Ekologiczne ciuchy

M

Mariano73

Guest
Siemka,

zdarza wam się myśleć o tym, że warto by zrobić coś dla natury ? Myśleliście, albo czy chociaż słyszeliście kiedyś o ekologicznych ciuchach ? :p Np. tworzonych z naturalnych substancji, ewentualnie kupowanie w second handzie też jest eko bo ubranko służy dłużej. Temat do rozmawiania o ekologicznych ciuchach
 

The Immortal Salas

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2011
Posty
40
Punkty reakcji
1
W H&M widziałem koszule i t-shirty ekologiczne. Mierzyłem, żeby sprawdzić czy nie kupić aby wesprzeć środowisko ale efekt mnie nie powalił więc dobroczynnośc odkładam na kiedy indziej:)
Dla informacji dla kogoś kto tego nie widział ich albo po prostu tego nie wie.Takie ubrania wyglądają normalnie tylko mi nie spasowały więc nie kupiłem:p
 
M

Mariano73

Guest
Skoro wyglądają normalnie to co jest w nich ekologicznego ? Materiały z których pochodzą czy jak ? :p
 

marcjusz

Nowicjusz
Dołączył
26 Wrzesień 2012
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Moja kobieta jest mistrzem w kupowaniu w second handach, ja nie bardzo. Patrzę na metki w sumie i czy w dotyku ubranie przyjemne. Nie lubię w sumie sztucznych materiałów to chyba jestem trochę eco.
 
L

Lilly123

Guest
Ja też często kupuję ciuchy w SH ze względu na ekologię i na niższe ceny za niepowtarzalne ciuchy. Mojemu facetowi nie przeszkadzają takie zakupy, wręcz przeciwnie, mówi że woli kupić coś dobrej jakości w ciuchu niż kolejną chińską szmatkę z sieciówki, która po kilku praniach się zniszczy.
 
M

Mariano73

Guest
no tak, ale jeśli ktoś lubi sieciówki to SH znajdzie też ciuchy, które o dziwo, dopiero za pare miesięcy pojawią się w polskich sieciówkach...
 

Sportowybazar_pl

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2012
Posty
21
Punkty reakcji
0
Tutaj chodzi właśnei raczej o materiały,moim zdaniem nie są one ładne ( w sensie wyglądu). Chyba jednak wolę tardycyjne ciuchy:)
 
Do góry