Eliminacje Do Me

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Chciałbym wiedzieć jak oceniacie szanse Polaków jesli chodzi o awans do Mistrzostw Europy w piłce noznej. Po wczorajszym meczu rzeczywiście wygląda to fatalnie, ale uważam że nie można jeszcze skreślać naszej reprezantacji. przed nimi jeszcze przecież 13 spotkań i mam nadzieję, że Beenhakker przełamie naszą złą passę i wreszcie zakwalifikujemy się do tych mistrzostw.
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
za hyuja nie awansuja...
a co do wczorajszego meczu to : dziekujemy, dziekujemy!! wstyd...:/
 

Devill_Bass

Nowicjusz
Dołączył
24 Lipiec 2006
Posty
189
Punkty reakcji
0
Miasto
Was Tu Tyle??
Ciemno ja to widzę. A co do trenerów mogli by z nowu dać Engela. On jakoś prowadził tą reprezentacje a to że się na mistrzostwach świata no to trudno. Mogli by mu dać drugą szansę.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
odmlodzic, wywalic wszystkich satruchow. I budowac reprezentacje na przyszle mistrzostwa swiata.
 

Berbelo_HHF

Nowicjusz
Dołączył
4 Wrzesień 2006
Posty
46
Punkty reakcji
0
Wiek
40
no nie ma zbytnio co oceniac takiej :cenzura:.. gry to za janasa nawet nie było teraz jeszcze baty z Serbią i mozemy zapomniec o awansie
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Dno totalne...miałem jechać na mecz w środe i chyba sobie odpuszcze...
 

silvel2

Nowicjusz
Dołączył
23 Listopad 2005
Posty
414
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Jutro mecz a dopiero 1000 biletów sprzedanych. Wszechogarniający optymizm:)
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Heh, jednak się wczoraj nie popisali, ale było już lepiej niż z Finlandią. Jednak nie tego oczekiwałem :/
 

paulista

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2005
Posty
801
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Koszalin
no cóż 2 mecze i 1 punkt to i tak wiecej niż zakładałem...mimo swojego patriotyzmu i faktu że zawsze kibicuję naszej reprezentacji spodziewałem się że przegramy oba mecze...a to dlatego iż uważam że Leo Beenhakker jest złą osobą na złym miejscu...trener który nie zna realiów polskiej piłki nie zna nawet naszych piłkarzy, który widział jak grają na dvd i w paru meczach ligowych nie powinien być selekcjonerem kadry...a stawianie piłkarzy tylko dlatego że kiedys tam zagrali dobrze (Dudek w finalem LM rok temuu) jest po prostu śmieszne i widać jaki przyniosło efekt (mecz z Finami)...według mnie reprezentacja Polski nie awansuje do ME...niestetyyy...tak jak w zeszłych eliminacjach do tej imprezy Boniek na samym początku przekreślił szanse gry w Portugalii tak samo i Beenhakker już praktycznie doprowadził do naszej ostatecznej klęski...mam nadzieję że w jak najszybszym czasie sytuacja zostanie skorygowana i na stanowisku selekcjonera zatrudniony zostanie właściwy, kompetentny człowiek...najlepiej jakiś polski szkoleniowiec bo nikt nie zna się na naszej piłce jak ktoś z naszego podwórka...
wogóle to nie podoba mi się zwolnienie trenera Janasa po nieudanym mundialu (tak samo jak trenera Engela przed 4 laty)...mimo iż nie osiagnął on "celu który przed nim stawiano" czyli awansu z grupy nie powinien żegnać sie z kadrą...nowy trener to poznawanie i tworzenie kadry na nowo (zwłaszcza gdy jest to obcokrajowiec)...wiadomo Janas popełnił parę błędów w przygotowaniach i w trakcie samego mundialu ale to on wyciagnął kadre z dołku w którym była po "erze Bońka" i prawie awansował z nią do ME...to za jego rządów kadra awansowała do MŚ...wszyscy mają mu za złe że nie wpuszczał dziennikarzy i kibiców na treningi...Leo za to wpuszcza ( ;) ) on podjął kilka odwarznych decyzji kadrowych...nie wziął "gwiazd" Dudka i Frankowskiego za co był wielokrotnie ostro krytykowany przez "znawców" i fanów reprezentacji...Leo ich powołał i pokazali jacy to są dobrzy...
 

Badlik

Psychodegradacja
Dołączył
29 Czerwiec 2006
Posty
569
Punkty reakcji
0
Leo Benhakker to zła osoba na złym miejscu? :D Powiedz mi jaki trener z Polski postawiłby na młodych piłkarzy co obecny trener zaczyna robić? Myślisz, że Matusiak czy Garguła byliby w kadrze? Naprawdę widzę co potrafi wykrzesić z tych zawodników Holender (20 minut w meczu z Danią i 70 minut w meczu z Serbią). Zresztą według mnie Benhakker powinien przygotowywać reprezentację na MŚ 2010. ME to impreza, która nas nie lubi, pozatym mamy bardzo mocną grupę. Co do Dudka to jakoś nie widziałem go w meczu z Serbią. Trener po prostu dał mu dwie szanse, których nie wykorzystał i zapewne więcej po niego nie sięgnie więc gdzie tu te układy czy powoływanie za zasługi? Ja jestem bardzo dobrych myśli. Po prostu widzę, że odkąd Leon Zawodowiec jest selekcjonerem coś ruszyło z tą naszą piłką.
 

MarasDH

Stary wyga
Dołączył
25 Lipiec 2006
Posty
551
Punkty reakcji
4
Wiek
39
Miasto
Szczecin
Spójżmy prawdzie w oczy-Polska reprezentacja jest CIENKA a szanse na dostanie się do ME są moim zdaniem bardzo małe, może i się dostaniemy ale odpadniemy bardzo szybko
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Spójżmy prawdzie w oczy-Polska reprezentacja jest CIENKA a szanse na dostanie się do ME są moim zdaniem bardzo małe, może i się dostaniemy ale odpadniemy bardzo szybko

Zgadzam się. Mój optymizm jednak się troszkę osłabił. Tak więc BYĆ MOŻE dostaniemy się do tych finałów ale i tak zraz odpadniemy :niepewny:
 

Michas89

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2006
Posty
411
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z otchłani...
Heh...po wygranym meczu z Kazachstanem 1:0 nie widzę poprawy, wygrana i tak nie ukrywa słabej gry naszej reprezentacji. :niepewny:
 
Do góry