Faberlic kosmetyka tlenowa!

sylwinka77

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
polska
Hej wszystkim!!!

Chciałam zapytać czy znacie firme Faberlic produkujacą kosmetyki tlenowe?
Może używałyście juz z tej firmy jakis kosmetyków, czekam na wasze recenzje....


:eek:czko: :eek:czko: :eek:czko:
 

makeloss

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
Owszem znamy...
Ogólnie to podobnie jak Avon... są rewelacje i klęski. Plus jest taki, że nie zdarzyły mi się uczulenia a po Avonie nagminnie i to, że jako konsultantka dostajesz 27% zniżki, bez względu na ilośc zamówień. warto więc się zapisać nawet jeśli tylko dla siebie będziesz kupować. Polecam serię do trądzikowej z pomidorem, krem na noc hydrobalans i Gommage (moja mam była z niego zadowolona).
 

Aurora

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Miasto
Znam, kompletny niewypał. Kosmetyki niby francuskie, a produkowane w Rosji.
Cena wysoka, jakość przeciętna.
I ten "tlen" to jakiś pic na wodę :/
 

sylwinka77

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
polska
Wiesz co kosmetyki są naprawde rewelacyjne, nie chwlą przez to że je sprzedaje, ale naprawde moge smiało polecic. Nie wiem czy jest to sprawa tego aquaftemu czy nie, ale mam parę produktów, które nie zamieniłabym na inne. I moge ci zagwarantowac, że kazdy który raz u mnie kupił chocby kosmetyk za 6 zł jest zadowolony i wraca po nowe produkty. Naprawde, jesli znasz kogos z bliska kto ma tą firme to spróbuj sobie.
 
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
podpisuję się pod tym dwiema łapkami, faktycznie klienci wracają po nowe produkty. Ciężko mi było ich namówić i przekonać do zakupu produktów Faberlica< bo wiadomo, niby ruskie niby coś tam> ale udało mi się. Zresztą wystarczy wpisać w wyszukiwarkę ,,kosmetyki faberlic opinie,, to samo za siebie mówi. Jak na razie nie spotkałam się z negatywną opinią klientów. A co do bycia konsultantką to powiem szczerze , że jest bardziej korzystniejsze dla mnie niż Avon czy oriflame. KIedyś tam było fajnie teraz Avon i oriflame sprzedają kosmetyki , które zamiast pomagać zaczynają podrażniać skórę. to jakaś paranoja. Mnie tym bardziej dziwi , że ludzie i tak kupują dalej te kosmetyki.Mam nadzieje , że Faberlic się nie skiepści, zreszta na świecie jest juz parę ładnych lat i jakoś na jakości kosmetyki nie straciły. A i zapachy są prześliczne, takie oryginale i nie kiczowate.:) Jeśli ktoś szuka konsultanta z wrocławia to zapraszam.
 

sylwinka77

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
polska
podpisuję się pod tym dwiema łapkami, faktycznie klienci wracają po nowe produkty. Ciężko mi było ich namówić i przekonać do zakupu produktów Faberlica< bo wiadomo, niby ruskie niby coś tam> ale udało mi się. Zresztą wystarczy wpisać w wyszukiwarkę ,,kosmetyki faberlic opinie,, to samo za siebie mówi. Jak na razie nie spotkałam się z negatywną opinią klientów. A co do bycia konsultantką to powiem szczerze , że jest bardziej korzystniejsze dla mnie niż Avon czy oriflame. KIedyś tam było fajnie teraz Avon i oriflame sprzedają kosmetyki , które zamiast pomagać zaczynają podrażniać skórę. to jakaś paranoja. Mnie tym bardziej dziwi , że ludzie i tak kupują dalej te kosmetyki.Mam nadzieje , że Faberlic się nie skiepści, zreszta na świecie jest juz parę ładnych lat i jakoś na jakości kosmetyki nie straciły. A i zapachy są prześliczne, takie oryginale i nie kiczowate.:) Jeśli ktoś szuka konsultanta z wrocławia to zapraszam.

szkoda, ze wczesniej cie nie znałam, bo miałam dziewczyne koło wrocławia, która szukała osoby wpisującej. Mogłabym wtedy cie z nia skontaktować. Fajnie, że też masz duzo klientów, ja tez nie narzekam, bo tak jak piszesz firma naprawde dobra. Pozdrawiam. PA :papa:
 
