ehhh..... potrzebuję porady

K

krzysztofandraszak

Guest
Odpowiedz mi jako facet w jakim celu to robicie???
Faceci są genetycznie zaprogramowani na zdobywanie kobiet, więc może... dla sportu:p?

A na poważnie - ona na niego na poważnie leci, a on widac nie za bardzo chce od Ciebie do niej uciekac. To zawsze dobry omen. W przeciwnym wypadku (gdyby on z nią kręcił, a ona nie byłaby pewna), moglabyś się bac, że robi to, aby zabezpieczyc sobie opcję po zostawieniu Ciebie.

A nie mogłabyś go poprosic, zeby dla Twojego spokoju trochę ograniczył z nią kontakt, albo zaprzestał dwuznaczności w tej relacji?
 

agatka

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś tam
powiem wam że już kiedyś mu mówiłam tzn prosiłam żeby nie spoufalał się z nią za bardzo bo to jest nie fair wobec mnie a że mamy strasznie życzliwych znajomych więc i tak się o wszystkim dowiem, ale on twierdził że go szpieguje, że zabraniam więc odpuściłam.

mój chłopak ma strasznie dziwny i trudny charakter i zauważyłam że jak coś mu nie podpasuje w tej lasce to przestanie do niej pisać na jakiś czas ale to na krótko no i w tym czasie twierdzi że jest durna itp itd a później znowu z nią pisze

jemu chyba się naprawdę ze mną nudzi...
 

Quattro

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Kopnij go w dupę !
Im szybciej tym będzie mniej bolesne.
Ewidentnie widać że nie we wszystkich płaszczyznach mu wystarczasz i szuka nowych wrażeń.
Z tym telefonem to wiadomo, nie fajnie jest sprawdzać. Ale jeśli już to zrobiłaś i gdyby on nie miał naprawdę nic do ukrycia to by inaczej zareagował, a nie z pretensjami że go sprawdzasz.
 

agatka

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś tam
Wiem, że zrobiłam źle z tym telefonem ale to był pierwszy i ostatni raz
mam nadzieję że po wczorajszej rozmowie coś do niego dotrze

jak na razie sprząta nasze mieszkanie do wykończenia... więc może chłopak myśli...

zobaczymy...
 

Quattro

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Nie mówię, że zrobiłaś źle z telefonem.
Jeśli coś podejrzewałaś, sprawdziłaś i okazało się że jednak jest coś na rzeczy to można by rzec że nawet dobrze zrobiłaś. Przynajmniej wyszło na jaw, a tak to co ? Dalej by to ukrywał i nawet byś o tym nie wiedziała. Więc nie miej żadnych wyrzutów sumienia jeśli o to chodzi.
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
[quote name='Faer Su'aco' date='26 lipiec 2010 - 20:44' timestamp='1280169894' post='2488450']
Nie mówię, że zrobiłaś źle z telefonem.
Jeśli coś podejrzewałaś, sprawdziłaś i okazało się że jednak jest coś na rzeczy to można by rzec że nawet dobrze zrobiłaś. Przynajmniej wyszło na jaw, a tak to co ? Dalej by to ukrywał i nawet byś o tym nie wiedziała. Więc nie miej żadnych wyrzutów sumienia jeśli o to chodzi.
[/quote]

Otoz to. Autorka wie chociaz na czym stoi. (mniej wiecej)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
Gdyby mi, laska ruszyła mój telefon, to bym jej chyba nogi połamał ;)

Nie no , wiesz to prywatnosc, ale jakby miala powody do podejrzen to by pewnie nie ruszala.
Chociaz moze jeszcze lepsza opcja, to poproszenie przy chlopaku czy moglby pokazac, jak nie ma nic do ukrycia to pewnie sie zgodzi :sexy:
 

agatka

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś tam
no tak sprawdziłam ale trochę źle się z tym czuję bo tel to rzecz osobista i nikogo nie powinno obchodzić a zrobiłam to bo zastanowiło mnie to że zawsze jak jakiś kolega napisał to mówił o tym a jak przychodził sms od niej to wychodził



eh od dwóch dni ani jednego smsa wysłanego... czyżby coś się zmieniło???
heh a może przeczytał ten temat...
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
no tak sprawdziłam ale trochę źle się z tym czuję bo tel to rzecz osobista i nikogo nie powinno obchodzić a zrobiłam to bo zastanowiło mnie to że zawsze jak jakiś kolega napisał to mówił o tym a jak przychodził sms od niej to wychodził



eh od dwóch dni ani jednego smsa wysłanego... czyżby coś się zmieniło???
heh a może przeczytał ten temat...

