Egzamin Gimnazjalny 2008 Human

tímido.ona

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
168
Punkty reakcji
0
Miasto
.
ehh z zamknietych wyliczyłam 18/20 : ]
a z resztą będzie gorzej : ]
wszystko się okaże w swoim czasie, nie ma co rozpaczać :)
temat ogólnie był fajny bo przez ostatni miesiąc na lekcjach polskiego cały czas to tłukliśmy :)
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
W zadaniach z obrazami... Kontrast to była dobra odpowiedź.

W drugim napisałem, że dla Bolka było do uhonorowanie jego działań rycerskich itd., a dla dzieciaka po prostu zabawa.
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
31
Miasto
Kaer Morhen
ja napisałam, że wydarzenie to II wojna światowa ;p
a co napisaliście w tym, że 'co oznaczał gest przeżegnania ręką ziemi' ? coś takiego ;p
ja też tak napisałam. a ten gest oznaczał pożegnanie z ojczyzną (;
A ja pisałam, że powstanie warszawskie...
mój kolega napisał II wojnę światową, później skreślił i napisał Powstanie Warszawskie xD

a z zamkniętych mam 18/20.
ja teeeż. :)


reszta powinna być raczej dobrze, chociaż w charakterystyce nie za bardzo wyeksponowałam tą dorosłość, czy cuuuś...
 

gladis

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2008
Posty
10
Punkty reakcji
0
Miasto
tam, gdzie prowadzą wszystkie drogi
A mi poszło całkiem nieźle :D Zamkniete mam wszystkie dobrze. W otwartych pochrz.aniłam to zadanie z obrazem.. Nie wiem, czy zaliczą. Punkt mogłam też stracić na charakterystyce... W ogóle u nas to był pełen zaskok. Każdy był nastawiony na rozprawkę... Charakterystykę pisaliśmy w 1 klasie <_< Jednak jakoś dałam rady z nią ;)
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Ja w sumie pisałam już w innym temacie hehe :p
Egzamin cud miód normalnie. Na 34 pkt [bez charakterystyki] prawdopodobnie mam 30 ;) Zależy jak ogłoszenie, bo godziny nie napisałam :p A charakterystyka też nie powinna pójść źle, z kumpelami miałyśmy ściągę z tego :D Mądre my bestie :D
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Popieprzyłam nieco w charakterystyce i napisałam ją raczej strasznie

Tia, ja też... Zapomniałam już wiele szczegółów dot. tych książek i bohaterów... <_< No, ale może mi parę punktów przyznają. ;)
A z zamkniętych miałam 19/20 :D Myślałam, że będzie gorzej... :)
 

greys_kelly

Nowicjusz
Dołączył
30 Grudzień 2007
Posty
994
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Kraina Landrynki.
Kontrast jest uznawany, bo mam odpowiedzi.
Będę miała około 35-40, wszystko zależy od tych otwartych, czy uznają.
Czy uważacie, że smutny i ponury to samo?
 

Shani

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2006
Posty
375
Punkty reakcji
0
Miasto
Słupsk
Wszystko pieknie i ladnie, w zamknietych jeden blad.. w otwartych kilka... ale ta $$%#%$@ charakterystyka... Akuart to byly jedne z nielicznych lektur ktorych nie przeczytalam
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
z zamkniętych wyłożyłam się na Piastach, ale cóż, strzelałam i strzeliłam w Sasów xD

w ogóle to te testy trafiły na taki dzień, że całe dwie godziny marzyłam tylko o spaniu.. ale cóż, mogło być gorzej. ;p
a z tym obrazem to napisałam o światłocieniu i to bodajże również była dobra odpowiedź ;p
 

MCur1992

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2008
Posty
175
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Juz to pisałem w jakimś innym temacie ale napiszę i tutaj.

Ja to charakterystyke zawaliłem <_< Syzyfowe prace omawiałem może w drugiej klasie i juz zapomniałem jak się nazywają postacie. Napisałem taką charakterystykę bez imienia, szczegółową ale bez tego :cenzura:ego imienia i nazwiska omawianej postaci :( Pewnie pojadą mi po punktach :(

A reszta testu nie najgorzej, okaże się gdy sprawdzą. Boję się jutra bo z matmy to noga jestem.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Jeszcze raz napiszę: będzie dobrze ;) ja w Was wierzę hehe :D
Mi się nawet kolega zaoferował, że jakby co, to mam pisać do niego, to mi rozwiąże zadania :p
Ale mam nadzieję, że sama sobie poradzę.

Przypomniało mi się jeszcze to zadanie, gdzie trzeba dynastię było określić :D Za mną koleżanka siedzi, która umie praktycznie wszystko, a za nią kumpel, który umie nic :p I ja miałam zaznaczonych Jagiellonów. I potem słyszę:

Rafał: "Co będzie w ósmym?"
Karolka: "Piastów."
Rafał: "Wazów??"
Karolka: " Piastów!!"
Rafał: "Cooo?!"
Karolka: "PIASTóW!!"

:D
 

agata14vip

skromna i fajna dziewczyna
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
617
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
zaraz koło Ciebie.
martusiek jeżeli nie napisałaś godziny to 1 pkt odpadnie za "kiedy?"

z zamkniętych 19. w tym mamidle zaznaczyłam niechęć bo samo słowo mamidło nacechowane jest negatywnie.

z obrazem popieprzyłam ale skoro w odpowiedzi może być uznane ze na drugim planie jest otwarta przestrzeń to może mój ciemny pierwszy plam tez uznają?

pod wierszem popieprzyłam. napisałam ze wypowiada sie podmiot liryczny który można utożsamić z matką która zwraca sie do syna zmieniłam na wypowiada sie podmiot liryczny który zwraca sie do młodego człowieka.

zadanie o wydarzenie historyczne pod wierszem napisałam dobrze, reszta źle.
w ogłoszeniu chyba będę miała jeden językowy.
a charakterystyka to ja dziękuje. cały czas pisałam "Alek, bohater dzieła A.K, bohater "kamieni na szaniec". a udowadniałam ze on dorasta zdaniem "co świadczy o tym ze przechodzi okres dojrzewania, co świadczy o jego dojrzewaniu" i lejmy wodę bo temat rzeka.

ogólnie bedzie jakies 37.

modle się żeby było dużo matmy jutro. i będę wniebowzięta jak ominie mnie biologia.
 

TiGeReK

paskuda największego kalibru
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
1 380
Punkty reakcji
0
Wiek
19
Miasto
małopolska
a ja się modlę o atak terrorystyczny, a i tak moich modłów nikt nie wysłucha.
jutro będzie porażka.. ;p
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Ja w sumie też liczę na to, że będzie dużo matmy. I żeby mało biologii i chemii było ...
 

Natalia1992

Uzależniona
Dołączył
13 Styczeń 2007
Posty
2 493
Punkty reakcji
8
Miasto
zewsząd
Oby jutro było duuuużo biologii, zwłaszcza anatomii człowieka i chemii, zwłaszcza kwasów soli i zasad, bo to banał :D

Matmy może w ogóle nie być, tak samo gegry i fizy ;)
 
Do góry