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
dziękujesylwinka za dobre chęci:* mówi się trudno. sama miałam problem ze znalezieniem osoby polecającej we wrocławiu, musiałam sie nieźle nagimnastykować:) a koljen zamówienie mam od jednej osoby za 50 zł..:) rozkręcam się dzięki dobrym kosmetykom:) Tobie oraz sobie życzę powodzenia w Faberlicu.:)
 

sylwinka77

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
polska
dziękujesylwinka za dobre chęci:* mówi się trudno. sama miałam problem ze znalezieniem osoby polecającej we wrocławiu, musiałam sie nieźle nagimnastykować:) a koljen zamówienie mam od jednej osoby za 50 zł..:) rozkręcam się dzięki dobrym kosmetykom:) Tobie oraz sobie życzę powodzenia w Faberlicu.:)

Serdecznie dzieki, jakbys chciała pogadac pisz na gg 910429, ja mieszkam koło Opola, a wiec nie mamy daleko!
Ja prowadze takze FM, ale to chyba znasz, bo firma z Wrocławia, ale gdybys była zainteresowana pisz!
:papa:
 
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
sylwinka chyba czytasz mi w myślach:p chciałam dawno sie zapisać do fm, ale na razie zbieram na starter bo bez startera to nie ma sensu:) przepraszam za offtopic, wyjdzie jeszcze na to , że konsultanki faberlica będą ciągnęły ten wątek:) przepraszam dziewczyny.
 

sylwinka77

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
polska
sylwinka chyba czytasz mi w myślach:p chciałam dawno sie zapisać do fm, ale na razie zbieram na starter bo bez startera to nie ma sensu:) przepraszam za offtopic, wyjdzie jeszcze na to , że konsultanki faberlica będą ciągnęły ten wątek:) przepraszam dziewczyny.


A zapisałas sie juz do FM? Bo jesli nie to zapraszam i polecam siebie jako sponsora :D . Na tej firmie mozna naprawde fajnie sobie zarobic, bo perfumiki sie super sprzedawaja. Naprawde polecam i powiem ci szczerze, ze razem z Faberlic sie fajnie te firmy uzupełniaja, poniewaz w Faberlic brakuje własnie tych próbek zapachowych i klienci nie znaja zapachów, a tu automatycznie z FM pokazujesz.Tak więc w razie czego pisz, no chyba, ze masz tam jaką osobe z fm w okolicy.
Pozdrawiam Pa! :papa:
 

Iwonkaaa

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
447
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Warszawa
Ja kiedyś używałam z tego względu ,że moja mama pracowała w tej firmie
i miałam zniżki na kosmetyki ..;]
Dobre sa naprawde balsamy i zele pod prysznic .oraz perfumy mhmm;>
..,ale nie polecam szamponów!!!!!!!
 

gosiaczekk85

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2007
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Wielkopolska
Moja koleżanka jest konsultantką, z ciekawości zamówiłam błyszczyk w tubce, bo był w dobrej promocji. Nie zawiodłam sie, taki jak lubię długo się utrzymuje i ma gęstszą konzystencję :eek:k: dałam za niego bodajże 9,90zł
a co do reszty cen to są podobne do Avonu, a niektóre ciut wyższe (niepromocyjne)
 
Dołączył
26 Listopad 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
a mi dziewczyny bardzo się podoba żel pod prysznic z wiśnią i czekoladą , po prostu codziennie się nim narkotyzuje:) a jesli chodzi o serie antycellulitowa to polecam termokoncentrat plus folia spożywcza i iha na jedna godzinę. Efekty? bardzo zadowalające:)
 

sema

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2007
Posty
162
Punkty reakcji
2
Wiek
41
Miasto
kuj-pom
witam :)
ja też jestem konsultantką Faberlica, narazie idzie mi średnio, cięzko jest się przepchać przez Avon i Oriflame ale myslę że będzie dobrze :) kosmetyki są ok, co do fm to idzie mi słabiej bo może dlatego że mam maly starter a może ze względu na to, że damskie są tylko 30 ml...nie wiem... mam nadzieję, że z tym będzie też lepiej... :)
Pozdrawiam :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
A powiedzcie mi dziewczyny, czy zamawiając trzeba nazbierac nna jakąś określoną kwotę?
 
Do góry