Euroarabia? To jakaś paranoja...

Status
Zamknięty.

Brelock

Nowicjusz
Dołączył
7 Listopad 2008
Posty
57
Punkty reakcji
5
Burmistrz Rotterdamu jest pochodzenia arabskiego.Jest przykładem na to że muzułmanin może sie przystosowac do życia w zachodnim społeczeństwie i przyjąc jego reguły:)
 

outremer

Fratres Militiae Templi
Dołączył
19 Listopad 2006
Posty
6 255
Punkty reakcji
165
Miasto
15
Jakie miejsce nie jest dla nich,Anglia?
Przeciez to anglicy pierwsi poszli do nich,do afganistanu,pakistanu,indi,iranu,itd.
T^ak samo inne panstwa kolonialne,przeciez duza czesc tych azjatow czy afrykanczykow to potomkowie kolaborantow ktorzy wspolnie z kolonizatorami europejskimi wykorzystywali tubylcow,jak zakonczyla sie era kolonializmu musieli uciekac ,razem z anglikami ,francuzami itd,itd.

Ciekawe ze nie przeszkadza ci zydzi,a przeciez to oni a nie arabowie byli wrzodem europy.
Piszesz zrobimy wal ,ale przeciez muzulmanie do polski ida z innej strony,w polsce sa tysiece czeczenow.
Anglia czy Francja są już stracone. Ale państwa słowiańskie nie. My jeszcze możemy się obronić. Jak się kołkom z Kaukazu obetnie zasiłki i darmową opiekę zdrowotną to sami wyjadą. A jak nie to się im pomoże.
Co do Żydów. Fakt stanowili problem, ale kluczowym wyrazem jest stanowili.
Obecnie problem żydowski to nachalni lewacy, albo ci, którzy wietrzą wszędzie nazistów. Resztę mogę zaakceptować. Żydzi przez około 1000 lat byli tu i żyli obok. Fakt nie dali się zasymilować i żyli własnym życiem. Ale wolę już takich sąsiadów niz tych którzy mnie chcą zasymilować.
Wśród Żydów zauważam też sporo normalnych gości.

Rzeczywistośc jest bardziej skomplikowana kolorystycznie: Polska jest krajem, w ktorym dominuje katolicyzm. Wciąż. To fakt. A jednocześnie nie jest państwem wyznaniowym i nigdy w praktyce nie była.

I jest państwem tolerancyjnym od czasów, gdy Europa Zachodnia wymordowywała się w wojnach religijnych. Od czasów kontrreformacji. I wcześniej - za czasów Jagiellonów.

Mimo katolicyzmu, albo dzięki katolicyzmowi - zawsze była: protestanci znajdowali tu wolność od prześladowań i robili kariery państwowe od czasów Radziwiłłów do Jerzego Buzka, Żydzi mieli własne, religijne sądownictwo a judaizm kwitł w Polsce XVI i XVII wiecznej, jak nigdzie na świecie.

A jednocześnie była to Polska katolicka. Krzyże wisiały w salach sejmu, król zaprzysięgał na Biblię i krzyż.

Mam dziwne, ale silne wrażenie, że w sprawie krzyży, za maską haseł praworządności ukrywa się tu twarz współczesnego barbarzyńcy, któremu wydaje się, że historia zaczyna się od niego, że nic nie było przed nim, że dopiero on ustawi ten świat właściwie, że dopiero od niego zaczyna się mądrość.

Współczesny barbarzyńca, o którym wspominałem, uznaje wszystko, co nie jest zgodnie z jego poglądem, za zwrócone bezpośrednio przeciwko niemu.

Na tej zasadzie krzyż uznaje za naruszenie jego praw.

Krzyczy o tolerancji, wyznaje wręcz kult tolerancji, ale gdy większość uważa, że z powodzeniem można pogodzić świeckie państwo z obecnością symboliki dominującej religii w miejscach publicznych - barbarzyńca przestaje być tolerancyjny i awanturuje się, jaka to dzieje mu się krzywda.

