eSochaczewski.pl - Darmowy serwis ogłoszeniowy

Blue_Magic

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2010
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Okolice Stolycy...
Witam serdecznie.

Mam przyjemność poinformować że ilość ogłoszeń na stronie www.eSochaczewski.pl właśnie dziś przekroczyła 1000.

Dziękujemy i Zapraszamy.
http://www.eSochaczewski.pl
 

Blue_Magic

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2010
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Okolice Stolycy...
Witam serdecznie.

Dziś mija 100 dzień portalu ogłoszeniowego www.eSochaczewski.pl.

W tym czasie odwiedziło nas już ponad 10 000 unikalnych użytkowników a strona wygenerowała ponad 50 000 odsłon.

Do dzisiejszego dnia, odwiedzający nas użytkownicy zamieścili aż 1101 ogłoszeń.

Serdecznie Dziękujemy i Zapraszamy.

Zespół www.eSochaczewski.pl
 

Blue_Magic

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2010
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Okolice Stolycy...
Witam serdecznie.

Zapraszam do zamieszczania swoich stron zarówno prywatnych jak i firmowych w naszym Katalogu.

Katalog jest " postawiony " na skrypcie SEOKatalogu, najlepszym i najpopularniejszym obecnie skrypcie w Polsce.

Nasz katalog, podobnie jak portal ogłoszeniowy jest w pełni Darmowy i Taki właśnie pozostanie.

Katalog mieści się pod adresem : http://www.Katalog.eSochaczewski.pl

Zapraszam serdecznie.
Zespół eSochaczewski.pl
 

e m m

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
M a z o w s z e.
Dość ciekawy serwis aczkolwiek wiele bym w nim zmienił, z racji tego że mieszkam w tym mieście to często tam zaglądam :p także z racji zboczenia zawodowego :p
 

Blue_Magic

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2010
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Okolice Stolycy...
Dość ciekawy serwis aczkolwiek wiele bym w nim zmienił, z racji tego że mieszkam w tym mieście to często tam zaglądam :p także z racji zboczenia zawodowego :p

Witam serdecznie.

Cieszy mnie to że tam zaglądasz, nie mniej jednak cały czas się rozwijamy. Mówiąc " zmiany " pewnie masz na myśli wygląd, możesz mi wierzyć że ja również o tym myślę i mam sporo ciekawych pomysłów w ciągu paru najbliższych miesięcy będzie zmiana całej grafiki która nie ukrywając nie jest " porywająca " haha. bliższego terminu choć wiem że jest ogólny nie jestem w stanie podać.

Jeśli masz na myśli jakieś konkretne zmiany, pomysły lub chciałbyś coś zaproponować to chętnie wysłucham..:) Możesz napisać je nawet tutaj, co byś zmienił lub co byś dodał..:) Portal jest stworzony przede wszystkim dla użytkowników a więc również w oparciu o ich opinie, które na pewno sobie cenie...:)

Pozdrawiam serdecznie.
Marcin.
 

Blue_Magic

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2010
Posty
160
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Okolice Stolycy...
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, chwili wytchnienia od codziennych trosk oraz spełnienia marzeń i sukcesów w nadchodzącym 2012 roku życzy Zespół eSochaczewski.pl
 
Do góry