Ekstraklasa SA Chce Podac YouTube Do Sadu

Status
Zamknięty.

Dj MavEr

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
A No Tak Przepraszam.
To Bylo tak Ze Ekstraklasa SA Ma Jakies Hallo Za To Ze Canal Plus Ma Wykupione Mecze I TVN Moze Pokazywac GOle A Na
YouTube Pare Minut Po Meczu Zaglebie-Legia Byly Na Nim Filmiki Z golami
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Jakiś link?


I Czy Musisz Każde Słowo Zaczynać Z Wielkiej Litery?
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Duża To Jest Krowa Na Polu.

Coraz bardziej mnie to wszystko śmieszy, najpierw teletubisie geje, a teraz to.
Znowu PIS ? ;p
 

Kaagular

Bywalec
Dołączył
12 Grudzień 2006
Posty
1 712
Punkty reakcji
39
Wiek
37
Miasto
wawa
No nie porównujcie tej sytuacji z Tinkiłinkim. Ktoś zapłacił sporo pieniędzy za to, żeby móc pokazywać te powtórki. TVP nie może ich pokazywać, to czemu YouTube(i inne takie) mają móc? Dla mnie oczywiście dobrze jest, że mogę sobie w necie różne rzeczy oglądać, ale jakbym to ja kupił jakieś prawa, też bym się starał o nie walczyć. Inna rzecz, że z YouTubem nie wygrają, chyba że co najwyżej zlikwidowanie filmików z serwisu(a chyba nie o to chodzi). Wątpię, żeby admini YouTuba mieli jakikolwiek wpływ na to co ktoś umieszcza im w serwisie, a już na pewno nie są w stanie usunąć filmiku z "jakiejś" Polski, bo łamie on jakieś prawo(wiem, że w razie czyjejś interwencji, filmiki są usuwane). Ale zaraz proces? Wielu próbowało walczyć z wiatrakami, nikt nie wygrał(sytuacja podobnia jak z napisami).
 

vito corleone

Cyklofrenik
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
6 834
Punkty reakcji
12
Ale czy YouTube ma z tego jakikolwiek zysk? Ewentualny proces wygrają bez problemu, a Polska znowu zostanie ośmieszona.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Fakt faktem, dlaczego mają odpowiadać za kilkaset tysięcy użyszkodników z osobna? Proces to strata pieniędzy i czasu. Ale to przecież Polska :D
 

Dj MavEr

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2007
Posty
97
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wrocław
Dobrze mówisz przecież to Polska :D

vito już nie będę cię denerwował wielką literą :p
 

Johnny Avocado

Czytacz zawodowy.
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
888
Punkty reakcji
0
Jej.
Coraz większą mam ochotę na zmianę narodowości :lol:
Nie no żart.. Nigdy tego nie zrobię !!!:)

Hmm...
Ludzie robią różne rzeczy, ale czasami przesadzają.
I tak też jest w tym wypadku...
Musieliby usunąć całe YouTube tak jak zrobili ze stroną napisy.org <_<
Bo powiedzcie mi... Czy ludzie, którzy grają czyjąś muzykę i wstawiają to do YouTube mają wykupione prawa autorskie?
Hah... No ja bym nie miała.
I co teraz? Dlaczego tego się jeszcze nie czepiają?
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
YouTube moga naskakać :D Za duży portal i serwis żeby im coś zrobić.A po drugie zachowują się jakby ta nasza liga była nie wiadomo jaka mocna, a to kompletne dno.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
A ja uwazam, ze Ekstraklasa ma racje... ktos za prawa do pokazywania polskiej ligi zapłacił duze pieniądze, zapłacił za wyłącznosć pokazywania towaru, wiec czemu teraz ktos moze to oglądac za darmo. oczywiscie sprawa pokazywania polskiej ligi w telewizji to temat na osobną dyskusje, ale prawo stoi zdecydowanie za Ekstraklasą...
 
J

J.B

Guest
A ja uwazam, ze Ekstraklasa ma racje... ktos za prawa do pokazywania polskiej ligi zapłacił duze pieniądze, zapłacił za wyłącznosć pokazywania towaru, wiec czemu teraz ktos moze to oglądac za darmo. oczywiscie sprawa pokazywania polskiej ligi w telewizji to temat na osobną dyskusje, ale prawo stoi zdecydowanie za Ekstraklasą.

Nie mają racji, zapłacili za pokazywanie meczu - to raz. A dwa to, to że pokazywanie bramek (a nie całego meczu, który się już odbył) mieści się w prawie do cytatu - a te nie są objęte ochroną prawno-autorską.

Nie mniej, YouTube ma taką politykę, iż jeśli ktoś zgłosi naruszenie praw autorskich (nie ważne czy słusznie) to filmik jest kasowany z serwisu. Sprawy w sądzie nie będzie, ale filmiki mogą zniknąć - co niestety jest już totalnym debilizmem...
 

Monia ^^

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2006
Posty
3 426
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Nie mają racji, zapłacili za pokazywanie meczu - to raz. A dwa to, to że pokazywanie bramek (a nie całego meczu, który się już odbył) mieści się w prawie do cytatu - a te nie są objęte ochroną prawno-autorską.

Nie mniej, YouTube ma taką politykę, iż jeśli ktoś zgłosi naruszenie praw autorskich (nie ważne czy słusznie) to filmik jest kasowany z serwisu. Sprawy w sądzie nie będzie, ale filmiki mogą zniknąć - co niestety jest już totalnym debilizmem...
Uhuhuhu :p Jak 'prawnie' napisane :D

Powiem tak: zapłacili kupę kasy za to i powinno to zostać uszanowane. Ale z drugiej strony mogą nadmuchać YouTube...

Jak to już ktoś tu wcześniej powiedział: miałam ochotę na zmianę narodowości... i nadal mam, ale za młoda jestem :p
*joke* Nie zrooobię tego :D
 

311bastek311

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2006
Posty
592
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Śląsk
Inne ligi się nie czepiają a u nas problem.

Teraz przypomniało mi się, że był serwis multi-wisła i właśnie przez to został zamkniety bo były tam bramki z polskiej ligi i canal+ napisał do adminisratora.I Forum chyba już też upadło.troche to bez sensu jest.

Ps. Nie chodzi o całe mecze a o bramki, a to jest różnica.
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
bramki są podstawowym jakby nie było elementem meczu..jezeli ktos placi za wylacznosc pokazywania wydarzen od 1 do 90 minuty, to umowa obejmuje pewnie tez (i przede wszystkim) gole..

z polską liga jest problem, bo u nas telewizja publiczna nie ma praw do spotkan naszej ligi..

a Ekstraklasa nie tyle moze nadmuchac Youtube, co spowodowac, ze nie bedzie tam urywków naszej ligi..
 
Status
Zamknięty.
Do góry