Ehhhh

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Nie ma problemu, skoro zaznaczyles ze to cytat to nie posadze Cie o plagiat ;P ;)
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
ehhh tydzien temu napisala mi ze jesli w ciagu 2/3 tyg pokluca sie chociaz 5 razy to z nim na pewno zerwie dzis bl 5 raz i myslicie ze z nim zerwala? heh.....i ufaj dziewczynom piszacym na gg ;/
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
to oni w ciagu 2 tyg sie klocili 5 razy!! i ona jeszcze z nim jest? :/ dziwna dziewczyna
 

agathadz

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Śląsk
czytałam ten jej temat...i powiem Ci szczerze...chyba jesteś jej szansą na normalne życie...postaraj się o to...ona jest zagubiona i potrzebuje pomocy... zrób coś bo dziewczyna będzie się męczyć...
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
a myslisz ze ja jej od 2 miechow nie probuje to wbic do glowy? ;/ dziewczyna sama nie wie czego chce nie umie z nim skonzyc coz nie bede jej do niczego zmuszal.....jak to powiedziala "chcesz zepsuc moj zwiazek ?? !! " a pare tygodni wczesniej pisala ze to juz nie jest zwiazek wg niej wiec dziekuje ona nie zdaje se sprawy co do niej czuje niby o tym sie ale nie potrafi docenic to co ma, to co moze miec w kazdej chwili....ciekawe co zroby gdy mnie straci gdy kogos sobie znajde wiecie o co mi chodzi.....
 

agathadz

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2006
Posty
81
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Śląsk
No w sumie fakt...jeżli będziesz robił coś na siłe to możesz ją całkiem stracić...sytuacja jest patowa...

Ale bądź przy niej w chwilach gdy będzie tego potrzebowała i nie odwracaj się od niej bo może się to źle skończyć...kiedyś to doceni że poprostu byłeś.

Ale też nie porządkuj swojego życia wg. niej... jeżeli spotkasz kiedyś na swojej drodze kogo możesz pokochać...to nie rezygnuj...]

Trzymam kciuki za pomyślne rozwiązanie sprawy...:)
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
heh dzieki mysle zeby juz np ograniczyc calkowicie spotykanie sie bo sie widujemy kiedy tylko sie da jak go niema...... :/ nawet se nie zdajecie sprawy jakie to uciazliwe mysle zeby ograniczyc to do jednego spotkania w ciagu tygodnia......coz moze to bedzie dobre wyjscie......pisze ze NIBY chce bardzo z tym skonczyc a jak z nia sie dzis umowilem na pizze to coz......mosiala 15 min przed spotkaniem odwolac bo chlopak jej napisal zeby do niego przyszla a byli umowieni na 19.......heh takze wiem ze planuja wyjazd on, ona, i pare ich znajomych wyjechac do wroclawia na weekend (ten co teraz bedzie) heh nilejny tydzien przez ktory nie skonczy tego ale cos.....mozeby tak serio to calkowicie ograniczyc? co o tym sadzicie?

agathadz jak mozesz to wyslij mi swoje gg na pw moze ty mi jakos pomozesz bo nikt inny sie nie odzywa w tym temacie :( :/
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Mysle ze ograniczenie kontaktow na probe moze rzucic nieco swiatla na to, jak ona Ciebie tak naprawde traktuje. Jesli nie zwroci na to uwagi i bedzie uwazala, ze wszystko jest w porzadku, to bedzie znaczylo, ze jej nie zalezy. Ale jesli zacznie jej tego brakowac... Moze przejrzy na oczy? Moze dojdzie wreszcie, ze warto "poswiecic" tamten zwiazek na cos nowego, co moze okazac sie 100 razy lepsze...
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
Mysle ze ograniczenie kontaktow na probe moze rzucic nieco swiatla na to, jak ona Ciebie tak naprawde traktuje.

tez tak mysle.... jak wsponimalem ona pisala ze jak sie 5 razy pokluca to zerwie..dzis byl 6! raz :/


Ale jesli zacznie jej tego brakowac... Moze przejrzy na oczy? Moze dojdzie wreszcie, ze warto "poswiecic" tamten zwiazek na cos nowego, co moze okazac sie 100 razy lepsze...

wontpie...
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
Juz wiem co zrob! Z tego co wywnioskowalem to ona lubi facetow ktorzy sie z nia kloca i traktuja ja jak COS gorszego :D Zacznij robic to samo, to moze sie w Tobie zakocha bardziej niz w nim... ;>
 

Kupidynek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
791
Punkty reakcji
0
No i masz 100% racji :D Niestety czesto spotyka sie dziewczyny, ktore lubia "trudnych" facetow i trudne zwiazki... I chocby nie wiem jak temu zaprzeczaly, to bedzie to prawda :> Bo jak inaczej to wyjasnic?
 

Jutolobu

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2005
Posty
1 260
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Wałbrzych
trudne zwiazki heh nie skomentuje ale i tak musze ;p ta.....i potemm sie wyzalaja ze chca zerwac ale nie chca......wiem ze planuja se wyjechac na weekend do wroclawia (mieszkamy 100km od wrocka) on ona i ktos tam jeszcze czyli w tym tygodniu na pewno tego nie skonczy nawet jakby ja w twaz udezyl...........
 
Do góry