Narcystyczny, egoistyczny barbarzyńca nie ma tolerancji dla woli większości, jeżeli większość nie podziela jego poglądów!
To wypowiedź jednego z nich w sprawie "wojny o krzyże". Gość ma 100% racji i nawet ja akceptuję to co twierdzi.
Burmistrz Rotterdamu jest pochodzenia arabskiego.Jest przykładem na to że muzułmanin może sie przystosowac do życia w zachodnim społeczeństwie i przyjąc jego reguły:)
No fakt z jednym się udało. Zostaje jeszcze paręnaście milionów innych.
 

Soker

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2006
Posty
86
Punkty reakcji
2
Wiek
30
Miasto
WP
Burmistrz Rotterdamu jest pochodzenia arabskiego.Jest przykładem na to że muzułmanin może sie przystosowac do życia w zachodnim społeczeństwie i przyjąc jego reguły:)



http://www.euroislam.pl/index.php/2009/11/lagodny-wyrok-dla-terrorysty-%E2%80%93-kuzyna-burmistrza-rotterdamu/
 

paleolobo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
1 242
Punkty reakcji
10
Miasto
skadinad
http://www.euroislam.pl/index.php/2009/11/lagodny-wyrok-dla-terrorysty-%E2%80%93-kuzyna-burmistrza-rotterdamu/
hmmm, a jak to sie stalo ze burmistrzem Rotterdamu zostal marokanczyk? czlowiek z podwojnym obywatelstwem. Poprzez demokracje - glosowala na niego wiekszosc - czyli kim jes wiekszosc w Rotterdamie?
 

paleolobo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
1 242
Punkty reakcji
10
Miasto
skadinad
Paleo gdzie Ty byłeś jak Ciebie nie było ?
tu gdzie mieszkam, caly czas obserwujac.
Niedawno ukazala sie ksiazka prawicowego polityka - lewacy natychmiast dokleili mu etykietke populisty ( tak jakby lewica byla antipopuli) -gosc sie nazywa Jean-Marie Dedecker, tytul: HOOFDDOEK OF BLINDDOEK, DE MIGRATIE ONTSLUIERD, w wolnym tlumaczeniu: chusta na glowy czy chusta na oczy, prawda o imigracji.
Malutki kraj, populacja 10 000 000, koszty utrzymania imigrantow - 7 MILIARDOW euro rocznie.
 

TenebrosuS

Narodowy Liberał
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
1 020
Punkty reakcji
12
Miasto
Polesie / Magna Corona Regni Poloniæ
Przytoczę to, co powiedział mój wykładowca od mniejszości narodowych i etnicznych na temat Francji, ale myślę, że pasuje do każdego kraju: "Problemem z islamskimi imigrantami we Francji nie jest taki, że czują się dyskryminowani, ale taki że czują się większością, a uważają, że mniejszość [przyp. katolicka - we Francji tylko 7% osób się deklaruje katolikiem*, przy 20% ludności islamskiej] narzuca im swoje zasady. Tylko co z nimi można zrobić, skoro znaczna większość mieszka tam już kolejne pokolenie, bo ich dziadkowie skorzystali z prawa wyjazdu po likwidacji kolonii?" (starałem się, aby cytat był dokładny)
Myślę, że to najlepiej oddaje to, co się w Europie dzieje.


*Generalnie 50% uważa się za katolików, ale ponad 40% z nich uważa, że Mahomet też był prawdziwym prorokiem....pomijając inne dziwactwa, które są jawną herezją. Te 7% to osoby uważające, katolicyzm za jedyną prawdziwą wiarę.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Jak widać "świeckie" państwo nie radzi sobie z mniejszością, która jest spójna kulturowo i religijnie. Do tego jeszcze realia politpoprawności dyktują takie a nie inne podejście do wszystkich mniejszości. Różowo to tego nie widzę.
 

evoreactor

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
257
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
południk zero.
Co robi brytyjska policja na demonstracjach z udziałem muzułmanów? Ucieka :)
Polecam:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jaSSJ3Nvogc&feature=related[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KU-ZPsqURcE&feature=related[/youtube]
 

evoreactor

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
257
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
południk zero.
Pozwolę sobie napisać kolejny post, z racj ze nie mogłem dodać w edycji więcej filmów z yt.

Wieści z innych krajów Europy:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ySfq5hJA3-Y&feature=related[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CADqHUDHb8w&feature=fvw[/youtube]


I teraz pytanie do Przemex i "myślących podobnie" którzy w podobnym temacie o Islamie wypisują:
"Nie ma zadnych podstaw by uwazac ze Islam jest wrogo nastawiony do Zachodu... Pomijajac oczywiscie srodowiska fanatyczne."

