Facebook. Kreowanie własnego wizerunku.

niebieskiedwaoka

Nowicjusz
Dołączył
11 Luty 2011
Posty
77
Punkty reakcji
3
Wiek
37
Miasto
Boat Town
Witam,

nie wiem czy ten temat pasuje do tego działu, ale wydawał mi się najodpowiedniejszy.
Piszę pracą magisterską na temat Facebook-a, a dokładniej na temat kreowania swojego wizerunku za jego pośrednictwem :)

Czy waszym zdaniem koloryzujemy swój wizerunek na Facebook-u? Czy inni ro robią? Czy ukazujemy się w lepszym (ciekawszym) świetle bądź czy zauważacie aby robili to wasi znajomi?

Czego dowiadujemy się na temat innych z Facebook-a? Czy ta wiedza pokrywa się z tą, którą posiadamy w wyniku bezpośrednich kontaktów?

Zapraszam do dyskusji :)

A tych, którzy chcieliby mi pomóc skończyć studia zapraszam do wypełnienia ankiety :) Pytania z ankiety pomogą też na pewno w zrozumieniu o co mi dokładnie chodzi.

https://docs.google.com/forms/d/1-iBcvQu7PdSTYQSIh9cJIRO9g-tGewlhh9wUYk988Hc/viewform?usp=send_form
 

sosenos

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2013
Posty
19
Punkty reakcji
1
Jakby nie patrzeć, wiele osób udostępnia tylko takie informacje, które dotyczą ich sukcesów i przedstawiają ich w dobrym świetle.

Nikt nie załącza zdjęcia tego, że jego zlew jest zepsuty, ale zdjęcie nowych w nowych butach chętniej. Nie wiem czy jest jakiś wyścig wśród znajomych o większą popularność na fb, ale chyba każego trochę łechce duża ilość lajków pod zdjęciem, a martwi ich brak.
 
Do góry