F-secure IS 2010

Ralphie

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
Chciałam zapytać o waszą opinię na temat tego antywirusa. Używam triala od dwóch tygodni i jestem bardzo zadowolony, ale pomyślałem, że jeszcze upewnię się ostatecznie przed zakupem:)
 

masder

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2010
Posty
10
Punkty reakcji
0
Chciałam zapytać o waszą opinię na temat tego antywirusa. Używam triala od dwóch tygodni i jestem bardzo zadowolony, ale pomyślałem, że jeszcze upewnię się ostatecznie przed zakupem:)

korzystam z niego wsumie od początku jak wyszedł i jestem bardzo zadowolony. jest całkiem inny od poprzedniej wersji. różnicę widać w wydajności przede wszsytkim. no i funkcja in the cloud ciekawa jest. aha. najlepsza jest ochrona przeglądania ;d
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
W zasadzie nie wnieśli nic nowego na rynek antywirusów. W każdym razie nic, czego już by na nim nie było. Poza tym w testach chociaż bliżej czołówki, to jednak troszkę im brakuje. Ale to tylko moje zdanie ;)
 

Racioliro

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Chciałam zapytać o waszą opinię na temat tego antywirusa. Używam triala od dwóch tygodni i jestem bardzo zadowolony, ale pomyślałem, że jeszcze upewnię się ostatecznie przed zakupem:)

no wg mnie bardzo przyjemny program. lekki i skuteczny. miałem nieprzyjemność korzystania z wersji 2009 i była beznadziejna. potem uaktualniłem do wersji 2010 i całkiem inna. a w testach jest wysoko. niedawno był ranking w Komputer Świat i tam był na 1 miejscu!
 

dewot1

Nowicjusz
Dołączył
27 Luty 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
są różne opinie o tym sofcie. np. http://www.dobreprogramy.pl/FSecure-Internet-Security,Program,Windows,13171.html co prawda większość pozytywnych, ale znajdą się też wyjątki (jak to zawsze bywa w każdej grupie społecznej, którym wszystko się nie podoba, wszystko jest złe i zawsze się przeciwstawiają grupie ukierunkowanej jednym tokiem myślenia. może to i dobrze, ale czasem te "bunty" są całkiem niepotrzebne i bezsenowne...) ja osobiście jestem z niego zadowolony ;) polecam.
 

a3z4

Grandmaster
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
1 605
Punkty reakcji
451
Miasto
Środek świata
Średnio mi się podobał. Głównie przez to menu. Trudno było się w nim połapać o co chodzi.
 
Do góry