Eilo Eilo Witam Wszytkich=)cosik O Nieznosnej Siostrze

Czy koffasz pomimo wszystkiego swoje rodzenstwo??

  • tak

    Votes: 0 0,0%
  • nie(ty bydlaku)

    Votes: 0 0,0%
  • jestem jedynaczka/kiem

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

lidunia

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2005
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
szczecin
ElLo ElLo WiTaM WsZyTkIcH=)cosik o nieznosnej siostrze

Wiecie co wam powiem to znaczy napisze ze strasznie jest miec siostre albo brata ja mam siostre starsza i ona zdawala w tym roku mature o jenyyyyyyyyyy ale to byl koszmar wszystko musialam za nia robic boo....
1.jej wierny tekst"niemoge zrobic ... bo sie ucze"
o ludzieeeeeeee to jest straszne a wy co o tym sadzicie wogole jaaaaaaaa to jest starszne sami chyba wiecie jak sie ma siostre albo brata ale to nie tylko matura ale i inne sytuacje w domu ludzie dobra koncze:p heh:D:D
 

bujaka

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2005
Posty
34
Punkty reakcji
0
Taa....ja mam siostre młodszą o rok.
Stworzenie z kosmosu o jaaa poprsotu życ sie nie da.....Mam jeszcze brata 8-letniego, ale to jest kochany chłopak (pewnie dla tego,że mały) no ale luz wakacje bez siostry więc promyk jest. Natomiast braciszka to nie zamieniłabym na nic/nikogo innego ani w tym wcieleniu ani w żadnym innym ;)
 

roses

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
1
Miasto
Szczecin
mam jedną siostrę....nie mówimy o swoich prboeach,często się kłócimy, ale gdy jej nie ma,to pusdto mi....a prawie się nie znamy.....
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
mam siostre mlodsza o 3 lata i za skarby swiata bym jej nie zamienila, dogadujemy sie wrecz fantastycznie, nigdy sie nie klocilysmy, za to braciszka oddam za darmo :looka:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
wiem jak to jest jak siostra ma mature bo moja tez miała rok temu to nic nie robiła tylko udawała że się uczy i jeszce na tym korztystała wycinałam jej wszytskie ściągi a była ich cała sterta naprawde duzo...lidunia no ale trzeba pomóc rodzeństwie gdy są w potzrebie...czyż nie?
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
ja mam siore o dwa latka strasza ... mozecie ja zabrac blagam! jest okropna chodzi w moich ubraniach cos tylek ma trzy razy wiekszy i rozciaga mi wszystkie spotnie bluzki itp itd ! a braciaka mam malutkiego bo ma dopiero 8 miesiecy i jest taki lodziutki ze w zyciu bym go nie oddala :)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Ja ma brata i 2 siostry i wszystko starsze. Klocimy sie czasami no ale zawsze potem jest dobrze. Choc czasem mysle ze ze lepiej by bylo nie miec rodzenstwa ale to tylko czasami ogolnie jest dobrze! :D
 

Aga__

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
44
Moja siostra jest jaka jest - często sa między nami zwady - o pierdołki, ale nigdy bym jej nie zamieniła na inną ;) tymbardziej, że wygląda tak jak ja ;)

Natomist braciszek :zdziwko: Nika ja też oddam, ale nie tak za darmo ;) No coś tam jest wart ;)
 

PaOolina

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
164
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraków
Ja to nie mam wcale rodzeństwa.. i jest mi smutno z tego powodu, bo mimo, że wszyscy tak narzekają na siostre czy brata, to i tak by bez nich nie chcieli żyć :p:p A wlasnie kto tam chce oddać brata w wieku 18-19 lat?:>:p:p:p:p
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
heh zawsze to ja moge go przygarnac :p a ile ma? bo wiesz za darmo..nie zawsze trafiaja sie takie okazje buaha :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
:p :rotfl: heh no wiesz....teraz to troche skomplikowalas :p :rotfl: :rotfl: :p :D :rotfl:
jakby tu pwoiedziec...ehmmm :D nie zawsze trzeba kozystac z promocji ? :rotfl: buahha :D
 

LiKuNia

Nowicjusz
Dołączył
12 Maj 2005
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Z kartonu :)
Ja Mam BraTa MlOdSzeGoi I Tez Nie MoGe Z Nim WyTrzYmac :/ Ale WyDaJe Mi Sie Ze i TaK roBi To Co Ja cHcE Bo jaK Nie To StrzAL w RyJ I Po SpRawIe :D TeRaz "UczYłaM Sie" Do KoMpeteNcJi To Tez wszYstKo za MnIe RoBiL :D HeHe wiec JaK Masz TaKą Starszą SioRe JaKą Ja JesTem....To Ci WsPOłczuJe ::lol:: p
PaPa
 

Ribana

Veritas vincit!!!
Dołączył
16 Maj 2005
Posty
2 019
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
wielkopolska
Oczywiscie-dlaczego nie mialabym kochac?Mam 2 starszych braci,no i jeden tak jakby przyrodni,bo kumpel,ale jest.
 

astaroth

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2005
Posty
149
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
wiochy zabitej dechami :D
heh ...now lasnie taka siora jest najgorsze jest to ze na nastepnuy rok moja siora zdaje maturke .... heh ale ja juz bede wtedy mieszkac w rzeszowie to nie bede musial za nia wszystkiego robic...a wlasnie ejst tu ktos z rzeszowa :)? heh bo jak wpadne od nowego roku to fajnie by bylo poznac nowyc ludzi:)
 
Do góry