Euro 2020 odbędzie się w wielu krajach

orkus

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2011
Posty
84
Punkty reakcji
3
Wiek
44
Bywalec - dlatego każde miasto-organizator musi mieć świetną bazę lotniczą, żeby zawodnicy mogli łatwo i szybko podróżować. Mnie się ten pomysł podoba.
 

KolololoManolo85

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
6
Punkty reakcji
1
nowy pomysł, nowe rozwiązania to zawsze coś, co wzbudzi zainteresowanie i pewnie oburzenie, tak jak wielu z was tutaj pisze, każdy ma po części racji, ponieważ cieżko w tym momencie, tak naprawdę, stwierdzić, czy to będzie do końca złe czy do końca dobre, koszty będą mniejsze, jedno państwo nie wykosztuje się na tridliard euro, z kolei z drugiej strony zostanie zburzona chyba taka atmosfera mistrzostw europy, bedzie to bardziej przypominalo owoźny cyrk, chociaż czy wyjdzie z tego cyrk, też nie jestem pewien, więc nie mówię stanowczego nie. pożyjem, zobaczym...
 

Paweł..

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Lublin - stolica czegoś tam?
Bardzo dobry pomysł. I organizatorzy na tym skorzystają (bo nie trzeba wykładać gigantycznych pieniędzy jak to było w przypadku organizacji Euro przez jedno państwo) i samo Euro stanie się bardziej atrakcyjne ( ponieważ zwiększy to zainteresowanie ludzi) Ciekawe jak ten pomysł zostanie wcielony w życie... ?
 

imna

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2013
Posty
26
Punkty reakcji
2
nie jestem przychylna do pomyslu, euro 2020 zniszczy całą atmosferę turnieju...
 

muspat

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2013
Posty
20
Punkty reakcji
1
Ciekawe czy stadion narodowy będzie na liście w euro 2020, coś czuję że już im się nie chce do nas przyjeżdzać z "Wielkimi turniejami" po ostatnim :p
 
Do góry