Efekty

rsgfdisdg

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2011
Posty
19
Punkty reakcji
0
Mojego tematu Bicie sie się nikt już nie ogląda, więc robie nowy temat, który jest ciągiem dalszym tamtego. Przeczytajcie też tamten temat. Oto nowe pytanie :
Czy będzie efekt? Zacząłem ćwiczyć pompki, przysiady, brzuszki i ćwicze na hantelkach 3 kg.Wkrótce kupie worek bokserski.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Jakich efektów się spodziewasz? Bo takie pytanie to o tyłek rozbić...
 
C

compton_style

Guest
Masz jakiekolwiek pojęcie o technice bokserskiej? Umiesz zadać poprawnie cios? Bo jeśli nie, to wybij sobie z głowy worek, bo skończysz z nadgarstkami w gipsie. Po twojej wypowiedzi wnioskuje, że za bardzo nie masz pojęcia o sztukach walki, proponuje się zapisać na jakąś sekcję.
 

Justyśka...

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2011
Posty
140
Punkty reakcji
2
Pompki, brzuszki i przysiady zawsze się przydadzą, biegać jeszcze zacznij, no i zapisz się na boks jak już koniecznie chcesz, pół roku da Ci jakieś podstawy, na worku nie nauczysz się uników, sam worek jest dobty dla mnie jako dla kobiety, która chce spalić kalorie i ewentualnie się wyżyć, ale też musiałam troche pochodzić, żeby nie walić jak popadnie.
 

Kaflok

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2010
Posty
15
Punkty reakcji
0
Efekty będą... Po miesiącu, dwóch. Jak będziesz systematycznie pracował nad sobą w domu do końca wakacji poprawisz kondycję i ogólną sprawność fizyczną.

Wracając do poprzedniego tematu. Zapisz się na boks, jest to chyba jedyny SW gdzie się nie bierze opłat za trenowanie, oczywiście miesięczne składki w granicach 10zł, ale to chyba oczywiste, że za coś musi się utrzymać, a jak będziesz już reprezentował klub to składek nie będziesz musiał pewnie płacić, to odnośnie finansów. Odnośnie progresu... Pół roku i podstawy podstaw powinieneś opanować, sprawność fizyczna także się podniesie, bo to przecież BOKS ! ; D
 

Seiken

Nowicjusz
Dołączył
1 Lipiec 2011
Posty
6
Punkty reakcji
1
co z tego ze kupisz ten worek . Aby boksowac trzeba umiec wyprowadzac ciosy . Ktos cie musi tego nauczyc bo inaczej bedzie tak jak ktos wyzej napisal - polamiesz sobie nadgarstki . Nie zawsze ten co ma duzo sily umie dobrze uderzyc . Aby dobrze uderzac trzeba umiec wyprowadzac energie z bioder , to juz polowa sukcesu. Jezeli bedziesz uderzac tylko rekami a nie z biodra to takie ciosy malo kogo powala na ziemie.
 

Pikuś23

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
5
Punkty reakcji
0
Worek to świetny pomysł, cholernie wyrabia wytrzymałość. Ale tak jak koledzy wyżej mówią, trzeba umieć uderzać, bo inaczej jedyne efekty jakie zobaczysz, to uszkodzone nadgarstki :lol:
 

mr7wws

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2010
Posty
416
Punkty reakcji
29
Na worku możesz pracować nad wytrzymałością, szybkością i siłą wyprowadzanych ciosów, sam techniki nie nauczysz się.

Zacząłem ćwiczyć pompki, przysiady, brzuszki i ćwicze na hantelkach 3 kg.

Dorzucił bym jeszcze podciąganie.

Odrobina ruchu nie zaszkodzi.

Czy worek jest złym pomysłem? ile ludzi tyle opinii, moim zdaniem przydaje się.

Jeśli faktycznie chcesz nauczyć się bić, zapisz się na SW.
 
C

compton_style

Guest
co z tego ze kupisz ten worek . Aby boksowac trzeba umiec wyprowadzac ciosy . Ktos cie musi tego nauczyc bo inaczej bedzie tak jak ktos wyzej napisal - polamiesz sobie nadgarstki . Nie zawsze ten co ma duzo sily umie dobrze uderzyc . Aby dobrze uderzac trzeba umiec wyprowadzac energie z bioder , to juz polowa sukcesu. Jezeli bedziesz uderzac tylko rekami a nie z biodra to takie ciosy malo kogo powala na ziemie.
Zgadzam się w zupełności z kolegą, worek jest dla osób, które mają technikę, i chcą sobie wyrobić kondycję czy po prostu się wyżyć, a nie zrobią sobie przy tym krzywdy. Od trenowania techniki jest trener, gdyby dało się uczyć samemu, to by każdy był Bruce Lee czy innym wariatem...
 
Do góry