Ehhh Wspomnienia :(

Status
Zamknięty.

Tomek_22

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2005
Posty
237
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Asiunia 16 wspołczuje Ci masz racje z tym:
czy nie mógł mi tego powiedzieć? zaoszczędziłby mi tym wiele łez i cierpienia
Dlaczego tak jest? Mówimy komus że go kochamy ze zrobimy dla niego wszystko. A potem jak nic bez słowa pożegnania odchodzimy.
Sam nie znam odpowidzi.

Madrze tez napisałaś:
jeszcze bedzie chciał do mnie wrócic! A ja powiem -nie
 

::Kasik::

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
58
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawka
ehh... wspomnienia bola ale nie wszystkie nie ktore zostaja w naszej w pamieci i przywoluja usmiech na naszej twarzy a nie ktore powoduja ze lzy cisna nam sie do oczu.. jak wspominam swojego bylego to powiem szczerze ze chcialabym aby to co bylo mile sie nie konczylo.. ale ja nie lubie wracac do tego co bylo zaczynac jeszcze raz.. bylo nie wyszlo trudno..moze troche dziwne podejscie ale tak juz mam..jakis tam sentyment zostal i zawsze wspominam milo te chwile..cale szczescie mamy dobry kontakt mimo iz to ja uczynilam ten krok do zerwania..
 

Asia383

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Hm...poznaliście się 6 dni przed końcem obozu...I ciągle o nim myślisz...Czyli jak rozumiem coś miedzy wami było, coś zaszło.Jakieś całowanie itp?? Bo jeśli tak to jestem w stanie Cię zrozumieć, ale jeśli nic między wami nie byo to to zwykłe zauroczenie!!
 

dark angel

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Wspomnienia hmmm czasami są perłowym skarbem czasem jednak lepiej gdyby ich nie było ale to juz niestety nie jest zależne od nas...nie będę orginalna i powiem,że czas leczy rany choć nie zawsze,bywa,ze stawia tylko kolejne pytania ale prawdą jest,że lekarstwem na taką wakacyjną miłość jest zakochać się na nowo,zająć się czymś-szkołą,pracą, czymkolwiek.Z całego serduszka życze abyś znalazła nową miłość tym razem na dłużej...Głowa do góry,będzie dobrze...innej opcji nie ma!
 

Dominik001

Nowicjusz
Dołączył
31 Październik 2005
Posty
250
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Kozienice
Ja miałem dwie dziwczyny...A one mnie żuciły.. O drugiej udało mi się zaponieć...
Ale ta pierwsza...Pamiętam że jak jeszcze byłem mały to się razem bawiliśmy...
Raz powiedziała"Jesteś moim Chłopakiem"...Serce mi pękło kiedy mnie rzuciła :( ...

Mówi też o tym piosenka zespołu Kombi "Sen się Spłeni".
Wydaje mi się że to piosenka o mnie...
 
Status
Zamknięty.
Do góry