Jesteś głupi czy tylko udajesz?
 

Przemax

Zabójca Czasu
Dołączył
19 Styczeń 2008
Posty
3 269
Punkty reakcji
55
Wiek
39
Miasto
Białystok
Czy ja jestem glupi... No coz... Kraje zachodu same tego chcialy godzac sie na appartheid gett palestynskich. UK miala najwiecej do powiedzenia bo to ona sprawowala protektorat.

Zdecydowanie dzialania w tej materii sa zdecydowanie na miejscu. A UK powinna uczynic kroki z palestyna.

Popieram takie dzialania w 100%.

Na kazdej demonstracji sa powokatorzy i osoby agresywne... Policja powinna sobie z nimi poradzic a takze rzad powinien zrozumiec zasadnosc takich protestow i dlaczego Ci palestynczycy sa w UK z powodu braku innych mozliwosci.

Nie rozumiem dlaczego Akcja Free Palestine w kraju ktory sprzedal ten kraj i podzielil mialaby byc irracjonalna... Jest uzasadniona w 100%. W pelni racjonalna i zrozumiala! Dlaczego sie milczy? Czy pieniadze zydowskie warte sa krwi palestynskiej? Zabijcie tez tych palestynczykow...

Polakom zabraklo jednosci i wsparcia by potestowac przeciwko Jalcie!!!! Palestynczykom nie!
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Cóż, nie wypada Cię nie poprzeć w poglądzie że na niechęć do Zachodu wpłynęła kolonizacja Bliskiego Wschodu, ale historii się nie zmieni, można tylko przeprosić, a np. Polacy to Arabom czy Persom nic nie zawinili (chyba że liczyć machlojki Franka Dolasa) - natomiast ten bardziej fanatyczny Świat Islamski nie lubi zachodu w ogóle, i nie zastanowi się co byli winni Węgrzy czy Polacy gdy za 20 lat zaczną zalewać nas... Ja rozumiem ze oni bronią swojej kultury, a raczej o nią walczą czasami i wręcz atakując gospodarzy, np. Francuzów (to ze Francuzom te ataki odpowiadają to inna kwestia), ale spróbuj Przemax zrozumieć nas, którzy chcemy bronić swojej kultury... Spróbuj, mimo iż jesteś anarchistą, a może właśnie dlatego...
 

Maha-maskulista

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
94
Punkty reakcji
4
Tak jak myślałem,kolejny wątek na ten sam temat i jak zwykle w wątku tylko spam.Żadnych konkretów,danych,liczb czy konkluzywnych argumentów,tylko zasypywanie zarzutami -przy czym im więcej skakania między zarzutami,tym lepiej,aby tylko nie omówić danego zarzutu do końca.

Wiecie co to poprawność polityczna? A tolerancja?
Siedzę w autobusie - znaczna większość pasażerów ma kolor skóry inny niż biały.
No tak,tego absolutnie robić nie wolno i jest to nie do zaakceptowania,żeby ktoś siedzący koło mnie miał kolor inny niż biały.Za to mi,wolno siedzieć obok kogokolwiek i mieć swój biały kolor tak biały jak mi się podoba.

Na ulicy mijam dwóch policjantów w turbanach,
Ja mijam kolesi ze spodniami jakby w nie gówna nasrali,no i...?

W telewizji już słysze że mają zaprojektować specjalne ubrania ochronne dla strażaków żeby mogli komfortowo nosić swoje brody
Można też olać taką potrzebę i nie rekrutować strażaków wśród brodaczy.Na stanowiska strażaków będą się dostawali ludzie mniej kompetentni ale bez brody,ludzie będą płonąć,ale za to będzie panowała błoga Europejska nietolerancja i wyższość...

Muzłumańscy pracownicy na lotniskach mają swoje miejsce gdzie w każdy piątek chodzą się modlić i jeszcze im za to płacą. Dla kontrastu - niejeden katolik był szykanowany w pracy za noszenie krzyżyka.
Dla "kontrastu" chrześcijanie mają swoje kaplice na lotniskach już od dawna...

