie chce...później po wuefie wszystko spływa...
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Pff.
Każdy ma inny gust. Ja tam cenię naturalność. Błyszczyk i bezbarwny tusz do rzęs ( wyyydłuużaa optymalnie ;p badziew ) w zupełności mi wystarczą, a i tak ich nie używam często ;p
 

Fretka13

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2005
Posty
1 856
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
TyChY !!
Milka's ty masz dopiero 13 lat ( nie to ze ja jestem duzo starsza bo to tylko 2 no 3 lata ) ale masz jeszcze czas na malowanie się :D
 

Milka's

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2006
Posty
2 513
Punkty reakcji
0
Ja się nie maluje bo nie lubie i do szkoły nie wolno :D Poza tym nie ograniczajcie mnie ze względu na wiek ;p
 

draskeen

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2006
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
36
a ja lubie sie ostro malowac.
przeciez nie malujecie sie dla facetow tylko dla siebie o_O
 

mżawka

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Czasem się maluję, ale bardzo delikatnie. Lubemu to nie przeszkadza, chociaż woli bez.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Najlepiej pewnie znalesc kompromis- naturalny makijaz, czyli taki ktory tuszuje niedoskonalosci i podkresla zalety, ja zazwyczaj stosuje 3 rzeczy: tusz, puder, blyszczyk i z efektu jestem zadowolona, tzn. nie wygladam przesadnie wymalowana, ale tez nie, jakbym dopiero wstala z lozka
 

szalejowa

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2010
Posty
158
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Nieumalowana kobieta a piękna… to za takimi najchętniej wzrok podąża


O, myślę, że o to właśnie chodzi naszym Panom :D Mężczyzna wolałby kobietę bez make-up'u, ale o ile będzie ona ładna. Jeśli nie, wybierze wymalowaną. Ogólnie rzecz biorąc.
 
Do góry