Egzekucja Saddama - film

Status
Zamknięty.

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Filmu nie kręcono przypadkiem komórką? Tak mówili bynajmniej w wiadomościach na TVP.
 

krajstof

Bohater Danteiski... ;)
Dołączył
20 Grudzień 2006
Posty
552
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Świdnica
Zapomniałeś o Kim Dzong Ilu.

Jakby się uprzeć to można by jeszcze F. Castro dodać...ale biedaczek chyba nie doczeka :D

Co do filmiku.. jakość nie jest fantastyczne ( Szkoda że AxxO tego nie Rippował :D :D :D ) ale widziałem ( a konkretnie próbowałem ) filmiki gorszej jakości.. tutaj przynajmniej co nie co widać ....

Od siebie dodam że nie chciałbym być w jego skórze... Moment w którym zakładana ci jest na szyję pętla oraz świadomość że to twoje ostatnie kilka sekund życia musi być straszny :bag: ... Przynajmniej do końca powagę zachował.. ja bym chyba zawału serca dostał zanim by mnie powiesili :D :D
 

Severusa

Krwiożercza macica
Dołączył
19 Październik 2005
Posty
3 054
Punkty reakcji
2
Miasto
Skądinąd
Obejżałam. Koszmarne to. I oni tak jeszcze wrzeszczeli :mruga: brr. I było widać jego oczy jak już był martw. Brr.
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no moze jakos nie za dobra... ale sorry jak wy byscie to skamerowali?
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
Nie słychać tego jak łamią mu się kręgi. Gdy terroryści obcinali głowę Amstrongowi to efekty dźwiękowe były o niebo lepsze.

Ciekawe co teraz wymyślą, może spalą ich na stosie?

Tak, to by pasowało do Amerykańskich pyratanów u władzy.
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Albo w ramach kary nakażą swoim wrogom zjedzenie amerykańskich fast foodów :p

A co do filmu to moim zdaniem jest dobry. Nie wiem czego wszyscy się spodziewali...dużej ilości krwi czy czego? :]
 

Kamil G.

Nowicjusz
Dołączył
9 Grudzień 2006
Posty
222
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Z daleka...
Film jest słabej jakości bo prawdopodobnie był kręcony telefonem z ukrycia. W sprawie tego filmiku ma być wszczęte śledztwo ponieważ kaci Sadama przed śmiercią trochę mu chcieli dogadać i sypały się tam różne nie przyjemne teksty np idź do szatana i takie tam. Zresztą słychać to na tym filmiku.
 

Locke

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
1 057
Punkty reakcji
0
Saddam dostał wyrok - karę śmierci przez powieszenie i film z jego egzekucji i tak wzbudza już wiele emocji, to pomyślcie co by było jakby go skazali na rozstrzelanie (możliwe w irackim prawie), komentarze w stylu: "wow patrzcie oberwał kulą w nogę" , "nie co ty mówisz w oko mu trafili" , "co wy mówicie, rękę mu odstrzelili" - to by była norma... <_< w ogóle nie mogę zrozumieć jak można się "podniecać" czyjąś śmiercią, okropne...
 

NatashaM

aliena vitia in oculis habemus, a tergo nostra sun
Dołączył
27 Październik 2006
Posty
1 956
Punkty reakcji
102
Wiek
33
Miasto
z Miasta ;)
Moim zdaniem trochę się pośpieszyli z tą egzekucją. Saddam do końca jeszcze nie był osądzony, miał stanąć przed Światowym Trybunałem Czegośtam (przepraszam, ale zapomniałam pełnej nazwy), ale z faktu, że w Europie kara śmierci jest zabroniona Amerykanie sami postanowili załatwić sprawę. Owszem, filmik i może słabej jakości, ale widać i słychać wszystko. Mimo tego, że Saddam był zbrodniarzem, wszystkie obelgi i szykany ze strony Amerykanów będących przy egzekucji przyjmował z godnością. Amerykanie popełnili też podstawowy błąd, co do Saddama: pochowali Go w Jego rodzinnej miejscowości (przeważnie palono zwłoki i rozsypywano proch), teraz Saddam jest już uważany za męczennika i na Jego grób odbywają i będą się odbywać pielgrzymki Jego zwolenników. Jeśli Amerykanie sądzili, że uda im się trochę załagodzić sytuację byli w błędzie, dolali oliwy do ognia...
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
No cóż, Amerykanie zawsze wiedzą wszystko najlepiej...
 

ufolek385

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
6 648
Punkty reakcji
1
Wiek
18
no w sumie hmm mogli cos innego zrobic ale moze nie wiem nie pomysleli na tym zeby nie stawiac jego grobu w jego rodzinnej miejscowosci...
 

odeon

Laudare Rhinocerotidae
Dołączył
2 Grudzień 2005
Posty
4 108
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Albo w ramach kary nakażą swoim wrogom zjedzenie amerykańskich fast foodów :p

A co do filmu to moim zdaniem jest dobry. Nie wiem czego wszyscy się spodziewali...dużej ilości krwi czy czego? :]

Złapanych partyzantów i terrorystów, zmuszają do zeznań, heavy metalem, więc pomysł z amerykańskim jedzeniem, nie jest zły :D
 

ZIENTEK

Nowicjusz
Dołączył
16 Lipiec 2006
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
63
Miasto
lubelskie okolice Włodawy..jezioro Białe latem -ch

To zostało nakręcone amatorską kamerą, a nie profesjonalnym sprzętem BBC.​
Ja nie wiem jak bardzo musiał bym byc pijany zeby zrobic takiej jakosci film ..no zgoda ze to moze nie profesjonalny sprzęt ale to chyba wogole nie byla kamera tylko moze odkurzacz czy wibrator do robienia pustaków...to profanacja wszystkiego i samej smierci Husajna tez!
 
Status
Zamknięty.
Do góry