Pod przykrywką szkółek religijnych i meczetów budują w Europie komórki terrorystyczne, rekrutują i szkolą nowych fanatyków, którzy potem wsiadają do metra z plecaczkami wypchanymi semtexem.
Naprawdę,tyle meczetów, tyle szkół,dziesiątki lat działają,musi być dużo tych komórek terrorystycznych,pewnie jest więc mnóstwo zamachów... Podsumujmy może rok 2009: ilość zamachów przez ilość meczetów,szkół itd.

Gardzą Europejczykami,
Autor bloga nie gardzi nimi?

To prawda - za jawny przejaw rasizmu możesz stracić prace i już nigdy w Wlk. Brytanii jej nie podjąć.
No i? Źle to czy dobrze? Obywatele brytyjscy chyba mają prawo pozbyć się z kraju jakiegoś polaczka,któremu się nie podobają i który się u nich rozbestwił...

Społeczność muzłumańska poczuła się na tyle silna by wystąpić z prośbą o wdrożenie prawa szariatu w Wielkiej Brytanii.
Nie społeczność muzułmańska.Prawo brytyjskie gwarantowało możliwość wprowadzenia wyznaniowego prawa cywilnego dla chętnych wyznania Żydowskiego już dawno,wtedy przyjęło też,że jest to zasada generalna.Nikt wtedy nie skamlał

O dokładne info i co im daje między innymi te prawo zapraszam na jeden z blogów które odkopałem gdzieś w sieci:
Oczywiście prawo to nie daje im żadnej z tych rzeczy.Pozwala jedynie na załatwianie spraw cywilnych dobrowolnie godzącym się na to stronom przez sądy szariatu.Pozostałe rodzaje prawa,w tym karne,pozostają ogólne dla wszystkich obywateli.Jak na "dokładne info" i na wielkie oburzenie na "cenzurę medialną" i wielki strach przed "konsekwencjami takiej cenzury" autorzy tego typu blogów,których notabene faktycznie jest za dużo,wykazują mało skrupulatności w sprawdzaniu informacji.

- Prawo szariatu w swojej pierwotnej formie zezwala na ukamienowanie kobiety, która została zgwałcona pod pretekstem cudzołóstwa.
Zacznijmy od tego,że "prawo zezwala pod pretekstem" to oksymoron".Ewidentnie został utworzony przez współczesnego dzieciaka,który uważa,że krwiożerczy muzułmanie tworzą jakieś prawa od razu z myślą o ukryciu ich przed prawomyślnymi,z których to prawomyślnych racji zdają sobie sprawę,sami są jednak tak źli i zepsuci,że lubują się w złych okrutnych prawach.Co więcej w VII wieku muzułmanie przewidzieli istnienie organizacji broniących "praw europejczyka" i postanowili skonstruować tak prawo,żeby posiadało ono warstwą oficjalną "pretekstów" i warstwę nieoficjalną prawdziwych intencji.

Oczywiście szariat pozwala wykonać karę śmierci za gwałt,ale na gwałcicielu.Ciekawe,że europejczykom nie wstyd,że ich rodzimi mordercy chadzają sobie bezpiecznie po ulicach,zamiast tego fukają na karę śmierci...

Opieka medyczna ma za zadanie dbać o to, by kamienowana żyła jak najdłużej.
Zwykłe urojenie.Jego autor dobrze wiedział co miał na myśli umieszczając na blogu przedstawiony w poście wprowadzającym cytat.Faktycznie bowiem jest pełno blogów powtarzających po sobie głupoty i nie wartych nic więcej.Ot choćby informacja o karaniu za gwałtu pochodzi od jednego przypadku opisanego w Gazecie Wybiórczej celowo w sposób wprowadzający w błąd. Jakaś kobieta,która spółkowała z kochankiem,po tym fakcie została zgwałcona.Gwałcicieli skazano na śmierć,ale fakt cudzołóstwa też wyszedł na jaw.I za to została skazana na śmierć.Oczywiście wyrok uchylono,ale że obywatele innych państw wtrącają się w sprawy Arabii Saudyjskiej to już islamofobom nie przeszkadza,im przeszkadza,że obywatele swoich państwa wtrącają się w sprawy tych państwa (np. obywatele brytyjscy w sprawy Wielkiej Brytanii) podczas gdy to polaczki powinni o sprawach tych państw decydować...

