Egzamin gimnazjalny

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Rozwiązałam dziś mat-przyr i co widzę? 30pkt! Matko, jak mało :eek: Ale mam nadzieję, że to tylko wypadek przy pracy.
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Najlepsze jest to, że jednego dnia rozwiązałam i miałam 47, a za 2 dni 30 :lol: Dlatego tak mało, bo mi się niektórych zadań nie chciało robić :p Mam nadzieję, że na egzaminie się sprężę!
Mój qmpel miał z mat-przyr. 50pkt a z humana 49pkt. Poszedł do najlepszej klasy (mat-fiz-inf) do najlepszego liceum (do tego, do którego ja się chcę dostać, tyle że ja na biol-chem-fiz). Ten to ma łeb :]
 

rynek8

Nowicjusz
Dołączył
19 Grudzień 2005
Posty
141
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Hehe dostać 30 pkt z matmy to bardzo dobrze ja z próbnego dostałem 34i jestem Bardzo rad troche gorzej z Polaka bo tylko 27 :p ale tez nienajgożej. Żeby takie wyniki była na głównym egzaminie bym sie bardzo ale to Bardzo cieszył :D :p Prawde muwiąc to ja się egzaminem wogule nieprzejmuje nieprzygotowuje się specjalnie nawet w domu prawie wcale się nieucze do lekcji. Co do nauki to zyje z dnia na dzięń :p
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
Najlepsze jest to, że jednego dnia rozwiązałam i miałam 47, a za 2 dni 30 :lol: Dlatego tak mało, bo mi się niektórych zadań nie chciało robić :p Mam nadzieję, że na egzaminie się sprężę!
Mój qmpel miał z mat-przyr. 50pkt a z humana 49pkt. Poszedł do najlepszej klasy (mat-fiz-inf) do najlepszego liceum (do tego, do którego ja się chcę dostać, tyle że ja na biol-chem-fiz). Ten to ma łeb :]
noo niektórzy to mają łby... :p
tez tak chce!:]
 

lotka

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
czesc, ja uważam że próbne poszły mi całkiem całkiem, ale jeszcze za słabo. Human-38 mata-36. A losowaliście już miejsca na salach?? ja mam na polaku 1/5 a na macie 2/ tzn rząd/ms
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
No gdybym ja dostała na oficjalnym 30pkt z matmy to byłoby już przegięcie. Z humana to jakoś bym MOŻE jeszcze przeżyła, ale mat-przyr?! Chciałabym mieć z mat-przyr. 45pkt a z humana 40 i byłoby super :)
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
to ja się modlę, żebym z mat. miała 30 :p
ale mam nadzieję, że z humanistycznego pójdzie mi lepiej :p
 

Ania-kg

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
566
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
phi... czy to ważne :D
noo ja się modle o PRZYNAJMNIEJ 30 chciałabym.. może z 35?
Głupia matma... w ogóle po co to komu :p .. no przynajmniej mi :D nie potrzebuje! ;]
 

Diane:)

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Bielsko-Biała
Matma jest (dla mnie) najgorszym przedmiotem na świecie!!!!
Też się modlę, aby mieć przynajmniej 30-35 pkt... Ale co z tego będzie...
Zobaczymy!
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Matma jest wspaniała! Uwielbiam ją, wyłączając geometrię i funkcje :) Dla mnie chemia, biologia, fizyka, matma i angol to wspaniałe przedmioty :) Jak można ich nie lubić?
Za to historia czy polski - na co to komu?!
 

Diane:)

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2007
Posty
166
Punkty reakcji
0
Miasto
Bielsko-Biała
biologia, angol, technika, muzyka, plastyka, informatyka, w-f, polski, geografia!!!! To są wspaniałe przedmioty!!! Nie jakaś tam matma... Na co dzień nie są mi potrzebne pierwiastki!!! Za to język się liczy!!
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
strasznie sie boje teraz tego egzaminu najgorsze jest w tym wszystkim to ze nie wiem czego mam sie uczyc na to


Po co wogóle to wymyslili ;/
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
ja matme lubię, nawet bardzo i akurat to mi nie sprawi trudności, a to jest mat. - przyr.
fłupia fizyka, biologia i geografia o! :p
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
Nie mogę ściągnąć tych testów z tej stronki :( Kto je ma na kompie i może mi przez maila w normalnym pliku wysłać? Będę nosić na rękach :D :*
 

Tibby16

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2007
Posty
126
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Kraina marzeń :P
A ja miałam 30 z mat przy i 36 z humana, niby dobrze, bo w klasie byłam na drugim miejscu czyli w elicie :D ale za te punkty (włączając oceny) wątpie czy się dostane do tego liceum gdzie chce iśc... Ps. Trzymajcie za mnie kciuki we wtorek i środe. :p:D
 

MAX666

Nowicjusz
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Lbn
Co prawda przeważą punkty ale zastanawiam sie czy liceum czy technikum ma więcej zalet :niepewny:
 

kataryna

Po burzy ZAWSZE wschodzi Słońce! Nawet po najwięks
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
6 512
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
lepiej nie wiedzieć :P
To zależy od tego, kim chcesz zostać w przyszłości. Naukowcem czy nie? Od tego zależy wybór szkoły.
To już za 3 dni! Zaczynam się bać. No i trzeba się zacząć uczyć! Mam ambitny plan dziś i jutro, a w poniedziałek zrelaxować się na maxa :D A Wy?
 
Do góry