Ekstraliga

fan-speedway

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Kto ma najlepszy skład w ekstralidze na papieże 2008 ? Moim zdaniem Unibax Toruń
W Toruniu jest dobry junior Australijczyk Holder polak to będzie ktoś ze szkółki juniorów ale przecież leszno nic ze składem nie zmieniło ja obstawiam finał Unibax Toruń i Złomrex Włókniarz Częstochowa a o 3 miejsce Unia Lesno i Tal Gorzów
Kto ma najlepszy skład w ekstralidze na papieże 2008 ? Moim zdaniem Unibax Toruń
W Toruniu jest dobry junior Australijczyk Holder polak to będzie ktoś ze szkółki juniorów ale przecież leszno nic ze składem nie zmieniło ja obstawiam finał Unibax Toruń i Złomrex Włókniarz Częstochowa a o 3 miejsce Unia Lesno i Tal Gorzów
 

leRka

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2006
Posty
1 051
Punkty reakcji
9
Wiek
34
taaa do Stali poszli najlepsi z Unii.
kurde.
najbardziej mi szkoda, że Holty już nie ma u nas.
Gollob też sporo od siebie dał.

a co do składu na papierze, to najlepszy chyba ma właśnie Toruń, ale też Unia Leszno.
ale to się jeszcze wszystko okaże xD
ja tam i tak będę kibicować Unii Tarnów xD
 

lukasz118

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2008
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Toruń
Zapewne Celmer będzie jeździł jako drugi junior ;) a złoto zdobędzie Apator :D
MISTRZ !! MISTRZ !! APATOR :D
 

GłosSumienia

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
20
Punkty reakcji
0
O mistrzostwo będą się biły Apator, Unia i Włókniarz :) Apator ma silny wyrównany skład z bardzo dobrym juniorem Holderem, ale ostatnio złapali jakby zadyszkę i przegrali z Unią u siebie ;) Unia Leszno stawia na młodość i wychowanków, dobrze na tym wychodzi, są i będą groźni. Włókniarz wzmocniony błyskawicą Pedersenem i jak się okazało dobrze spisującym się w tym sezonie Tomaszem Gapińskim także ma wyrównany skład i włączy się w walkę o złoto. Zapowiada się ciekawa końcówka sezonu zwłaszcza, że system play-off potęguje emocję do ostatniej rundy ;)
 

SuddenSam

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
37
No i w finale ligi pojedzie na pewno Apator i ktoś z dwójki Włókniarz/Unia. Osobiście stawiam na Włókniarza i myślę, że to oni zdobędą w tym roku mistrzostwo. Apator po kapitalnym początku sezonu teraz już nie jeździ tak świetnie. Nadal są mocni, ale jednak za słabi, żeby wygrać ligę. Takie jest przynajmniej moje zdanie. Kościecha ostatnio coraz częściej notuje wpadki, Ząbik w tym roku już raczej nic więcej od niego nie ujedzie. Jaguś punkty robi, ale jakoś brakuje mi u niego takiego błysku. Jeśli do finału nic w ich postawie się nie zmieni to moim zdaniem zdobędą srebro. A jak będzie faktycznie to się już pewnie niedługo przekonamy :)
 
Do góry