Electro boogie

grzesiekakust

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2008
Posty
6
Punkty reakcji
0
~Witam
Mam pytanie :
Jak zacząć electro boogie ?podajcie jakieś praktyczne wskazówki co do lekkiego electro, i robot dance
 

NATEY

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
gdynia
przede wszystkim to sie nazywa 'electric boogie' ;p
 

pawwiii

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2009
Posty
6
Punkty reakcji
0
wiesz odradzam ci się tego uczyć. To wygląda fajnie jak się połączy ruchy a nauka wygląda tak że godzinami ślęczysz przed lustrem ruszając jedną ręką i tyle . Miałem sam tańczyć ale się na hip-hop po pierwszych zajęciach wypisałem bo to nudne i facet powiedział że tak jest cały czas.
 

peace_and_love

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja tot ańcżę, umiem podstawowe ruchy i powiem tak: w tydzień nauczyłem się fali rękoma, a całym ciałem jak zajarzyłem jak szybko to robić i jakimi partiami ciała... jeśli nauczysz się lectric boogie czegoś (np. fala) prześlij filmik... osobiście tańczę electric boogie jako jedyny w szkole i jestem "podziwiany" lecz bez przesady, jeśli chcesz się pokazać w towarzystwie to polecam electric boogie lub break dance, tance towarzyskie też polecam, przydają się;]
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Electro Boogie najlepiej zacząć od obejrzenia wyczynów kamila Kucharzewskiego.
Mały ekstremalnie wymiata. Love go normalnie :D
Zresztą zobacz, pewnie też się zakochasz :D

 

Jerkwi

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jeśli chcesz zacząć taniec to nie zniechęcaj się. Sam ćwiczę go 4 miesiące i znam wszystkie podstawy, teraz sam wymyślam nowe figury. Fali możesz nauczyć się w 10 minut nawet mniej. Ważna jest ścina przy robocie. Fale teraz każdy nowicjusz umie, zaś ścinkę ćwiczy się dużo tygodni by doprowadzić ją do dobrego stanu. Polega na napięciu wszystkich mieści na raz. Możesz to ćwiczyć normalnie w domu przy normalnej egzystencji. Polecam przejrzeć tutoriale na stronach z filmami np YOUTUBE. Pamiętaj że musisz w czasie tańca zmieniać poziomy wysokości, nigdy nie patrz się w dół tylko przed siebie. Równie ważna jest mimika twarzy. Jeśli masz ambicje to w pół roku będziesz tańczył już na przyzwoitym poziomie.

Powodzenia :) :) :) :)

A co do Kamila z filmiku. Jest młody i jak na swój wiek dobrze tańczy, lecz jego taniec zupełnie mi jak i zarówno innym tancerzom Electric Boogie się nie podoba.


http://www.youtube.com/watch?v=5wTGkaoFSXU

http://www.youtube.com/watch?v=9wcg6VWW7LE&feature=related

To filmiki godne uwagi, poszukajcie też występów Klapka i Bąka , moi trenerzy :)
 

smart_me

Nowicjusz
Dołączył
4 Styczeń 2010
Posty
313
Punkty reakcji
1
Nono, chłopcy dali czadu.
faktycznie wymiataja, ale myślę, że Kamil jesli dalej bedzie się uczyl boogie w taki sposób jak do tej pory to może z powodzeniem ich poziom dogonic :)
Trzymam kciuki, bo jest taki uroczy :D
 
Do góry