Elo Gainer? ale jaki?

skorpionus

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Witam ..

Staz : 9 miechow
Wiek: 20 lat
Waga 100kg


Srodki: 300zl

Chce zakupic Gainera jakie polecacie? [ chcialbym tylko czytac wypowiedzi ktorzy juz brali ]
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
zaiwestuj 300zł w żarcie, bo po co kupować szame w proszku w dodatku z mnóstwem, chyba tylko po to aby Cie zalało bardziej.

mutant mass, monster mass, waider, są dośc dobre, pod względem moze tym że mają mniej cukrów od innych bo tak to przeciez tylko jedzonko które efektów nie daje, uzupełniacz diety.
 

skorpionus

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
Hmm kupilbym gainera i kreatyne do tego ...

Ale naruszyles temat zarcia...

300zl chyba nie starczy na miesieczna diete ;] tak sadze jesli masz inne zdanie napisz mi to bede kabinowal;] dzieki
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
300zł napewno nie starczy, ja zamykam się w granicach 800zł ale gainer raczej tym bardziej Ci jej nie zastąpi i tylko kase w błoto, wiele osób po prostu lubi kolorowe pudełka i w podswiadomośći maja ze jak go zjedza to juz czuja pompe ;]

tak jak mowie na gaienra szkoda kasy ale staz 9 miesiecy wiec kredke mozesz kupic, jak pierwszy cykl to mono.
 

skorpionus

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2009
Posty
39
Punkty reakcji
0
300zł napewno nie starczy, ja zamykam się w granicach 800zł ale gainer raczej tym bardziej Ci jej nie zastąpi i tylko kase w błoto, wiele osób po prostu lubi kolorowe pudełka i w podswiadomośći maja ze jak go zjedza to juz czuja pompe ;]

tak jak mowie na gaienra szkoda kasy ale staz 9 miesiecy wiec kredke mozesz kupic, jak pierwszy cykl to mono.


stosowalem juz nitrobolon II, Mc1250 jablczan kreatyny, bialka, sppalacze;]

Qmpel bral garniera i nie zalal sie 6kg przybral namasie uneigo fajnie widac, ponieawz byl chudy jak szkapa;] a teraz ma klate taka prawie jak ja po cyklu z gainerem i kreatyna hehe ale coz dzieki
 

skalpel1992

Bywalec
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
941
Punkty reakcji
37
Wiek
31
Miasto
Częstochowa
Ja ze swojej strony polecę ci mutant mass, ale pamiętaj ze je się stosuje jako uzupełnienie diety bo bez niej to będzie wyrzucenie pieniędzy w błoto.
 

Tajemniczy9191

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2009
Posty
457
Punkty reakcji
3
Wiek
34
stosowalem juz nitrobolon II, Mc1250 jablczan kreatyny, bialka, sppalacze;]

Qmpel bral garniera i nie zalal sie 6kg przybral namasie uneigo fajnie widac, ponieawz byl chudy jak szkapa;] a teraz ma klate taka prawie jak ja po cyklu z gainerem i kreatyna hehe ale coz dzieki


no jak chudy byl to go nie zalao ;] a przybral na masie, miesni w tym moze 0,5kg to by bylo pienie choc watpie, kulturysci robia czystej masy 4kg rocznie.
 
Do góry