- Szariat obowiązujący w Arabii Saudyjskiej zezwala na obcięcie rąk osobie oskarżonej (nie skazanej prawomocnie!) za kradzieże.
Innymi słowy szariat przewiduje apelacje ale również wykonanie wyroku przed apelacją... Jawna brednia.

- Przedmiot należący do “innowiercy” (czytaj – przykładowo chrześcijanina) nie ma żadnej wartości, muzułmanin w wielu krajach w których istnieje szariat może sobie go przywłaszczyć bez konsekwencji prawnych.
Innymi słowy na komisariatach tych państw nie przyjmowane są zgłoszenia kradzieży od turystów albo obywateli tych państwa wyznania chrześcijańskiego? Zakładając,że istnieje w tych krajach nawet niewielka grupka degeneratów,która mogłaby to wykorzystać,powiedzmy 0,1%,to żaden chrześcijanin w tym kraju nie powinien już nic posiadać,podobnie turyści?Jawna bzdura...,chyba że muzułmanie są święci sami z siebie.No i oczywiście żadnych konkretów,co to niby za kraje...

- Kobieta wyznająca inną religię niż Islam, odziana tak jak zezwala jej religia może zostać zgwałcona, zabita, pobita i w wielu krajach muzułmańskich sprawcy nie zostaną nawet oskarżeni.
Oczywiście kolejna współcześnie wymyślona bzdura przez kogoś niezbyt inteligentnego dla kogoś niezbyt inteligentnego.Arabskie prawo z VII wieku przewidywało,że kobiety innych wyznań kiedyś będą się ubierały inaczej niż muzułmanki (wtedy jeszcze nie obowiązywały tradycyjne stroje islamskie a jedynie skromny strój taki jak chrześcijański). Ja natomiast radzę zwrócić uwagę że w europie nie wolno mężczyźnie klepać w tyłek ani opowiadać sprośnych żartów w pracy.Uznawane jest to za napaść i karane,wolno się też przed tym bronić.Ale już kobiecie wolno molestować otoczenie swoim wyglądem jak tylko chce.

(słowa jednego z przywódców).
Którego? :D Jak zwykle to samo,brak konkretów.W dodatku jakie oskarżenie!Niejeden z przywódców chrześcijaństwa i to wcale nie raz: namawiał do samobójstwa,tłumaczył gwałty na dzieciach,zezwalał na prowadzenie po kielichu,można by mnożyć.
 

Maha-maskulista

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
94
Punkty reakcji
4
- Prawa kobiety są połową praw mężczyzny.
Np. takie prawo,że ma ją utrzymać jej współmałżonek? Albo że ma ona otrzymać od niego posag?

Czyli w przypadku zeznań słowa kobiety są nic nie warte, mężczyzna może ją oskarżać nawet o plany podboju Marsa, a sąd i tak uwierzy mężczyźnie…
Zatem z pewnością się to zdarza dość często,choćby dlatego że w społeczeństwie jest zawsze dużo waśni.Z pewnością więc autor dysponuje JAKIMIKOLWIEK danymi na temat ilości kobiet i mężczyzn zamkniętych w muzułmańskich więzieniach... Albo o tym jak często kobieta wypłaca za coś odszkodowanie mężczyźnie... Albo jak często to kobiety są skazywane na karę śmierci w porównaniu z mężczyznami... Ja na niektóre te tematy dane posiadam.W Iranie np. skazane na śmierć stanowią zaledwie 2% skazanych na śmierć,w tym roku były to 2 osoby.

To już jest lekka przesada. Chyba ktoś tu zapomniał że jest gościem na obcej ziemi.
No,to autor bloga się opamiętał,zrozumiał,że jest polaczkiem a mówi o obywatelach Wielkiej Brytanii!

Kosztem ich wolności i przywilejów ograniczana jest swoboda reszty ludzi.
Których jaka? Tyle bełkotu a jeszcze nie zostało to pokazane.No może poza swobodą autora do nie siedzenia koło czarnych w autobusie...

Przypomniało mi się jak ponad 150 wyznawców islamu podpisało petycję do rady miasta Luton, aby ta odmówiła wydania licencji na sprzedaż alkoholu w nowo powstałym TESCO Express w Bury Park.
Zrób coś dla mnie,wyjdź na ulicę i zapal sobie skręta,albo mniej drastycznie,zapal sobie papierosa w miejscu publicznym w U.K. a potem w Arabii Saudyjskiej...

