Elegancko,wygodnie,sportowo

cezzar

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich.
Niedługo czeka mnie pewna impreza- "bal" absolwentów.
Wyglądać ma to mniej więcej tak,że najpierw część oficjalna - polonez itd , natomiast później zwykła luźna imprezka.
Mam problem,ponieważ nie wiem co założyć,musi być w miarę elegancko ale też wygodnie. Doszedłem do wniosku że zwykły gajer będzie zbyt oficjalny. Wymyśliłem sobie coś a'la -->
900140resizebigger001_12343689581.jpg

Tak myślałem że moze dobrze do tego wyglądała by czarna marynarka i białe buty ?
Mam wielką prośbę,jeśłi mozęcie podajcie mi jakieś propozycje oraz namiary co gdzie kupić,może gdzieś widzieliście coś fajnego ? Ostatnio "przeleciałem" się po sklepach,ale zawsze oglądam wszystko pobierznie i nic nie znalazłem :( Poza tym, nie mam zbyt dużego wyczucia i wyobraźni i nie wiem co z czym bedzie fajnie wyglądało,tu też liczę na waszą pomoc :)
Z góry dziękuję :)
 

ololol

Nowicjusz
Dołączył
28 Listopad 2008
Posty
251
Punkty reakcji
0
hmm mozesz sie zdecydowac na takim zestaw jak wyzej, mozesz tez na czarno, wg mnie dobrą opcją byloby takie polaczenie: biale trampki, do tego czarne rurki, biala koszula slimfit, krawat sledz i marynarka - moze byc szara, czarna.
 

cezzar

Nowicjusz
Dołączył
25 Kwiecień 2007
Posty
53
Punkty reakcji
0
No dobra chłopaki :) Kwestię estetyczną mamy za sobą:) teraz praktyczna,gdzie to skompletować ? ;( bo po moich wstępnych oględzinach,nigdzie nie znalazłem czarnych rurek ;(
 

arno_15

Nowicjusz
Dołączył
27 Grudzień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
ostatnio w H&m widziałem fajowe czarne rurki za 149 zł

ale ogólnie to New Yorker, House, Cropp też ma fajne ;]

mógłbyś połączyć modną kratkę oraz świetne dodatki :p
 

Attachments

  • do_prACY.jpg
    do_prACY.jpg
    35,5 KB · Wyświetleń: 59
  • 1.jpg
    1.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 62

Ar.

Nowicjusz
Dołączył
21 Styczeń 2009
Posty
142
Punkty reakcji
0
Miasto
Stąd
wg. mnie rurki to bezapelacyjnie Levis. Też kiedyś nosiłem spodnie z croppa, house'a itp. ale jak kupiłem sobie w końcu slimy levisa uznałem, ze tamte to zwykłe śmiecie. Wrangler też może być. i jeszcze moim zdaniem dobrze by było, gdyby marynarka pasowała kolorem do trampek ;)
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
moze juz po balu :p ale musze powiedziec ze ubranko ze zdiecia to super wybur :D udalo Ci sie zkapletowac taki "strój", do wyżej wymienionych marek dodal bym jeszcze reserved :D Pozdrawiam :D
 

slowik24

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
nie no moim zdaniem ten krawacik jest troche lansiarski...albo tylko i wylacznie na imprezy ale nie na codzien...
 

piterrrek

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
488
Punkty reakcji
5
Wiek
34
Miasto
L-ca
akurat ten krawacik, to akcesorie, niezbedne w tym wypadku, te ubranie bez krawatk...szczeze nie widze tego, a mam wybujala wyobraśnie, poza tym doskonale laczy on czern spodni, i biel :D pozdrawiam :D
 

c0x

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2009
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
29
Miasto
Warszawa
1. Jaki kolor marynarki i koszuli do białych trampek i czarnych rurek?
2. Koszula rozumiem, że najlepiej slimfit? Czym ona różni się od takiej tradycyjnej?
3. Jaki kolor krawata - jakiś żywszy czy bardziej coś szarego, czarnego?
 
Do góry