Egzamin Gimnazjalny 2008 Human

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Ano! Taka już ludzka natura ;)
Każdy pragnie czegoś innego, dlatego nie ma na świecie niczego co dogodzi KAŻDEMU :p
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
Eh, a my nawet godnych warunków nie mamy...Dwie klasy piszą na sali, dwie na korytarzu parteru i dwie na korytarzu drugiego piętra. Nie pamiętam czy dokładnie tak, ale na korytarzach są pootwierane okna, co by gorąco nie było... A 200 metrów od szkoły na ulicy roboty drogowe...
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
O lol... U nas znowu jest tak, że 2 klasy (w tym moja) na auli, 2 na sali gimnastycznej, a pozostali w normalnych, lekcyjnych klasach.

Jaksie chce wyjść to poza teren szkoły... :/ cyrki Ci nasi nauczyciele robią nie z tej ziemi <_<
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
A u mnie 3 klasy pisały na sali gimnastycznej, a 1 w sali lekcyjnej.
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
a u nas wszystkie 11 klas w zwykłych salach, w każdej 3 osobowa komisja ;p
 

Quintessence

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2008
Posty
320
Punkty reakcji
0
Miasto
Kondrakar :)
ja mialem 20/20 ale zapomnialem napisać zakończenia w charakterystyce -.- i zle mam kto sie zwraca w Baczyńskim bo napisalem 3 osoby xD
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ach...Dobrze, że te egzaminy juz za nami :). Z humana wszystkie zamknięte dobrze, niby jeden błąd w półotwartych (czyli tych po jednym zadaniu), bo nie ma takiej odpowiedzi w kluczu, jednak moim zdaniem to co napisałam było poprawne( chodziło o zadanie: jaki dramat przeżywał chłopiec i jego rówieśnicy-jakoś tak, to napisałam wojna i śmierć). W ogłoszeniu mogą mi coś odjąć. Charakterystyka poszła mi zadziwiająco dobrze :D liczę z niej co najmniej 14 pkt. A z całości około 45.Jestem z siebie bardzo zadowolona :D.
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Dzisiaj na chemii babka coś wspomniała o tych przeciekach. Podobno to było tak, że ok 21 w poniedziałek był już ten test na internecie...
:( Gdybym wtedy weszła na ten cholerny internet to bym w to zajrzała ! ! !
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Czytajcie to xD :D

Ja tam chętnie napiszę to jeszcze raz ;)

link
czytałam to wczoraj i ktoś to zrobił dla żartu...albo po prostu marzyło mu się, żeby napisać ponownie egzamin, bo tamten źle mu poszedł.
W tej plotce było ziarnko prawdy, bo rodzice uczniów, którzy źle napisali zwracają się z petycją do CKE, żeby powtórzyć egzamin...Ich dzieci podobno nie przerabiały żadnych z tych lektur:/(a są one w podstawie programowej!, więc to nie jest możliwe).Chociaż nauczyciele tłumaczyli się, że na zrobienie podstawy programowej mieli czas do czerwca.Hehe. Tylko czy w ciągu dwóch miesięcy przerobili by dwie lektury?Jakoś nie wierzę...
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
to, że oni nie przerobili ŻADNEJ tych lektur, to też jest wina nauczyciela, ponieważ są one w podstawie programowej. :]
i jak ja bym miała jeszcze raz pisać egzamin, to dziękuję bardzo. :/ :]
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
teraz jestem wdzięczny nauczycielce za to że kładła duży nacisk przy odp. i omawianiu Kamieni na szaniec :)
bo dzięki temu chociaż rok temu przerabialiśmy ją pamiętałem dobrze co i jak było...
no jedynie na samym początku zamiast napisać T. Zawadzki to napisałem J. Bytnar jako Zośka. i pisałem cały czas o Zośce posługując sie jego pseudonimem. więc za ten błąd odpadnie 1 punkt :D
 
Do góry