Ja mam nadzieje, ze zmadrzal :)
 

agatka

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś tam
Gdyby mi, laska ruszyła mój telefon, to bym jej chyba nogi połamał ;)

byłabym bez nóg...


kiedyś się wkurzyłam i poprosiłam go o telefon żeby mi pokazał to było podczas jednej z kłótni przez ta K.... i powiedział że nic mi do tego więc to mi dało do myślenia
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
Gdyby mi, laska ruszyła mój telefon, to bym jej chyba nogi połamał ;)
A gdyby mój facet kombinował na boku to połamałabym mu o wiele więcej... :p

Agato nie pozwól sobą manipulować i to takiemu durniowi! Przy najblizszej okazji wyrzuc mu telefon przez okno i pożegnaj pajaca. Chamstwo nalezy zwalczać natychmiast i nie ma miejsca na sentymenty. Jesli teraz kłamie,to nie licz na to, ze kiedys będzie lepiej, a telefon warto sprawdzić jesli ma się wątpliwości co do uczciwości partnera. Masz już dowody na to że Cie oszukuje, więc nie zastanawiaj sie dłużej tylko kopnij w dvpę. Nie ma zadnych szans na udany związek z oszustem.
 

Quattro

Nowicjusz
Dołączył
19 Sierpień 2008
Posty
26
Punkty reakcji
0
Dokładnie, jak dwoje ludzi jest w związku to nie powinni mieć przed sobą tajemnic. Oczywiście mówię tu o poważnym związku i nie powinno być czegoś takiego, że koleś bajeruje sobie z jakimś lachonem na boku lub również w odwrotną stronę. Albo traktujemy się poważnie i nie mamy nic przed sobą do ukrycia, albo mamy oddzielne życia i łączy nas niewiele. Związek to jest bycie razem i nie ma ja czy ty, jesteśmy my. Więc wszystko co wiąże się z Tobą, wiąże się i ze mną.
Ale wiem, rozumiem że są różni ludzi i różni ludzie mają różny pogląd na tę sprawę. Ja mam akurat taki, a nie inny i popieram autorkę.
 

agatka

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
204
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Gdzieś tam
Dzięki Drad za pocieszenie :p

Eh wczoraj się trochę posprzeczaliśmy, powiedziałam że bardzo mi to przeszkadza, w złości nawet przyznałam się do przeczytania tych smsów i powiedziałam żeby wybierał ja albo ona...

jak myślicie kogo wybrał??
 
P

P@tryk

Guest
Ja bym wybrał tę drugą, ale twój chłopak jest cienki i wybrał Ciebie.
 

drummer0308

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2010
Posty
120
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Kraków
Ty jesteś jeszcze bardziej cienki :] tak można przynajmniej wywnioskować z Twoich odpowiedzi :] Im większy kozak w internecie tym większa pi.zda realnie.

A do autorki: myślę, że raczej Ciebie. Drad ma rację, raczej już byś nie miała faceta gdyby mu się podobała i myślał o niej poważnie.
 
P

P@tryk

Guest
Ty jesteś jeszcze bardziej cienki :] tak można przynajmniej wywnioskować z Twoich odpowiedzi :] Im większy kozak w internecie tym większa pi.zda realnie.

A do autorki: myślę, że raczej Ciebie. Drad ma rację, raczej już byś nie miała faceta gdyby mu się podobała i myślał o niej poważnie.

Kolejny podwórkowy psycholog, miłej zabawy :]
 
Do góry