ELEKTROhouse

kartel_wrz

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Września
Yo :)

Kazdy ktory to sluchal to mowili mi ze to jest za:cenzura:iste i pytali sie czy mam wiecej takich utworkow :]

Mozecie sobie sciagnac pare utworkow spodoba wam sie zapewne duzo ludzi slucha ELEKTROhausu

Eyerer & Chopstick- Haunting
Dave Spoon- At Night
Ida Engberg- Disco Volate
Robot Needs Oil- Defected
Heiko & Meiko- Techno Rock


Warto posluchac :D

Pozdro :papa:
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
"electro house" jeśli juz. A z tej playlisty wg. mnie tylko Dave Spoon nadaje się do posłuchania
 

kartel_wrz

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Września
Ale co wy gadacie fajne sa te kawalki chociaz wy ciagle sluchacie elektrohausu wiec nie bede sie udzielal bo mam do czynienia z profesjonalistami moge sie jedynie w hh udzielac bo w tym juz teszke siedze
 

adinho16

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2006
Posty
541
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
z tamtąd
Nie słuchamy ciągle electro house ale skoro załozyłes ten topic to liczyłes pewnie na opinie więc Ci je daliśmy :D
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
electro house hmm nic w tym specjalnego, po 2 wkurza mnie jak ktos to nazywa samym eectro mimo to 2 rozne gatunki :/

i dobre kawałki powiadasz hmmm

Axis - Pulse (Sandy Vee Remix)
ACDC - Thunderstruck (Crookers Remix)
Jakarta - One Desire (Mondo Rmx)
Chris Montana - Dance For You (Chriss Ortega Mix)
Micha Moor - In Out Of My Life (Original)


Trance i tak góruje ! :D
 

piepia

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2006
Posty
263
Punkty reakcji
1
Miasto
Polecam wiekszosc utworow kogos takiego jak Klaas ;) Moj ulubiony :p
Polecam takze Vandalism, Deadmau5:) Micha Moor tez fajnie pocina..
 

kartel_wrz

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Września
electro house hmm nic w tym specjalnego, po 2 wkurza mnie jak ktos to nazywa samym eectro mimo to 2 rozne gatunki :/

i dobre kawałki powiadasz hmmm

Axis - Pulse (Sandy Vee Remix)
ACDC - Thunderstruck (Crookers Remix)
Jakarta - One Desire (Mondo Rmx)
Chris Montana - Dance For You (Chriss Ortega Mix)
Micha Moor - In Out Of My Life (Original)


Trance i tak góruje ! :D


Co ty mi za jakies :cenzura: dales tego nie da sie sluchac
 

kartel_wrz

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2008
Posty
95
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Września
No ale jak ja to sluchalem to tylko Micha Moor - In Out Of My Life (Original) bylo fajne reszta mi sie nie podobala
 

smalec17

Księciunio Tomasz! :o)
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
828
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Breslau
kartel zachowaj kulturę wypowiedzi. Electro House jest różne. Nie wszystkie kawałki muszą brzmieć tak samo. To co dał DEN jest świetne, kwintesencja gatunku.

Posłuchaj minimal.
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
jesli podoba CI sie styl Michy Moora, polecam Tech Trance i Electro Trance są to gatunki bardzo podobne poniewaz sam Micha robi specyficzne Electro, Techno Electro tez moze byc dobrym wyborem, a jesli chodzi o house to jedynie Disco House, French House i Funky House, tutaj masz całe kompedium wiedzy na temat gatunków muzycznych odsłuchaj to co Cie interesuje i daj znac a ja podam CI artystów http://techno.org/electronic-music-guide/

Polecam
z zakładki Trance: Epic, Athem, Dream, Symphonic, Progressive, NRG, Hard
z zakładki House: Funky, French, Disco, Stupid, Techno Dance

a z reszta musisz potestowac ;)
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
No patrzcie- a jeszcze nie dawno Ci się podobało. I wkurzają Cię własne błędy (z przeszłości)

Naprawde nie wiem co to ma wspolnego jaki bład ? nie słucham house chłopak chciał to mu podałem :eek:h:

Fiolek- naprawdę nie wiesz co piszesz! Uwierz mi że kto jak kto ale Traumatic na muzyce elektronicznej się zna. Czego o tobie z pewnością napisać nie można

co muzyka elektroniczna ma do electro ? :kwasny: czyżby nie wiedza :] chyba ze chodziło ci o cała plejade Elektroniczna muzyke taneczna ;) po 2 electro to gatunek wywodzacy sie od Breakbeatów a siegajac dalej Hip Hopu Afrika Bombaataa itp.

Electro - gatunek muzyki elektronicznej zapoczątkowany przez zespół Kraftwerk, a kształtowany przez producentów funkowych i hip-hopowych.

Jednym z prekursorów gatunku electro jest Afrika Bambaataa, który wydał w 1982 r. jeden z obecnych klasyków tego gatunku, czyli Planet Rock, którym w późniejszym okresie inspirowało się większość artystów electro ze względu na jego nowatorską (jak na tamte czasy) linię perkusyjną i brzmienia, połączone z energicznym rapem ekipy Soul Sonic Force.

Dzisiejsze electro ma wiele rodzajów i podgatunków. Najbardziej popularnym i jednocześnie najbardziej nawiązującym do klasycznego brzmienia są miami bass oraz freestyle, którego najbardziej znani przedstawiciele to niemieccy artyści tacy jak Freestyle Project , Bubble J , czy Anthony Norris, reprezentujący najbardziej komercyjną odmianę freestyle, brzmieniowo nawiązującą do muzyki dance.

Elektroniczna muzyka taneczna - zbiór gatunków muzycznych wywodzących się z muzyki Disco lat 70., tworzonych za pomocą elektronicznych instrumentów muzycznych takich jak: automaty perkusyjne, syntezatory czy sekwencery.

Istnieje wiele sporów odnośnie kategoryzacji podgatunków elektronicznej muzyki tanecznej, niemniej jednak można wyróżnić następujące nurty:
Breakbeat
Drum and bass
UK Garage
Hardcore
House
Techno
Trance
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
niewiedza owszem- ale nie moja. BO ELECTRO TO MUzYKA ELEKTRONICzNA. Tak samo jak breaki (nie musisz mi wymieniać rodowodu electro bo znam go świetnie) tak samo jak house i jak trance itd. Problem w złym pojmowaniu muzyki elektronicznej to czym tak naprawdę jest downtempo.


napiszę prościej
Skoro sam podajesz ze electro to podgatunek breakbaetu a pózniej w def. widnieje ze do muz. elektronicznej nalezą właśnie breaki TO CHYBA LOGICzNE zE ELEKTRO TO MUzYKA ELEKTRONICzNA!!!



I PRzESTAŃCIE DO CH....Y JASNEJ NAzYWAĆ MUzYKą ELEKTRONICzNĄ TYLKO DOWNTEMPO!!!
 

mariusz1989

My name is Trance
Dołączył
22 Czerwiec 2007
Posty
2 173
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Bydgoszcz - Jaworzno - Kraków
czemu podgatunek muzyki nazywasz całym zbiorem muzyki nie moge tego pojac ... ja powiem tobie ze słucham muzyki elektronicznej a bede słuchał dance to tez bede miał racje ... nazywaj rzeczy po imieniu ...
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
muzyka elektroniczna- zawiera takie gatunki: Techno, House (w tym takze dance), breakbeat, Jungle (który mozna pociągać pod breaki), hardcore, downtempo
Innymi słowy muzyka elektroniczna to ta cała mapka. TO NIE JEST PODGATUNEK TYLKO STYL muzyczny
 
Do góry