F1 2010

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
tak w skrócie - fanem F1 jestem i teraz chciałbym sobie pograc w wspomniane F1 2010 - tylko nie mam pojecia o kierownicach - moze macie swoje typy - jaką kierownice najlepiej kupic do tej gry (cena tak do góra 400 zł)? bede wdzięczny za sugestie :)
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
Logitech formula force ex + zostanie ci kasa na piwo i czipsy za kierownica :D Solidna, przyjemna :D
Pamiętam jak kiedyś na forum simracingu żalili się że to nie jest taka super kierownica, że jest kiepska, żeby kupić lepszą, że kąt obrotu tylko 180*, polecali bóg wie co fachowcy jedni. A ta kierownica jest bardzo przyjemna, solidna, jest FF, 180* to normalny kąt obrotu w samochodach wyścigowych żeby sobie rak nie połamać. Z reszta kto pokonując szybko zakręt wykonywałby 2,5 obrotu kierownica (wystarczy zobaczyć jak w rFactor śmiesznie to wygląda w niektórych samochodach).
Polecam tą kierownice tym bardziej, że jeśli nie jesteś wielkim maniakiem to przepłacać się nie opłaca bo możliwe, że z czasem się znudzi i twoja kierownica powędruje na allegro..
pozdrawiam
 

BodzioD

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2008
Posty
93
Punkty reakcji
0
dzięki - też już wlasnie wyczytałem o tej kierownicy - tylko jest z nią jeden problem - praktycznie nigdzie jej nie ma do kupienia - nie wiem czy przy takich rzeczach opłaca się ryzykować używaną sztukę z allegro?
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
Za 250-260zł + koszt przesyłki kupisz w internecie nową. W empiku też czasem widziałem w podobnej cenie. Lepiej kupić nową, bo te używane może i sa tańsze do 100żł, ale są też często zjeżdżone przez kilku właścicieli (o czym często nie wspominają na aukcjach i trzeba samemu się dopytywać)i bez gwarancji, nawet jak ładnie wyglądają. Nie sądzę że miałbyś frajdę z jazdy takim wyruchanym kółkiem więc skoro masz 400zł to według mnie lepiej zainwestować w nówkę i będzie długo Ci służyła.
 
Do góry