Za 15 lat Europejczycy będą miejszością narodową w Europie:
Ciekaw czy wszyscy ignoranci matematyczni którzy wygadują takie brednie będą mieli odwagę za 15 lat przyznać się do błędu (abstrahuję od tego,że Europejczycy nie są narodem).

Na miejscu rządu zamiast banować swoich ludzi wsadził bym ich w samolot i one way ticket, bez możliwości powrotu do UK.
A gdyby tak Pakistan wsadził swoich ludzi w samolot z biletem do U.K. w jedną stronę?

Obowiązkowo radzę przestudiować Koran i jego poprawki.
A ja tobie biblię.Może wtedy trochę się zmartwisz,że za pyskowanie rodzicom należy Ci się kara śmierci...

Pojedź do nich i staraj się zachowywać jak Europejczyk to w najlepszym wypadku Cię deportują lub wsadzą do więzienia.
No byłem w Egipcie.Alkohol piłem,dziewczyna chodziła półnaga,wieprzowinę jadłem...

Tu nie jest miejsce dla nich. Nie pasują.
Tu to znaczy gdzie? W Wielkiej Brytanii? Miejsce obywateli brytyjskich nie jest w Wielkiej Brytanii,bo tak mówi jakiś polaczek,którego miejsce faktycznie nie jest w Wielkiej Brytanii...?

Geert jest teraz wrogiem numer 1 w całym islamskim świecie
W całym calutkim...?

- muzłumanie zaczęli sobie zdawać sprawę jak realnie zagraża ekspansji islamu w Europie
Dodaj: planowaniej od dawna i rozesłanej wszystkim wyznawcą w spiskowych SMS-ach... Ehhh... paranoja...

To może jeszcze dziesięcinę i Świętopietrze.
A co,lepiej 78% podatku niż 10%... :D

Pytanie do Was - Czy zdajecie sobię sprawę z powagi sytuacji?
Tak,paranoja to poważna choroba,zwłaszcza,kiedy zapada na nią 70% społeczeństwa.Już raz tak mieliśmy między 1933 a 1945...
 

Maha-maskulista

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2009
Posty
94
Punkty reakcji
4
w ramach socjalnej polityki unii dostaja zasilki,
Muzułmanie stanowią 3-4% obywateli UE.Choćby się nie wiem jak różnili pod względem zasiłków od reszty i tak wielokrotnie więcej zasiłków trafia do niemuzułmanów.Tyle tylko że jakoś nie widzę osób panikujących z tego powodu.Wręcz przeciwnie,powiedz coś przeciw socjalowi to cię zagryzą.Ewidentnie schemat kozła ofiarnego: gospodarka upada,bo muzułmanie dostają zasiłki,Europa wymiera,bo muzułmanie się rozmnażają (jakby przestali to dopiero ilość Europejczyków by podskoczyła...).

Żydzi nie narzucają Europię swojego stylu bycia, prawa,
No przesz prawo które podałeś,że wprowadzone w U.K. wprowadzono właśnie dla nich...
 

evoreactor

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2008
Posty
257
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
południk zero.
Narazie spamem co jedynie to mogę nazwać te 3 posty wyżej. Nie wiem, chyba w du*** Ci sie poje**ło : D Chętnie pogłębię z Tobą konkretne kwestie, możesz sobie nawet wybrać które ;) oczywiście jak zaczniesz wreszcie odróżniać ich kulturę i styl bycia od naszego - europejskiego. Wtedy może nawet dojdziemy do podobnych rozważań..
 

paleolobo

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
1 242
Punkty reakcji
10
Miasto
skadinad
Gosc ewidentnie bazuje na ksenofobii i niskich pobudkach i w dodatku jest obywatelem państwa które muzułmanom < i nie tylko> wyrządziło i wyrzadza ogromne krzywdy pod pozorem szerzenia demokracji. Ja już chyba wolałbym miec u nas szariat i dzchad niz amerykańską troskę o wolnosc.

http://www.euroislam.pl/index.php/2010/01/nie-pozwolmy-na-zwyciestwo-inkwizycji/
 
Status
Zamknięty.
Do góry